Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaPODMLADEK: St. pionirje poraz oddaljil od F4, pionirke nemočne pri vodilnem Pomurju
Starejši pionirji so na peti odigrani tekmi 3. dela, ko se ekipe borijo za preboj na zaključni...   več...
slikcaRAZPORED: Za začetek drugega dela na Poden prihajajo »Tigri«
Pred škofjeloškim LTH Castingsom je pričetek drugega dela sezone 2016/17. Tako kot lansko leto,...   več...


slikcaODHOD: Rebec ostaja na Gorenjskem, a menja dres
Pred nekaterimi moštvi v Ligi Nova KBM je boj za naslov, spet pred drugimi boj za obstanek med...   več...
slikcaPODMLADEK: Mlajši pionirji do zmage v Domžalah, kadetinje INES znova nemočne
Članska ekipa LTH Castingsa se pripravlja za pričetek drugega dela Lige Nova KBM, so pa še naprej...   več...


slikcaČLANI: Tudi v drugo prekratki proti Podčetrtčanom
Škofjeločani so v soboto, 11. marca, v ŠD Poden lovili tretjo zaporedno zmago, a na koncu ostali...   več...
slikcaPODMLADEK: Kadeti nemočni v Stožicah
V vikendu, ko članska ekipa LTH Castingsa ne igra tekme, pa so precej aktivne naše mlajše...   več...


slikcaMVP: Jan Rebec najkoristnejši košarkar 19. kola
LTH Castings je v 19. kolu Lige Nova KBM zabeležil izjemno pomembno zmago proti gorenjskemu rivalu...   več...
slikcaČLANI: Po pravi drami do pomembne zmage na gorenjskem derbiju
Vloga absolutnega favorita pred obračunom 19. kola Lige Nova KBM je pripadala Šenčurjanom, a tako...   več...


slikcaVABLJENI: Nastopil je čas za gorenjski derbi
Pred košarkarji LTH Castingsa so še tri tekme rednega dela Lige Nova KBM. Vsaka bo za četo Radeta...   več...
slikcaČLANI: Še drugič v sezoni boljši od Portoroža
Košarkarji LTH Castingsa so zabeležili prvo gostujočo zmago v letošnji sezoni. Še drugič v tej...   več...


slikcaČLANI: V Treh lilijah brez možnosti za presenečenje
Članska ekipa LTH Castingsa je v soboto v Laškem zabeležila 13. zaporedni ligaški poraz. Četa...   več...
slikcaPODMLADEK: Mladinci nadigrali Bistričane, pri st. pionirkah in pionirjih se pričenja zares
Na prvi ponedeljek v mesecu februarju smo vam pripravili pregled tekem mlajših selekcij KK Škofja...   več...


slikcaČLANI: Nemočni proti državnemu prvaku
Po dobrih predstavah proti Sixt Primorski in Hopsom iz Polzele, so Škofjeločani tokrat v ŠD Poden...   več...
slikcaPOVRATEK: Abramović spet »Ulitkar«
LTH Castings, ki je pred kratkim prekinil sodelovanje z obema Američanoma, je v svoje vrste ponovno...   več...


slikcaČLANI: Z borbeno igro proti Polzelanom klonili šele po 45 minutah
Košarkarji LTH Castingsa so na zaostali tekmi 15. kola Lige Nova KBM odigrali dobro partijo proti...   več...
slikcaODHOD: LTH Castings prekinil sodelovanje z obema Američanoma
Škofjeloški prvoligaš LTH Castings je pred nadaljevanjem sezone sporazumno prekinil pogodbo z...   več...


slikcaPOKAL: Primorska še četrtič v sezoni boljša od LTH Castinga
Košarkarjem LTH Castingsa se ni uspelo prebiti v 6. krog Pokala Spar. Že na prvi tekmi na...   več...
slikcaPRESTAVLJENO: S Hopsi na Podnu v petek, 27.1.
Tekma 15. kola Lige Nova KBM med LTH Castingsom in Hopsi Polzelo, ki bi morala biti odigrana v...   več...


slikcaČLANI: Pozitivni LTH Castings v Tivoliju ni ogrozil zmage Uniona Olimpije
Moštvo LTH Castingsa je odigralo še tretjo tekmo v zadnjih 7 dnevih. Po porazu v Podčetrtku in...   več...
slikcaČLANI: Škofjeločani v dvorani Leona Štuklja nemočni
Košarkarji LTH Castingsa so v dvorani Leona Štuklja v Novem mestu zabeležili 9. zaporedni poraz v...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Februar 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 31 1 2 3
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana OŠ Antona Žnideršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 11. krog
Kdo:
INES : Domžale
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Ajdovščina : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana OŠ Šturje, Ajdovščina
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 9. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 14.00
Kje: dvorana OŠ Anton Tomaž Linhart, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; Gorenja vas : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana ŠD Poljane
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 4. turnir
Kdo:
INES : Triglav ; INES : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 9.00;10.11
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5 6
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Triglav B : INES
Kdaj: torek, 06.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sreda, 07.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje A
Kdaj: četrtek, 08.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
Konjice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Slovenske Konjice
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 11.00
Kje: dvorana ŠD Domžale
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 12. krog
Kdo:
Ilirija B : INES
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 13.30
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA D8 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ ; LTH Castings : Kolpa Črnomelj - Metlika
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
11
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12 13 14
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sreda, 14.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
15 16
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 13. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Vipava
Kdaj: petek, 16.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik beli
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 11. krog
Kdo:
Krško : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 18.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Jurij Dalmatin, Krško
    
19 20 21 22 23 24
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Krka A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 24.02.2018 ob 10.30
Kje: dvorana ŠD Leon Štukelj, Novo Mesto
    
25
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 14. krog
Kdo:
Krka A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Šmihel, Novo Mesto
    
26 27 28 1 2 3 4