Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaNa Podnu še naprej tudi Jeršin in Petrović
Po tem, ko je škofjeloški LTH Castings pred kratkim v člansko ekipo dodal tri košarkarje iz...   več...
slikcaZa LTH Castings tudi trio iz Domžal
Članska ekipa škofjeloškega LTH Castingsa počasi, a vztrajno dobiva končno podobo. Že tako...   več...


slikcaIz domače baze za člane tudi Frelih in Jugovic
Nace Frelih in Tilen Jugovic sta novi imeni članske zasedbe LTH Castingsa. 16-letna košarkarja iz...   več...
slikcaV Škofji Loki še naprej tudi Marković
Škofjeloški drugoligaš LTH Castings počasi, a vztrajno sestavlja ekipo, ki se bo to sezono...   več...


slikcaŠkofjeločani v novo sezono okrepljeni z Vravnikom
Članska ekipa LTH Castingsa je včeraj pričela s pripravami na novo sezono v 2. SKL. V dvorani...   več...
slikcaSočak in Bertoncelj še naprej "Ulitkarja"
Škofjeloški LTH Castings bo danes, v četrtek, 16. avgusta, pričel s pripravami na novo sezono, v...   več...


slikcaČlane LTH Castingsa bo tudi v novi sezoni vodil Hladnik
Vodstvo košarkarskega kluba iz Škofje Loke je podaljšalo sodelovanje s 36-letnim Jako Hladnikom,...   več...
slikcaČlani: Začetek priprav pred vrati, prva tekma v Grosupljem
Članska ekipa LTH Castingsa bo tudi v sezoni 2018/19 nastopala v 2. slovenski košarkarski ligi. S...   več...


slikcaKK Škofja Loka bo sodeloval s KK Helios Suns
Košarkarski Klub Škofja Loka obrača novo poglavje v svojem dolgoletnem in uspešnem delovanju....   več...
slikcaTABOR: Preživi teden aktivno s KK Škofja Loka
Tudi letošnje poletje Košarkarski klub Škofja Loka pripravlja zdaj že tradicionalni košarkarski...   več...


slikcaV reprezentanci U16 dva košarkarja LTH Castingsa!
Slovenska moška reprezentanca U16 bo v mesecu avgustu nastopala na evropskem prvenstvu v Srbiji, na...   več...
slikcaČESTITKE: Nace Frelih v naj peterki mednarodnega turnirja v Španiji!
Košarkar LTH Castingsa Nace Frelih, ki je svoje košarkarsko znanje v letošnji sezoni kazal v...   več...


slikcaV reprezentanci U20 trije košarkarji LTH Castingsa!
Za najboljše košarkarje poleti ni časa za premor in počitek. S pripravami na evropsko prvenstvo...   več...
slikcaČLANI: V novi sezoni novosti v 2. SKL!
Že nekaj časa je znano, katere ekipe bodo v prihajajoči sezoni 2018/19 nastopale v 2. SKL za...   več...


slikcaKošarkarski piknik JE uspel!
V petek, 25. maja, je Košarkarski klub Škofja Loka v Okrepčevalnici Mah pripravil že...   več...
slikcaPODMLADEK: Najmlajši pionirji v Šenčurju odigrali zadnji turnir
Kot zadnji izmed vseh selekcij KK Škofja Loka so se v tej sezoni na teren podali najmlajši...   več...


slikcaPODMLADEK: Kadeti tudi v naslednji sezoni prvoligaši!
Po tem, ko so si mesto v 1. SKL za prihajajočo sezono že zagotovili mlajši in starejši pionirji...   več...
slikcaPODMLADEK: Mladinci po drami ugnali Vrhniko; prva liga je blizu!
Mladinska selekcija LTH Castingsa je na odlični poti, da si pribori vstopnico za 1. SKL za sezono...   več...


slikcaPODMLADEK: Najmlajše pionirke tudi v Kranju do dveh zmag
V nedeljo, 27. maja, so s sezono zaključile tudi naše najmlajše pionirke Ines. Dekleta do 11 leta...   več...
slikcaPODMLADEK: Kadeti pričakovano ugnali Izolo
S kvalifikacijskimi nastopi za preboj v 1. SKL so uspešno pričeli tudi kadeti LTH Castingsa, ki so...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Januar 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
31 1 2 3 4 5
alias 2. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
Slovan A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 9.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
6
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Eurocop Krvavec
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Kras
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 5. krog
Kdo:
Slovan B : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 10.01.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
11 12
alias 2. SKL ČLANI - 13. krog
Kdo:
Mesarija P. Sežana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana SŠ S. Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 1. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; Pivka : INES
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 10.30; 12.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
13
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 6. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana 1.OŠ Celje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 7. krog
Kdo:
Koš Primorska : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ Anton Ukmar, Koper
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 1. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 1. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A ; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00;12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14 15 16 17 18
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Koš Primorska
Kdaj: petek, 18.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 2. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; INES : Pivka
Kdaj: sobota, 19.01.2019 ob 11.30; 13.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
20
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
Terme Olimia Podčetrtek : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Podčetrtek
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 6. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ A. T. Linharta, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 9. krog
Kdo:
Ježica C : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 8.30
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 2. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
21 22 23
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sreda, 23.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Nova Gorica mladi : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica B
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
27
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Petrol Olimpija A
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 15.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 10. krog
Kdo:
Tolmin : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B ; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
28 29 30 31 1 2 3