Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČlani: Nezaustavljivi Karavdić (34) premalo za presenečenje v Podčetrtku
Čeprav so košarkarji LTH Castingsa vodili 35 minut, so na gostovanju v Podčetrtku morali priznati...   več...
slikcaMU17: LTH Castings brez obolele prve peterke klonil proti Primorcem
Škofjeloški LTH Castings U17 je v tekmi 8. kola 1. SKL proti KOŠ Primorski A nastopil brez kar 4...   več...


slikcaU11: Trata gostila turnir deklet, LTH Castings dvakrat neodločeno
Prvič v novi sezoni so se predstavili tudi najmlajši upi KK Škofja Loka. Fantje LTH Castingsa U11...   več...
slikcaVRAČA SE: Nekdanji reprezentant Ameriko zamenjal za Škofjo Loko
Po uspešno odigrani lanski sezoni v dresu LTH Castingsa se je odločil za odhod v ameriško...   več...


slikcaMU19: Pomlajeni Škofjeločani klonili v Celju
Izjemno mlada mladinska zasedba LTH Castingsa je na gostovanju v Celju predvsem v tretji četrtini...   več...
slikcaŽU13: Škofjeločanke v Pivki polovično uspešne
Košarkarice Ines U13 so v ŠD Skala odigrali prvi turnir drugega dela letošnje sezone. Na prvi...   več...


slikcaŽU15: Škofjeločanke na Primorskem do 3. zaporedne zmage
Varovanke Klavdije Oblak nadaljujejo z izjemno uspešnim nastopanjem v drugem delu sezone. Na 7....   več...
slikcaMU17: Nezaustavljivi Jugovic zrežiral preobrat v Grosupljem
Zasedba LTH Castingsa je na tekmi 7. kola drugega dela 1. A SKL na gostovanju v Grosupljem...   več...


slikcaČlani: Dober polčas premalo za presenečenje v Sežani
Članska zasedba LTH Castingsa je v tekmi 13. kola 2. SKL še četrtič v letošnji sezoni morala...   več...
slikcaMU15: Škofjeločani po prepričljivi zmagi na Kodeljevem skočili na 1. mesto
Četa Jake Šiberleta je v tekmi 5. kola drugega dela sezone v skupini B6 prišla še do 3. zmage in...   več...


slikcaU15: LTH Castings poražen, punce Ines ŠD Tabor Žiri tekmo dobile z 20:0
Košarkarji LTH Castingsa U15 so na tekmi 4. kola drugega dela 1. SKL morali priznati premoč...   več...
slikcaMU19: Škofjeločani po dobri prvi četrtini popustili
Še naprej oslabljena zasedba LTH Castingsa U19 je na tekmi 5. kola 1. B SKL zabeležila tretji...   več...


slikcaMU17: Pomembna zmaga Škofjeločanov na Kodeljevem
Košarkarji LTH Castingsa U17 so na tekmi 6. kola drugega dela tekmovanja zabeležili pomembno zmago...   več...
slikcaČlani: Prva 100-tica v sezoni za visoko zmago nad Grosupeljčani
Članska ekipa LTH Castingsa je v novo leto vstopila na najboljši možen način. Pred domačimi...   več...


slikcaKK Škofja Loka vam želi lepe praznike!
Vesele praznike in srečno ter predvsem zdravo novo leto 2019 vam želimo tudi iz KK Škofja Loka. ...   več...
slikcaČlani: Praznični gorenjski derbi v ŠD Poden pripadel Triglavanom
V soboto, 22. decembra, smo bili v ŠD Poden priča prav posebnemu gorenjskemu derbiju, v katerem so...   več...


slikcaMU17: Tesen poraz Škofjeločanov na Ježici
Košarkarji LTH Castingsa U17 so v začetku sezone dvakrat ugnali Parklje, v tretje pa bili...   več...
slikcaŽU15: Kristanova blestela ob prepričljivi zmagi nad Sežano
Dekleta Ines-ŠD Tabor Žiri U15 so na zadnji tekmi v letu 2018 prepričljivo nadigrala moštvo iz...   več...


slikcaVSAK EVRO ŠTEJE: Gorenjski derbi in namenitev dohodnine
Bi si radi v soboto, 22. decembra, v Športni dvorani Poden gorenjski derbi med škofjeloškim LTH...   več...
slikcaU15: LTH Castings po podaljšku boljši od Stražišča, dekleta Ines poražena
Tako kot košarkarji LTH Castingsa U15, so tudi košarkarice Ines ŠD Tabor Žiri U15, so te dni...   več...


1  2  3  4  5  6  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Januar 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
31 1 2 3 4 5
alias 2. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
Slovan A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 9.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
6
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Eurocop Krvavec
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Kras
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 5. krog
Kdo:
Slovan B : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 10.01.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
11 12
alias 2. SKL ČLANI - 13. krog
Kdo:
Mesarija P. Sežana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana SŠ S. Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 1. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; Pivka : INES
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 10.30; 12.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
13
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 6. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana 1.OŠ Celje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 7. krog
Kdo:
Koš Primorska : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ Anton Ukmar, Koper
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 1. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 1. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A ; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00;12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14 15 16 17 18
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Koš Primorska
Kdaj: petek, 18.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 2. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; INES : Pivka
Kdaj: sobota, 19.01.2019 ob 11.30; 13.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
20
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
Terme Olimia Podčetrtek : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Podčetrtek
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 6. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ A. T. Linharta, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 9. krog
Kdo:
Ježica C : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 8.30
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 2. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
21 22 23
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sreda, 23.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Nova Gorica mladi : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica B
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
27
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Petrol Olimpija A
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 15.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 10. krog
Kdo:
Tolmin : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B ; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
28 29 30 31 1 2 3