Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČlani: Nezaustavljivi Karavdić (34) premalo za presenečenje v Podčetrtku
Čeprav so košarkarji LTH Castingsa vodili 35 minut, so na gostovanju v Podčetrtku morali priznati...   več...
slikcaMU17: LTH Castings brez obolele prve peterke klonil proti Primorcem
Škofjeloški LTH Castings U17 je v tekmi 8. kola 1. SKL proti KOŠ Primorski A nastopil brez kar 4...   več...


slikcaU11: Trata gostila turnir deklet, LTH Castings dvakrat neodločeno
Prvič v novi sezoni so se predstavili tudi najmlajši upi KK Škofja Loka. Fantje LTH Castingsa U11...   več...
slikcaVRAČA SE: Nekdanji reprezentant Ameriko zamenjal za Škofjo Loko
Po uspešno odigrani lanski sezoni v dresu LTH Castingsa se je odločil za odhod v ameriško...   več...


slikcaMU19: Pomlajeni Škofjeločani klonili v Celju
Izjemno mlada mladinska zasedba LTH Castingsa je na gostovanju v Celju predvsem v tretji četrtini...   več...
slikcaŽU13: Škofjeločanke v Pivki polovično uspešne
Košarkarice Ines U13 so v ŠD Skala odigrali prvi turnir drugega dela letošnje sezone. Na prvi...   več...


slikcaŽU15: Škofjeločanke na Primorskem do 3. zaporedne zmage
Varovanke Klavdije Oblak nadaljujejo z izjemno uspešnim nastopanjem v drugem delu sezone. Na 7....   več...
slikcaMU17: Nezaustavljivi Jugovic zrežiral preobrat v Grosupljem
Zasedba LTH Castingsa je na tekmi 7. kola drugega dela 1. A SKL na gostovanju v Grosupljem...   več...


slikcaČlani: Dober polčas premalo za presenečenje v Sežani
Članska zasedba LTH Castingsa je v tekmi 13. kola 2. SKL še četrtič v letošnji sezoni morala...   več...
slikcaMU15: Škofjeločani po prepričljivi zmagi na Kodeljevem skočili na 1. mesto
Četa Jake Šiberleta je v tekmi 5. kola drugega dela sezone v skupini B6 prišla še do 3. zmage in...   več...


slikcaU15: LTH Castings poražen, punce Ines ŠD Tabor Žiri tekmo dobile z 20:0
Košarkarji LTH Castingsa U15 so na tekmi 4. kola drugega dela 1. SKL morali priznati premoč...   več...
slikcaMU19: Škofjeločani po dobri prvi četrtini popustili
Še naprej oslabljena zasedba LTH Castingsa U19 je na tekmi 5. kola 1. B SKL zabeležila tretji...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« Januar 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
31 1 2 3 4 5
alias 2. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
Slovan A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 9.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
6
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Eurocop Krvavec
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Kras
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 5. krog
Kdo:
Slovan B : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 10.01.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
11 12
alias 2. SKL ČLANI - 13. krog
Kdo:
Mesarija P. Sežana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana SŠ S. Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 1. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; Pivka : INES
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 10.30; 12.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
13
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 6. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana 1.OŠ Celje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 7. krog
Kdo:
Koš Primorska : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ Anton Ukmar, Koper
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 1. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 1. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A ; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00;12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14 15 16 17 18
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Koš Primorska
Kdaj: petek, 18.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 2. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; INES : Pivka
Kdaj: sobota, 19.01.2019 ob 11.30; 13.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
20
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
Terme Olimia Podčetrtek : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Podčetrtek
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 6. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ A. T. Linharta, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 9. krog
Kdo:
Ježica C : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 8.30
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 2. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
21 22 23
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sreda, 23.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Nova Gorica mladi : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica B
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
27
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Petrol Olimpija A
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 15.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 10. krog
Kdo:
Tolmin : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B ; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
28 29 30 31 1 2 3

 
Liga
 
Liga
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/