Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaJr. NBA: Začelo se je!
Začel se je težko pričakovani projekt Jr. NBA Slovenia, kjer se je v boj za naslov podalo 32...   več...
slikcaMU19: Brez Sočaka poraženi v Domžalah
Košarkarji LTH Castingsa U19 so prvič v novi sezoni klonili. Brez Tima Sočaka so Škofjeločani...   več...


slikcaU15: Šiberle fante pohvalil za pristop, dekleta popustila v zadnji četrtini
LTH Castings in Ines do 15 let še naprej ostajajo brez zmage v letošnji sezoni, kljub temu pa gre...   več...
slikcaU13: Dekleta Ines polovično uspešne, LTH Castings poražen
Prvič v novi sezoni so se na turnirju v Športni dvorani predstavila tudi dekleta Ines U13, ki so...   več...


slikcaČlani: Razpoloženi Sočak (21) premalo za Sežance
Oslabljena ekipa LTH Castingsa je na prvi tekmi v novi sezoni drago prodala svojo kožo proti...   več...
slikcaMU17: LTH Castings zmagovalec gorenjskega derbija
Košarkarji LTH Castingsa U17 ne popuščajo. V 3. krogu so na gorenjskem derbiju proti ECE Triglavu...   več...


slikcaMU19: LTH Castings nadaljuje z nizom zmag tudi v 1. A SKL
Mladinska zasedba LTH Castingsa je pred dnevi v Rogaški Slatini s prebojem v 1. A SKL prišla do...   več...
slikcaMU15: Zgrešeni prosti meti LTH Castings stali zmage nad Stražiščem
Starejši pionirji LTH Castingsa so na prvi domači tekmi v sezoni odigrali dober prvi polčas, kar...   več...


slikcaU17: LTH Castings in Ines prepričljiva!
Kadetski zasedbi LTH Castingsa in Ines sta v soboto, 6. oktobra odigrali 2. tekmo v letošnji...   več...
slikcaMU13: LTH Castings v Novem mestu ostal brez zmage
V novo sezono so vstopili tudi mlajši pionirji LTH Castingsa, ki so se na uvodnem turnirju v Novem...   več...


slikcaMU19: LTH Castings kljub porazu v Rogaški do mesta v 1. A SKL!
Mladinska zasedba LTH Castingsa bo v tej sezoni nastopila v elitni ligi! Četi Petra Hartmana je v...   več...
slikcaFOTO: Razpoloženi trio Čibej-Jugovic-Frelih vodil kadete do zmage nad Parklji
Škofjeloški kadeti so v novo sezono krenili z zmago. ...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« Oktober 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
1 2
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: torek, 02.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U19 KVALIFIKACIJE ZA 1. SKL 2. krog - 2. tekma
Kdo:
Rogaška : LTH Castings
Kdaj: sreda, 03.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Rogaška
    
4 5 6
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
Postojna : INES
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 12.30
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 1. turnir
Kdo:
Slovan A : LTH Castings; Krka Beli : LTH Castings
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 11.45; 13.00
Kje: dvorana Leona Štuklja, Novo Mesto
    
7
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
8 9 10 11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: petek, 12.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13
alias 2. SKL ČLANI - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 2. turnir
Kdo:
Krka Beli : LTH Castings; Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana Medvode
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 4 - 2. turnir
Kdo:
INES : Domžale ; INES : Cinkarna Celje B
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 9.00;10.15
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 3. krog
Kdo:
Helios : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Domžale
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cerknica
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15 16 17
alias 2. SKL ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 21.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 3. krog
Kdo:
INES : Ježica A
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18 19 20
alias 2. SKL ČLANI - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme O. Podčetrtek
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 11.15
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 4. krog
Kdo:
INES : Konjice A
Kdaj: sobota, 21.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje B
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 16.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
22 23
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Kopla : LTH Castings
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ M: Jarca, Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26 27
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sobota, 27.10.2018 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 29.09.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ A. Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
28
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 5. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
29 30
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Kolpa
Kdaj: torek, 30.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
31 1 2 3 4

 
Liga
 
Liga
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/