Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaKK Škofja Loka bo sodeloval s KK Helios Suns
Košarkarski Klub Škofja Loka obrača novo poglavje v svojem dolgoletnem in uspešnem delovanju....   več...
slikcaTABOR: Preživi teden aktivno s KK Škofja Loka
Tudi letošnje poletje Košarkarski klub Škofja Loka pripravlja zdaj že tradicionalni košarkarski...   več...


slikcaV reprezentanci U16 dva košarkarja LTH Castingsa!
Slovenska moška reprezentanca U16 bo v mesecu avgustu nastopala na evropskem prvenstvu v Srbiji, na...   več...
slikcaČESTITKE: Nace Frelih v naj peterki mednarodnega turnirja v Španiji!
Košarkar LTH Castingsa Nace Frelih, ki je svoje košarkarsko znanje v letošnji sezoni kazal v...   več...


slikcaV reprezentanci U20 trije košarkarji LTH Castingsa!
Za najboljše košarkarje poleti ni časa za premor in počitek. S pripravami na evropsko prvenstvo...   več...
slikcaČLANI: V novi sezoni novosti v 2. SKL!
Že nekaj časa je znano, katere ekipe bodo v prihajajoči sezoni 2018/19 nastopale v 2. SKL za...   več...


slikcaKošarkarski piknik JE uspel!
V petek, 25. maja, je Košarkarski klub Škofja Loka v Okrepčevalnici Mah pripravil že...   več...
slikcaPODMLADEK: Najmlajši pionirji v Šenčurju odigrali zadnji turnir
Kot zadnji izmed vseh selekcij KK Škofja Loka so se v tej sezoni na teren podali najmlajši...   več...


slikcaPODMLADEK: Kadeti tudi v naslednji sezoni prvoligaši!
Po tem, ko so si mesto v 1. SKL za prihajajočo sezono že zagotovili mlajši in starejši pionirji...   več...
slikcaPODMLADEK: Mladinci po drami ugnali Vrhniko; prva liga je blizu!
Mladinska selekcija LTH Castingsa je na odlični poti, da si pribori vstopnico za 1. SKL za sezono...   več...


slikcaPODMLADEK: Najmlajše pionirke tudi v Kranju do dveh zmag
V nedeljo, 27. maja, so s sezono zaključile tudi naše najmlajše pionirke Ines. Dekleta do 11 leta...   več...
slikcaPODMLADEK: Kadeti pričakovano ugnali Izolo
S kvalifikacijskimi nastopi za preboj v 1. SKL so uspešno pričeli tudi kadeti LTH Castingsa, ki so...   več...


slikcaPODMLADEK: LTH Castings U13 in U15 znova v 1. SKL!
Dve moški selekciji KK Škofja Loka sta si že uspeli zagotoviti mesto v 1. SKL za prihajajočo...   več...
slikcaPODMLADEK: Mladinci v kvalifikacijah nadigrali KOŠ Primorsko B
Mladinska zasedba LTH Castingsa je v 1. krogu kvalifikacij za preboj v 1. SKL prepričljivo z 91:51...   več...


slikcaPODMLADEK: Ml. in st. pionirji kvalifikacije pričeli z zmago
Tako starejši kot tudi mlajši pionirji LTH Castingsa se v teh dneh že borijo za mesto v 1. SKL za...   več...
slikcaKošarkarski piknik je pred nami!
Ne zamudi ---> pridi tudi ti! :) #skupajnaprej...   več...


slikcaPODMLADEK: Najmlajše pionirke najboljše v Velenju
V nedeljo, 13. maja, sta bili aktivni dve najmlajši selekciji KK Škofja Loka. Najmlajši pionirji...   več...
slikcaČLANI: S kom naslednjo sezono v 2. SKL za moške?
Če v elitni slovenski košarkarski ligi Ligi NovaKBM še vedno čakamo na oba finalista in...   več...


slikcaČLANI: 30 točk Kralja ob porazu v Celju; zahvala Hladnika in čestitke Ribežla
Članska ekipa LTH Castingsa je sezono 2017/18 zaključila s porazom v Celju. Odločilna je bila...   več...
slikcaPODMLADEK: Najmlajše pionirke zmagovalke na Trati, dober odpor st. pionirk
Sezona 2017/2018 se je končala tudi za starejše pionirke, košarkarje do 15. leta. Škofjeločani...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« November 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 31 1 2 3
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
Žoltasti Troti : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.11.2018 ob 18.00
Kje: dvorana ŠC Livada, Novo Mesto
    
4
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 1. krog
Kdo:
Krka : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.11.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Leona Štuklja, Novo Mesto
    
5 6 7 8 9 10
alias 2. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: sobota, 10.11.2018 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 1. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.11.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 4 - 3. turnir
Kdo:
Ježica A : INES; Cinkarna Celje B : INES
Kdaj: sobota, 10.11.2018 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana Gimnazija center, Celje
    
11
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Helios
Kdaj: nedelja, 11.11.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 1. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 11.11.2018 ob 13.00
Kje: dvorana OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 1. krog
Kdo:
Cerknica : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 11.11.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Cerknica
    
12 13
alias POKAL SPAR - 4. krog - 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: torek, 13.11.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14 15 16 17
alias 2. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 17.11.2018 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ A. Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 3. turnir
Kdo:
LTH Castings : Slovan A ; LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sobota, 17.11.2018 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18
19 20
alias POKAL SPAR - 4. krog - 2. tekma
Kdo:
Mesarija P. Sežana : LTH Castings
Kdaj: torek, 20.11.2018 ob 18.00
Kje: dvorana SŠ Srečka Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 2. krog - 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Parklji A
Kdaj: torek, 20.11.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21 22 23 24
alias 2. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
Portorož : LTH Castings
Kdaj: sobota, 24.11.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Lucija
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan A
Kdaj: sobota, 24.11.2018 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 6. krog
Kdo:
Krka : INES
Kdaj: sobota, 24.11.2018 ob 14.00
Kje: dvorana Marof, Novo Mesto
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 4 - 4. turnir
Kdo:
Ježica A : INES; Domžale : INES
Kdaj: sobota, 24.11.2018 ob 9.00; 10.30
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
25
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 1. krog
Kdo:
Petrol Olimpija A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 25.11.2018 ob 00.00
Kje: Mala dvorana Stožice, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Radovljica
Kdaj: nedelja, 25.11.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 2. krog
Kdo:
INES : Ježica C
Kdaj: nedelja, 25.11.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
26 27 28 29 30 1 2