Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaDekleta na treningu dobila prav poseben obisk!
Na treningih mlajših selekcij pod taktirko trenerke Klavdije Oblak se točno ve, kdaj je čas za...   več...
slikcaU15: Naveza Brovč-Đorđevič blestela v Medvodah, do zmage tudi dekleta
Košarkarji LTH Castingsa U15 so se v Medvodah veselili prve zmage v tej sezoni. Blestela sta...   več...


slikcaMU19: Oslabljeni Škofjeločani priznali premoč Miklavžu
Košarkarji LTH Castingsa U19 so na tekmi 3. kola drugega dela sezone lovili drugo zmago v tem delu...   več...
slikcaMU13: Borbeni Škofjeločani zmagovalci turnirja v Domžalah!
Dobro delo in trud na treningih ne moreta dolgo ostati neopazna. Košarkarji LTH Castingsa U13 so...   več...


slikcaŽU17: Poraz punc Ines ŠD Tabor Žiri na Ježici
Košarkarice Ines ŠD Tabor Žiri U17 so se na drugi decembrski tekmi merile na gostovanju v...   več...
slikcaČlani: Jeršin mož odločitve proti Parkljem
Košarkarji LTH Castingsa so v izjemno izenačenem obračunu 9. kola 2. SKL ugnali moštvo Parkljev...   več...


slikcaOKREPITEV: Med Ulitkarje prestopil tudi Karavdić
Po odhodu Željka Markovića in Urbana Omana je LTH Castings v svoje vrste pripeljal novega...   več...
slikcaMU17: Primorci kot prvi porazili Hartmanovo četo
Košarkarji LTH Castingsa U17 so brez Naceta Freliha prvič v letošnji sezoni morali priznati...   več...


slikcaMU13: Škofjeločani na povratni tekmi pustili dober vtis
Košarkarji LTH Castingsa U13 so na povratni tekmi 2. kroga Mini pokala Spar pokazali precej boljši...   več...
slikcaU17: LTH Castings še naprej neporažen, uspešna tudi dekleta Ines - ŠD Tabor Žiri!
Košarkarji LTH Castingsa U17 tudi po 8. odigrani tekmi v tej sezoni ostajajo neporaženi. Tokrat so...   več...


slikcaMU19: Sočak (36) ujel pravi ritem in Škofjeločane vodil do zmage v Lukni
Zasedba LTH Castings U19 je prišla do prve zmage v drugem delu sezone. Škofjeločani so bili...   več...
slikcaPo Omanu LTH Castings ostaja tudi brez Markovića
Člansko zasedbo LTH Castingsa je v preteklem tednu zapustil Urban Oman, ki se je vrnil k Helios...   več...


slikcaMU19: Petrol Olimpija A previsoka ovira za LTH Castings
Oslabljena ekipa LTH Castingsa U19 na prvi tekmi drugega dela sezone ni bila kos razpoloženi Petrol...   več...
slikcaU15: Visoka zmaga Ines in tesen poraz LTH Castingsa
Košarkarice Ines U15 so na drugi tekmi drugega dela sezone v skupini B2 prišle še do druge zmage....   več...


slikcaŽU13: Dekleta Ines v Ljubljani tokrat brez zmage
Za dekleti Ines U13 je še zadnji turnir v prvem delu sezone. Škofjeločanke, ki so predtem že...   več...
slikcaČlani: Rekordni Vravnik (38+19) zrežiral preobrat v Portorožu!
Kljub temu, da so v drugem polčasu že zaostajali za 17 točk, je košarkarjem LTH Castingsa uspelo...   več...


slikcaU17: Po preobratu tesna zmaga LTH Castingsa, dekleta preslabo začela
Zasedba LTH Castingsa U17 je kljub odsotnosti Tilna Jugovica uspešno pričela drugi del sezone. V...   več...
slikcaJr. NBA: Škofjeloški 76ersi znova navdušili!
Za mladimi upi, ki nastopajo v Jr. NBA Slovenia, je nov turnir. In tudi ta je bil za škofjeloške...   več...


slikcaMU13: Škofjeločani v pokalu niso bili kos Parkljem A
Košarkarji LTH Castingsa U13 v prvem obračunu 2. kroga Mini pokala Spar niso bili enakovreden...   več...
slikcaČlani: Kljub dobri predstavi v Sežani izpadli iz Pokala Spar
Košarkarji LTH Castingsa bodo od sedaj naprej v sezoni 2018/19 nadaljevali le še z nastopanjem v...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Marec 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 1 2 3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 12. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Na Logu, Hrastnik
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 -14. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Koš Primorska
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sreda, 06.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
7 8
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: petek, 08.03.2019 ob 18.30
Kje: dvorana Gimnazija Šentvid, Ljubljana
    
9
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ Maksa Pečarja, Črnuče
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 3. turnir
Kdo:
Krvavec Tonač zeleni : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Cerklje
    
11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: torek, 12.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
13
alias 2. SKL ČLANI - 18. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sreda, 13.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA D1 - 1. turnir
Kdo:
Ledita : INES; INES : Kranjska Gora - Jesenice
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 9.00; 10.30
Kje: dvorana SŠ Domžale
    
17
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 14. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 -1. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Maribor
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 14.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 1. turnir
Kdo:
Črnomelj : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 9.30; 10.45
Kje: dvorana OŠ M. Jarca, Črnomelj
    
18 19 20 21 22 23
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Zlatorog A
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 7. krog
Kdo:
Pomurje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana OŠ I. Murska Sobota
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3.DEL SKUPINA C7 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : Jesenice ; LTH Castings : Naklo
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 1. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 24.01.2019 ob 13.00;15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27
alias FANTJE U17 1. SKL KVALIFIKACIJE ZA F8
Kdo:
LTH Castings :
Kdaj: sreda, 27.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana
    
28 29 30
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Grosuplje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA C7 - 3. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. B : LTH Castings; Naklo : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana OŠ Naklo
    
31
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Lesdog Kočevje
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 2. krog
Kdo:
Cinkarna Celje B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 2. turnir
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Črnomelj ; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 11.00;13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka