Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaMU19: LTH Castings kljub odličnemu Sočaku (27) sezono zaključil s porazom
Košarkarji LTH Castingsa U19 so že zaključili s sezono 2018/2019. Na zadnji tekmi sezone so v...   več...
slikcaU17: LTH Castings do visoke zmage nad Ljubljano A, dober odpor deklet proti Grosupeljčankam
Košarkarji LTH Castingsa U17 so na tekmi 5. kola drugega dela sezone prišli do visoke zmage nad...   več...


slikcaČlani: Brez Vravnika poraženi tudi proti Hrastniku
Košarkarji LTH Castingsa so na predzadnji tekmi rednega dela tekmovanja v 2. SKL zabeležili še...   več...
slikcaMU11: Borbeni in ekipni Škofjeločani zmagovalci turnirja v Cerkljah
Moštvo LTH Castingsa U11 je prvi del sezone zaključilo na najboljši možen način in sicer z...   več...


slikcaMU15: LTH Castings z vidnim napredkom v igri do visoke zmage
Za košarkarji LTH Castingsa U15 je drugi del letošnje sezone, v katerem so varovanci Jake...   več...
slikcaMU19: Slaba tretja četrtina Škofjeločane stala zmage proti Celju
Košarkarji LTH Castingsa U19 so v tekmi 13. kola drugega dela sezone v 1. B SKL morali priznati...   več...


slikcaU17: Tesen poraz LTH Castingsa na derbiju v Laškem, poražena tudi dekleta
Košarkarji LTH Castingsa U17 so na zaostali tekmi 3. kola tretjega dela sezone v tesnem obračunu...   več...
slikcaČlani: Sajevic na Podnu potrdil zakon bivšega
Košarkarji LTH Castingsa so na zaostali tekmi 18. kola na domačem terenu klonili proti Plami pur...   več...


slikcaČlani: Visok poraz proti Parkljem otežil položaj LTH Castingsu
Članska ekipa LTH Castingsa je na tekmi 20. kola 2. SKL v izjemno pomembnem obračunu morala...   več...
slikcaČlani: Škofjeločani z razpoloženim Kurešom nadigrali Portorožane
V škofjeloški dvorani Poden se je zaključilo 19. kolo 2. SKL. LTH Castings je visoko z 88:51...   več...


slikcaDAN ZA TEKMO: Na Poden prihajajo Portorožani!
Danes, v sredo, 6. marca, se bosta v izjemno pomembni tekmi 19. kola 2. SKL med seboj pomerili ekipi...   več...
slikcaMU19: Čibej (29) blestel ob visoki zmagi v Hrastniku
Košarkarji LTH Castingsa so v tekmi 12. kola drugega dela sezone visoko premagali Hrastnik in se...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« Marec 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 1 2 3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 12. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Na Logu, Hrastnik
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 -14. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Koš Primorska
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sreda, 06.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
7 8
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: petek, 08.03.2019 ob 18.30
Kje: dvorana Gimnazija Šentvid, Ljubljana
    
9
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ Maksa Pečarja, Črnuče
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 3. turnir
Kdo:
Krvavec Tonač zeleni : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Cerklje
    
11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: torek, 12.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
13
alias 2. SKL ČLANI - 18. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sreda, 13.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA D1 - 1. turnir
Kdo:
Ledita : INES; INES : Kranjska Gora - Jesenice
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 9.00; 10.30
Kje: dvorana SŠ Domžale
    
17
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 14. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 -1. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Maribor
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 14.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 1. turnir
Kdo:
Črnomelj : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 9.30; 10.45
Kje: dvorana OŠ M. Jarca, Črnomelj
    
18 19 20 21 22 23
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Zlatorog A
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 7. krog
Kdo:
Pomurje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana OŠ I. Murska Sobota
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3.DEL SKUPINA C7 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : Jesenice ; LTH Castings : Naklo
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 1. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 24.01.2019 ob 13.00;15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27
alias FANTJE U17 1. SKL KVALIFIKACIJE ZA F8
Kdo:
LTH Castings :
Kdaj: sreda, 27.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana
    
28 29 30
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Grosuplje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA C7 - 3. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. B : LTH Castings; Naklo : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana OŠ Naklo
    
31
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Lesdog Kočevje
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 2. krog
Kdo:
Cinkarna Celje B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 2. turnir
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Črnomelj ; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 11.00;13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     

 
Liga
 
Liga
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/