Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaMU19: Rogaška boljša od Škofjeločanov
Škofjeloški mladinci so na tekmi 4. kola drugega dela sezone zabeležili še tretji poraz. Četi...   več...
slikcaČlani: Trije dvojni dvojčki premalo za zmago v Hrastniku
Sedin Karavdić, Boris Jeršin in Matija Vravnik so na gostovanju v Hrastniku prišli do dvojnega...   več...


slikcaU17: Razpoložena Čibej in Jugovic premalo za Novogoričane, poraz deklet
Košarkarji LTH Castingsa U17 so bili brez poškodovanega Naceta Freliha blizu zmage proti...   več...
slikcaBRAVO: Mladi Gorenjci pokazali, da košarka združuje!
Na Vranskem je danes potekal 3. kvalifikacijski turnir projekta Basket 4 Kids, ki se v Sloveniji...   več...


slikcaVABILO: Kam 22. decembra?
Odgovor je jasen kot beli decembrski dan. Na Poden! ...   več...
slikcaDekleta na treningu dobila prav poseben obisk!
Na treningih mlajših selekcij pod taktirko trenerke Klavdije Oblak se točno ve, kdaj je čas za...   več...


slikcaU15: Naveza Brovč-Đorđevič blestela v Medvodah, do zmage tudi dekleta
Košarkarji LTH Castingsa U15 so se v Medvodah veselili prve zmage v tej sezoni. Blestela sta...   več...
slikcaMU19: Oslabljeni Škofjeločani priznali premoč Miklavžu
Košarkarji LTH Castingsa U19 so na tekmi 3. kola drugega dela sezone lovili drugo zmago v tem delu...   več...


slikcaMU13: Borbeni Škofjeločani zmagovalci turnirja v Domžalah!
Dobro delo in trud na treningih ne moreta dolgo ostati neopazna. Košarkarji LTH Castingsa U13 so...   več...
slikcaŽU17: Poraz punc Ines ŠD Tabor Žiri na Ježici
Košarkarice Ines ŠD Tabor Žiri U17 so se na drugi decembrski tekmi merile na gostovanju v...   več...


slikcaČlani: Jeršin mož odločitve proti Parkljem
Košarkarji LTH Castingsa so v izjemno izenačenem obračunu 9. kola 2. SKL ugnali moštvo Parkljev...   več...
slikcaOKREPITEV: Med Ulitkarje prestopil tudi Karavdić
Po odhodu Željka Markovića in Urbana Omana je LTH Castings v svoje vrste pripeljal novega...   več...


slikcaMU17: Primorci kot prvi porazili Hartmanovo četo
Košarkarji LTH Castingsa U17 so brez Naceta Freliha prvič v letošnji sezoni morali priznati...   več...
slikcaMU13: Škofjeločani na povratni tekmi pustili dober vtis
Košarkarji LTH Castingsa U13 so na povratni tekmi 2. kroga Mini pokala Spar pokazali precej boljši...   več...


slikcaU17: LTH Castings še naprej neporažen, uspešna tudi dekleta Ines - ŠD Tabor Žiri!
Košarkarji LTH Castingsa U17 tudi po 8. odigrani tekmi v tej sezoni ostajajo neporaženi. Tokrat so...   več...
slikcaMU19: Sočak (36) ujel pravi ritem in Škofjeločane vodil do zmage v Lukni
Zasedba LTH Castings U19 je prišla do prve zmage v drugem delu sezone. Škofjeločani so bili...   več...


slikcaPo Omanu LTH Castings ostaja tudi brez Markovića
Člansko zasedbo LTH Castingsa je v preteklem tednu zapustil Urban Oman, ki se je vrnil k Helios...   več...
slikcaMU19: Petrol Olimpija A previsoka ovira za LTH Castings
Oslabljena ekipa LTH Castingsa U19 na prvi tekmi drugega dela sezone ni bila kos razpoloženi Petrol...   več...


slikcaU15: Visoka zmaga Ines in tesen poraz LTH Castingsa
Košarkarice Ines U15 so na drugi tekmi drugega dela sezone v skupini B2 prišle še do druge zmage....   več...
slikcaŽU13: Dekleta Ines v Ljubljani tokrat brez zmage
Za dekleti Ines U13 je še zadnji turnir v prvem delu sezone. Škofjeločanke, ki so predtem že...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Januar 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
31 1 2 3 4 5
alias 2. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
Slovan A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 05.01.2019 ob 9.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
6
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Eurocop Krvavec
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Kras
Kdaj: nedelja, 06.01.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 5. krog
Kdo:
Slovan B : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 10.01.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
11 12
alias 2. SKL ČLANI - 13. krog
Kdo:
Mesarija P. Sežana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana SŠ S. Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 1. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; Pivka : INES
Kdaj: sobota, 12.01.2019 ob 10.30; 12.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
13
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 6. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana 1.OŠ Celje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 7. krog
Kdo:
Koš Primorska : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ Anton Ukmar, Koper
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 1. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 1. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A ; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 13.01.2019 ob 10.00;12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14 15 16 17 18
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Koš Primorska
Kdaj: petek, 18.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 2. turnir
Kdo:
Tolmin : INES; INES : Pivka
Kdaj: sobota, 19.01.2019 ob 11.30; 13.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
20
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
Terme Olimia Podčetrtek : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Podčetrtek
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 6. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ A. T. Linharta, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 9. krog
Kdo:
Ježica C : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 8.30
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 2. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 20.01.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
21 22 23
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sreda, 23.01.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Nova Gorica mladi : LTH Castings
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica B
Kdaj: sobota, 26.01.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
27
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Petrol Olimpija A
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 15.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 10. krog
Kdo:
Tolmin : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B ; LTH Castings : Krvavec Tonač zeleni
Kdaj: nedelja, 27.01.2019 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
28 29 30 31 1 2 3