Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

slikcaJakhel Kolarević po 6 letih znova za LTH Castings
Dvoboj 3. kroga Pokala Spar med Gorenjsko gradbeno družbo Šenčurjem in LTH Castingsom je pripadel...   več...
slikcaČlani: Po porazu v Šenčurju zaključili s pokalnim tekmovanjem
Škofjeloški LTH Castings tudi na povratni tekmi ni uspel premagati prvoligaša iz Šenčurja, ki...   več...


slikcaU19: Dekleta na krilih Kristanove (28) nadigrale Krko, fantje ostajajo neporaženi
Varovanke Klavdije Oblak so že na drugi tekmi prišle do prve zmage. Ob zmagi na Krko, bilo je...   več...
slikcaU15: Fantje s prvo zmago, dekleta z novimi izkušnjami
Košarkarji LTH Castingsa U15 so na gostovanju v Krškem prišli do prve zmage v letošnji sezoni....   več...


slikcaMU17: 26 točk Đorđeviča premalo za Krvavec
Škofjeloški LTH Castings U17 je v 5. krogu na domačem terenu proti Krvavcu lovil prvo zmago v...   več...
slikcaU13: Dekleta prvi del končala neporažena, fantje v Kranju polovično uspešni
Tekom vikenda sta bili znova aktivni tudi selekciji KK Škofja Loka U13. Dekleta so pod vodstvom...   več...


slikcaČlani: Troti Škofjeločanom zadali prvi poraz
Košarkarji LTH Castingsa se s prvega gostovanja v letošnji sezoni vračajo poraženi. Manjko...   več...
slikcaČlani: Šenčurjani na prvi pokalni tekmi pokazali več
V torek, 15. oktobra, je bila v Športni dvorani Trata odigrana prva tekma 3. kroga Pokala Spar med...   več...


slikcaU19: Po 7 sezonah znova nastop ženske selekcije!
V nedeljo, 14. oktobra, se je zgodil velik trenutek za Košarkarski klub Škofja Loka. Po 7 sezonah...   več...
slikcaU15: INES-ŠD Tabor Žiri in LTH Castings še brez prve zmage
Košarkarski selekciji KK Škofja Loka do 15 let še naprej ostajata brez osvojene zmage. Dekleta...   več...


slikcaMU17: Gostovanje na Primorskem tokrat prezahtevno
Kadeti LTH Castingsa tudi po četrti odigrani tekmi ostajajo brez osvojene zmage. Tokrat so po...   več...
slikcaU13: Fantje boljši do Kranjčanov, dekleta še naprej neporažena
Sobota ni bila uspešna le za člansko zasedbo LTH Castingsa, temveč tudi za selekciji INES - ŠD...   več...


slikcaČlani: Zmaga proti Iliriji za uspešen uvod v novo sezono
Škofjeloški LTH Castings je v sezono 2019/2020 krenil z zmago nad Ilirijo. Ljubljančani so večji...   več...
slikcaBožič: »Želimo med najboljših 8.«
Članska ekipa LTH Castingsa je sezono 2019/2020 že uspešno odprla z napredovanjem v 3. krog...   več...


slikcaMU19: Nova zmaga za LTH Castings
Mladinska zasedba LTH Castingsa nadaljuje z uspešnimi predstavami v 1. B SKL. Po zmagi v Ilirski...   več...
slikcaMU17: Škofjeločani priznali premoč Novi Gorici
Košarkarji LTH Castingsa U17 so se v tekmi 3. kroga 1. SKL v skupini 6 merili z Novo Gorico mladi A...   več...


slikcaU15: Tekmi pomembni za nabiranje izkušenj
Košarkarji LTH Castingsa U15 in INES-ŠD Tabor Žiri U15 v tem vikendu na gostovanju v Domžalah...   več...
slikcaU13: Dekleta zmagovalke turnirja v Novem mestu, fantje polovično uspešni
Košarkarice INES-ŠD Tabor Žiri U13 nadaljujejo z odličnimi predstavami. Po uspešnem začetku v...   več...


slikcaČLANI: Škofjeločani potrdili preboj v 3. krog
Košarkarji LTH Castingsa so v 2. krogu Pokala Spar upravičili vlogo favorita in iz pokalnega...   več...
slikcaŽU17: Kot prve v novi sezoni do zmage Škofjeločanke
Sezona 2019/20 se je za dekleta U17 pričela prav v Škofji Loki. Na obračunu med INES-ŠD Tabor...   več...


1  2  3  4  5  6  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Oktober 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 1
alias POKAL SPAR - 2. krog - 1. tekma
Kdo:
Krvavec : LTH Castings
Kdaj: torek, 01.10.2019 ob 20.15
Kje: dvorana Cerklje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 6 - 1. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Stražišče
Kdaj: torek, 01.10.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
2 3
alias POKAL SPAR - 2. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Krvavec
Kdaj: četrtek, 03.10.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
4 5
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Nova Gorica mladi A
Kdaj: sobota, 05.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 1. turnir
Kdo:
Gorenja vas : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sobota, 05.10.2019 ob 9.00; 10.15
Kje: dvorana Gorenja vas
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 5 - 1. turnir
Kdo:
Ježica modre : INES - ŠD Tabor Žiri; Krka : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 05.10.2019 ob 11.15; 12.30
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
6
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 2. krog
Kdo:
Janče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 06.10.2019 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Kašelj, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 7 - 3. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 06.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Domžale
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 2. krog
Kdo:
Triglav : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 06.10.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
7 8 9 10 11 12
alias 2. SKL ČLANI - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Ilirija
Kdaj: sobota, 12.10.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
Koper Primorska A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.10.2019 ob 10.30
Kje: dvorana STŠ Koper
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 2. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sobota, 12.10.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 5 - 1. turnir
Kdo:
Krka : INES - ŠD Tabor Žiri; Cerknica : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 12.10.2019 ob 10.30; 12.00
Kje: dvorana Cerknica
    
13
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Ipros Vrhnika
Kdaj: nedelja, 13.10.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 2 - 2. krog
Kdo:
Maribor : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 13.10.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Tabor, Maribor
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 7 - 4. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 13.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: nedelja, 13.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14 15
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : G.G.D. Šenčur
Kdaj: torek, 15.10.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
16 17 18 19
alias 2. SKL ČLANI - 2. krog
Kdo:
Troti : LTH Castings
Kdaj: sobota, 19.10.2019 ob 20.00
Kje: dvorana ŠC Livada, Novo Mesto
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Krvavec Botana
Kdaj: sobota, 19.10.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: sobota, 19.10.2019 ob 9.00; 10.15
Kje: dvorana OŠ S. Jenka, Kranj
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 5 - 3. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica modre ; INES - ŠD Tabor Žiri : Cerknica
Kdaj: sobota, 19.10.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
20
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: nedelja, 20.10.2019 ob 18.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 2 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Krka
Kdaj: nedelja, 20.10.2019 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 7 - 5. krog
Kdo:
Krško : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ J. Dalmatin, Krško
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 4. krog
Kdo:
Tolmin : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 20.10.2019 ob 12.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
21
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
G.G.D. Šenčur : LTH Castings
Kdaj: ponedeljek, 21.10.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Šenčur
    
22
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
Stražišče : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: torek, 22.10.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Stražišče
    
23 24 25 26
alias 2. SKL ČLANI - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: sobota, 26.10.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Nova Gorica mladi A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ M. Štrukelj, Nova Gorica
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar - 2. krog - 2. tekma
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.10.2019 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ S. Jenka, Kranj
    
alias DEKLETA U13 Mini Pokal - 2. krog 1. tekma
Kdo:
Tolmin : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 26.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
27
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče
Kdaj: nedelja, 27.10.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 7 - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: nedelja, 27.10.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav
Kdaj: nedelja, 27.10.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
28 29 30
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
Mesarija P. Sežana : LTH Castings
Kdaj: sreda, 30.10.2019 ob 19.00
Kje: dvorana SŠ Srečka Kosovela, Sežana
    
31 1 2 3