Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

slikcaMU17: LTH Castings prvi del zaključil brez zmage
Kadetska zasedba LTH Castingsa je v Novi Gorici zaključila s prvim delom sezone. Domača zasedba je...   več...
slikcaČlani: Razigrani Celjani osvojili Poden
Škofjeloški LTH Castings po treh odigranih tekmah v 2. SKL ostajajo pri eni zmagi. V 3. kolu so...   več...


slikcaŽU17: Škofjeločanke še drugič boljše od Stražišča
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U17 tudi po drugi odigrani tekmi v skupini 6 ostajajo...   več...
slikcaJakhel Kolarević po 6 letih znova za LTH Castings
Dvoboj 3. kroga Pokala Spar med Gorenjsko gradbeno družbo Šenčurjem in LTH Castingsom je pripadel...   več...


slikcaČlani: Po porazu v Šenčurju zaključili s pokalnim tekmovanjem
Škofjeloški LTH Castings tudi na povratni tekmi ni uspel premagati prvoligaša iz Šenčurja, ki...   več...
slikcaU19: Dekleta na krilih Kristanove (28) nadigrale Krko, fantje ostajajo neporaženi
Varovanke Klavdije Oblak so že na drugi tekmi prišle do prve zmage. Ob zmagi na Krko, bilo je...   več...


slikcaU15: Fantje s prvo zmago, dekleta z novimi izkušnjami
Košarkarji LTH Castingsa U15 so na gostovanju v Krškem prišli do prve zmage v letošnji sezoni....   več...
slikcaMU17: 26 točk Đorđeviča premalo za Krvavec
Škofjeloški LTH Castings U17 je v 5. krogu na domačem terenu proti Krvavcu lovil prvo zmago v...   več...


slikcaU13: Dekleta prvi del končala neporažena, fantje v Kranju polovično uspešni
Tekom vikenda sta bili znova aktivni tudi selekciji KK Škofja Loka U13. Dekleta so pod vodstvom...   več...
slikcaČlani: Troti Škofjeločanom zadali prvi poraz
Košarkarji LTH Castingsa se s prvega gostovanja v letošnji sezoni vračajo poraženi. Manjko...   več...


slikcaČlani: Šenčurjani na prvi pokalni tekmi pokazali več
V torek, 15. oktobra, je bila v Športni dvorani Trata odigrana prva tekma 3. kroga Pokala Spar med...   več...
slikcaU19: Po 7 sezonah znova nastop ženske selekcije!
V nedeljo, 14. oktobra, se je zgodil velik trenutek za Košarkarski klub Škofja Loka. Po 7 sezonah...   več...


slikcaU15: INES-ŠD Tabor Žiri in LTH Castings še brez prve zmage
Košarkarski selekciji KK Škofja Loka do 15 let še naprej ostajata brez osvojene zmage. Dekleta...   več...
slikcaMU17: Gostovanje na Primorskem tokrat prezahtevno
Kadeti LTH Castingsa tudi po četrti odigrani tekmi ostajajo brez osvojene zmage. Tokrat so po...   več...


slikcaU13: Fantje boljši do Kranjčanov, dekleta še naprej neporažena
Sobota ni bila uspešna le za člansko zasedbo LTH Castingsa, temveč tudi za selekciji INES - ŠD...   več...
slikcaČlani: Zmaga proti Iliriji za uspešen uvod v novo sezono
Škofjeloški LTH Castings je v sezono 2019/2020 krenil z zmago nad Ilirijo. Ljubljančani so večji...   več...


slikcaBožič: »Želimo med najboljših 8.«
Članska ekipa LTH Castingsa je sezono 2019/2020 že uspešno odprla z napredovanjem v 3. krog...   več...
slikcaMU19: Nova zmaga za LTH Castings
Mladinska zasedba LTH Castingsa nadaljuje z uspešnimi predstavami v 1. B SKL. Po zmagi v Ilirski...   več...


slikcaMU17: Škofjeločani priznali premoč Novi Gorici
Košarkarji LTH Castingsa U17 so se v tekmi 3. kroga 1. SKL v skupini 6 merili z Novo Gorico mladi A...   več...
slikcaU15: Tekmi pomembni za nabiranje izkušenj
Košarkarji LTH Castingsa U15 in INES-ŠD Tabor Žiri U15 v tem vikendu na gostovanju v Domžalah...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Januar 2020 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2 3 4
alias 2. SKL ČLANI - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Troti
Kdaj: sobota, 04.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : G.G.D. Šenčur
Kdaj: sobota, 04.01.2020 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: nedelja, 05.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
6
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: ponedeljek, 06.01.2020 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10 11
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 19.00
Kje: dvorana 1. OŠ Celje
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 9. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 9.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : 3X3 Piran ; LTH Castings : Krka zeleni
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 9.30;12.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA1 - 4. turnir
Kdo:
Akson Ilirija A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A
Kdaj: sobota, 11.11.2020 ob 12.00; 13.10
Kje: dvorana OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana
    
12
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 7. krog
Kdo:
Triglav : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 6. krog
Kdo:
Pivka : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija B
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13 14
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Vipava : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: torek, 14.01.2020 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ D. Bajca, Vipava
    
15 16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Calcit Basketball
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Domžale
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 14.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 8.30;10.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Šentvid - Ljubljana : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 7. krog
Kdo:
Ipros Vrhnika A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana OŠ I. Cankarja, Vrhnika
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 7. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
20 21 22 23 24 25
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Triglav : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 25.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
26
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 10. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica bele
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 8. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Litija
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 14.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A ; INES - ŠD Tabor Žiri : GGD Šenčur
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
27 28 29
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 3. turnir
Kdo:
Krka zeleni : LTH Castings; LTH Castings : 3X3 Piran
Kdaj: sreda, 29.01.2020 ob 18.00; 19.00
Kje: dvorana L. Štuklja, Novo Mesto
    
30
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 9. krog
Kdo:
Akson Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: četrtek, 30.01.2020 ob 20.30
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
31 1 2