Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČLANI: Proti Celju po dveh podaljških zmaga izpolzela iz rok
Košarkarji LTH Castingsa so na pomembni tekmi 16. kola 2. SKL za moške po pravi drami morali...   več...
slikcaPODMLADEK: Mladincem drama na Polzeli, st. pionirji boljši od Olimpije, ml. pionirji na Trati polovično uspešni
Druga sobota v letu 2018 za mlajše selekcije KK Škofja Loka rezultatsko ni bila ravno najbolj...   več...


slikcaČLANI: Zdesetkani Škofjeločani klonili v Sežani
Izjemno oslabljena ekipa LTH Castingsa je tokrat gostovala v Sežani, kjer je večino tekme nudila...   več...
slikcaODHOD: Nini Gabrijel LTH Castings zamenjal za Postojno
Člansko moštvo LTH Castingsa je pred nadaljevanjem sezone ostalo brez 19-letnega Ninija Gabrijela,...   več...


slikcaPODMLADEK: St. pionirji po preobratu do zmage na Jesenicah, st. pionirke tesno poražene
Tako kot za člane LTH Castingsa se na žalost tudi za mlajše selekcije KK Škofja Loka koledarsko...   več...
slikcaČLANI: Odlična predstava Dornika (17+13) premalo za Grosupeljčane
Prva sobota v letu 2018 Škofjeločanom ni prinesla nič kaj dobrega. Na 7. domači tekmi v...   več...


slikcaPODMLADEK: Kadetinje Ines in kadeti LTH Castingsa tokrat brez uspeha
Kadetski zasedbi Ines na vnaprej odigrani tekmi 13. kola 1. SKL na žalost ni uspelo zabeležiti...   več...
slikcaČLANI: Petrović v Portorožu potrdil zakon bivšega in poskrbel za 10. zmago
Članska ekipa LTH Castings je koledarsko leto 2017 zaključila na najboljši možen način. Brez...   več...


slikcaNAPOVEDNIK: Hladnikova četa na gostovanje k vročemu Portorožu
Tako pred člani LTH Castingsa kot tudi pred kadeti in kadetinjami košarkarskega kluba Škofja Loka...   več...
slikcaPODMLADEK: Kadetinje do tretje zaporedne zmage, moške selekcije tokrat do ene same zmage
Tretji vikend v decembru za moške selekcije KK Škofja Loka ni bil uspešen. Poleg članov LTH...   več...


slikcaČLANI: 49 doseženih točk premalo za novo zmago nad Podčetrtčani
Košarkarji LTH Castingsa na tekmi 12. kola 2. SKL za moške niso uspeli doseči še 7. zaporedne...   več...
slikcaVABILO: Sobota poleg derbija prinaša še zabavo za otroke in nagradno igro
V soboto 16.12.2017 bo od 15:00 naprej v ŠD Poden potekalo božično-novoletno druženje. Skupaj se...   več...


slikcaVIDEO: LOKA ACTION - TOP 5 (LTH Castings : Konjice)
Košarkarji LTH Castingsa so v sredo, 13. decembra, na gostovanju pri Parkljih zabeležili že...   več...
slikcaČLANI: Kralj (26+8) Škofjeločane vodil do šeste zaporedne zmage, Hladnik vabi na sobotni derbi
Tudi Parkljem ni uspelo prekiniti niza zmag škofjeloških košarkarjev. Slednji so se na gostovanju...   več...


slikcaPODMLADEK: Emeršičeva za zmago kadetinj, uspešni tudi zasedbi st. pionirjev in st. pionirk
Drugi vikend v letošnjem decembru je bil za mlajše selekcije Košarkarskega kluba Škofja Loka...   več...
slikcaČLANI: Z agresivno obrambo in atraktivno igro do 5. zaporedne zmage
Košarkarji LTH Castingsa so na tekmi 10. kola 2. SKL za moške zabeležili peto zaporedno zmago,...   več...


slikcaVABLJENI: Hladnikova četa pričakuje Konjice
Pred varovanci Jake Hladnika je 10. kolo 2. SKL za moške, v katerem bodo Škofjeločani lovili 8....   več...
slikcaPOKAL: Plama Pur z novo zmago izločila Škofjeločane
Košarkarji LTH Castingsa se po povratni tekmi 4. kroga Pokala Spar poslavljajo od letošnje izvedbe...   več...


slikcaPODMLADEK: Prva zmaga kadetinj, uspešne tudi st. pionirke
V prvem decembrskem vikendu je bilo v KK Škofja Loka tekmovalno aktivnih 5 mlajših selekcij. Tri...   več...
slikcaČLANI: Odličen začetek dovolj za zmago v Medvodah
Članska ekipa LTH Castingsa je na tekmi 9. kola 2. SKL za moške zabeležila četrto zaporedno...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Februar 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 31 1 2 3
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana OŠ Antona Žnideršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 11. krog
Kdo:
INES : Domžale
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Ajdovščina : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana OŠ Šturje, Ajdovščina
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 9. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 14.00
Kje: dvorana OŠ Anton Tomaž Linhart, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; Gorenja vas : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana ŠD Poljane
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 4. turnir
Kdo:
INES : Triglav ; INES : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 9.00;10.11
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5 6
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Triglav B : INES
Kdaj: torek, 06.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sreda, 07.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje A
Kdaj: četrtek, 08.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
Konjice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Slovenske Konjice
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 11.00
Kje: dvorana ŠD Domžale
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 12. krog
Kdo:
Ilirija B : INES
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 13.30
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA D8 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ ; LTH Castings : Kolpa Črnomelj - Metlika
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
11
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12 13 14
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sreda, 14.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
15 16
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 13. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Vipava
Kdaj: petek, 16.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik beli
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 11. krog
Kdo:
Krško : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 18.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Jurij Dalmatin, Krško
    
19 20 21 22 23 24
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Krka A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 24.02.2018 ob 10.30
Kje: dvorana ŠD Leon Štukelj, Novo Mesto
    
25
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 14. krog
Kdo:
Krka A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Šmihel, Novo Mesto
    
26 27 28 1 2 3 4