Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaMU15: Domžalčani previsoka ovira za LTH Castings
Košarkarji LTH Castingsa U15 na tekmi 5. kola 1. SKL niso bili kos ekipi Helios Suns A iz Domžal....   več...
slikcaČlani: Škofjeločani uspešno vstopili v novo sezono Pokala Spar
Košarkarji LTH Castingsa so na prvi tekmi 3. kroga Pokala Spar na gostovanju v Črnomlju s kar 32...   več...


slikcaMU19: Oslabljeni LTH Castings nudil dober odpor Krki
Košarkarji LTH Castingsa U19 so brez obolelega Tima Sočaka lovili presenečenje proti favorizirani...   več...
slikcaJr. NBA: Škofjeloški 76ersi v Domžalah navdušili
Projekt Jr. NBA Slovenia je v polnem teku. Nekatere osnovne šole so se med seboj že dodobra...   več...


slikcaŽU15: Dober odpor Ines ŠD Tabor Žiri proti Akson Iliriji A
Košarkarice Ines ŠD Tabor Žiri U15 so na obračunu proti Akson Iliriji A lovile prvo zmago v...   več...
slikcaMU13: LTH Castings v Mini pokalu Spar napredoval v 2. krog
Košarkarji LTH Castingsa U13 so tudi v letošnji sezoni udeleženci Mini pokala Spar. S tekmovanjem...   več...


slikcaU17: Nova zmaga za LTH Castings, Konjice premočne za Ines
Košarkarji LTH Castingsa U17 nadaljujejo z nizom zmag. V četrtem obračunu so še drugič ugnali...   več...
slikcaČlani: Borbeni Škofjeločani tesno poraženi proti termalcem
Košarkarji škofjeloškega LTH Castingsa so na tekmi 3. kola 2. SKL zabeležili še drugi poraz na...   več...


slikcaŽU17: Košarkarice Ines poražene proti Ježici A
Dekleta Ines do 17 let so v sredo v Športni dvorani Trata gostile ekipo Ježica A in zabeležile...   več...
slikcaČlani: Oman (28) in Vravnik (21) zrežirala zmago Škofjeločanov v Grosupljem
Škofjeloški LTH Castings je na drugi tekmi v sezoni prišel do prve zmage. V zaostalem obračunu...   več...


slikcaJr. NBA: Začelo se je!
Začel se je težko pričakovani projekt Jr. NBA Slovenia, kjer se je v boj za naslov podalo 32...   več...
slikcaMU19: Brez Sočaka poraženi v Domžalah
Košarkarji LTH Castingsa U19 so prvič v novi sezoni klonili. Brez Tima Sočaka so Škofjeločani...   več...


slikcaU15: Šiberle fante pohvalil za pristop, dekleta popustila v zadnji četrtini
LTH Castings in Ines do 15 let še naprej ostajajo brez zmage v letošnji sezoni, kljub temu pa gre...   več...
slikcaU13: Dekleta Ines polovično uspešne, LTH Castings poražen
Prvič v novi sezoni so se na turnirju v Športni dvorani predstavila tudi dekleta Ines U13, ki so...   več...


slikcaČlani: Razpoloženi Sočak (21) premalo za Sežance
Oslabljena ekipa LTH Castingsa je na prvi tekmi v novi sezoni drago prodala svojo kožo proti...   več...
slikcaMU17: LTH Castings zmagovalec gorenjskega derbija
Košarkarji LTH Castingsa U17 ne popuščajo. V 3. krogu so na gorenjskem derbiju proti ECE Triglavu...   več...


slikcaMU19: LTH Castings nadaljuje z nizom zmag tudi v 1. A SKL
Mladinska zasedba LTH Castingsa je pred dnevi v Rogaški Slatini s prebojem v 1. A SKL prišla do...   več...
slikcaMU15: Zgrešeni prosti meti LTH Castings stali zmage nad Stražiščem
Starejši pionirji LTH Castingsa so na prvi domači tekmi v sezoni odigrali dober prvi polčas, kar...   več...


slikcaU17: LTH Castings in Ines prepričljiva!
Kadetski zasedbi LTH Castingsa in Ines sta v soboto, 6. oktobra odigrali 2. tekmo v letošnji...   več...
slikcaMU13: LTH Castings v Novem mestu ostal brez zmage
V novo sezono so vstopili tudi mlajši pionirji LTH Castingsa, ki so se na uvodnem turnirju v Novem...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Marec 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 1 2 3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 12. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Na Logu, Hrastnik
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 -14. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Koš Primorska
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sreda, 06.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
7 8
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: petek, 08.03.2019 ob 18.30
Kje: dvorana Gimnazija Šentvid, Ljubljana
    
9
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ Maksa Pečarja, Črnuče
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 3. turnir
Kdo:
Krvavec Tonač zeleni : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Cerklje
    
11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: torek, 12.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
13
alias 2. SKL ČLANI - 18. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sreda, 13.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA D1 - 1. turnir
Kdo:
Ledita : INES; INES : Kranjska Gora - Jesenice
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 9.00; 10.30
Kje: dvorana SŠ Domžale
    
17
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 14. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 -1. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Maribor
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 14.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 1. turnir
Kdo:
Črnomelj : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 9.30; 10.45
Kje: dvorana OŠ M. Jarca, Črnomelj
    
18 19 20 21 22 23
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Zlatorog A
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 7. krog
Kdo:
Pomurje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana OŠ I. Murska Sobota
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3.DEL SKUPINA C7 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : Jesenice ; LTH Castings : Naklo
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 1. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 24.01.2019 ob 13.00;15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27
alias FANTJE U17 1. SKL KVALIFIKACIJE ZA F8
Kdo:
LTH Castings :
Kdaj: sreda, 27.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana
    
28 29 30
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Grosuplje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA C7 - 3. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. B : LTH Castings; Naklo : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana OŠ Naklo
    
31
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Lesdog Kočevje
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 2. krog
Kdo:
Cinkarna Celje B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 2. turnir
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Črnomelj ; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 11.00;13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka