Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaPRIDRUŽI SE: Naj žoga te uboga!
Tudi letošnje poletje Košarkarski klub Škofja Loka pripravlja zdaj že tradicionalni košarkarski...   več...
slikcaVABLJENI: Piknik tokrat v soboto, 10. junija
Vabimo vas na že tradicionalni piknik, ki ga Košarkarski klub Škofja Loka že vrsto let...   več...


slikcaKVALIFIKACIJE (U19): Za začetek prepričljiva zmaga proti Krvavcu
Več sledi......   več...
slikcaKVALIFIKACIJE (U19): Škofjeločani za začetek proti Krvavcu
Pred mladinci LTH Castingsa je pomemben del sezone. Z današnjo tekmo proti ekipi Ambrož Krvavec...   več...


slikcaML. IN ST. PIONIRKE PO SEZONI: Sodelovanje z Žirmi obrodilo sadove
V sodelovanju s KK Žiri so uspešno sezono zaključile tudi mlajše in starejše pionirke Ines ŠD...   več...
slikcaVabilo na Občni zbor KK Škofja Loka
Izvršni odbor KK Škofja Loka sklicuje občni zbor društva dne 22.05.2017 ob 19.00 uri, v...   več...


slikcaST. PIONIRJI PO SEZONI: Razburljiva sezona z grenkim priokusom
V zaključku meseca aprila se je sezona zaključila tudi za starejše pionirje. Zmagovalci...   več...
slikcaČLANI PO SEZONI: Mijanović po zadnji tekmi spregovoril tudi o vodstvu in »proizvodnji«
Škofjeloški LTH Castings je v Podčetrtku odigral zadnjo tekmo v letošnji sezoni. Domači...   več...


slikcaV SPOMIN: Prijatelju v slovo
V Loškem glasu objavljeno posvetilo za našega žal prezgodaj pokojnega prijatelja Janeza Gabra. ...   več...
slikcaVABLJENI: Člani lovijo 4. zmago nad Portorožem
Pred člansko ekipo LTH Castingsa je predzadnja domača tekma v sezoni 2016/17. V ŠD Poden prihaja...   več...


slikcaPO 3. KOLU LIGE ZA OBSTANEK: LTH Castings v sredo lovi zadnji vlak
Drugi del Lige Nova KBM je že skoraj na polovici, LTH Castings pa še čaka na prvo zmago v Ligi za...   več...
slikcaODŠEL JE: Zapustil nas je predsednik kluba
Sporočamo žalostno vest, da nas je v 62. letu v boju z zahrtbno boleznijo zapustil Janez Gaber,...   več...


slikcaPODMLADEK: St. pionirje poraz oddaljil od F4, pionirke nemočne pri vodilnem Pomurju
Starejši pionirji so na peti odigrani tekmi 3. dela, ko se ekipe borijo za preboj na zaključni...   več...
slikcaRAZPORED: Za začetek drugega dela na Poden prihajajo »Tigri«
Pred škofjeloškim LTH Castingsom je pričetek drugega dela sezone 2016/17. Tako kot lansko leto,...   več...


slikcaODHOD: Rebec ostaja na Gorenjskem, a menja dres
Pred nekaterimi moštvi v Ligi Nova KBM je boj za naslov, spet pred drugimi boj za obstanek med...   več...
slikcaPODMLADEK: Mlajši pionirji do zmage v Domžalah, kadetinje INES znova nemočne
Članska ekipa LTH Castingsa se pripravlja za pričetek drugega dela Lige Nova KBM, so pa še naprej...   več...


slikcaČLANI: Tudi v drugo prekratki proti Podčetrtčanom
Škofjeločani so v soboto, 11. marca, v ŠD Poden lovili tretjo zaporedno zmago, a na koncu ostali...   več...
slikcaPODMLADEK: Kadeti nemočni v Stožicah
V vikendu, ko članska ekipa LTH Castingsa ne igra tekme, pa so precej aktivne naše mlajše...   več...


slikcaMVP: Jan Rebec najkoristnejši košarkar 19. kola
LTH Castings je v 19. kolu Lige Nova KBM zabeležil izjemno pomembno zmago proti gorenjskemu rivalu...   več...
slikcaČLANI: Po pravi drami do pomembne zmage na gorenjskem derbiju
Vloga absolutnega favorita pred obračunom 19. kola Lige Nova KBM je pripadala Šenčurjanom, a tako...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« November 2017 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: četrtek, 02.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3 4
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 1. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠD Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 6. krog
Kdo:
Ilirija A : INES
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 11.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 2. krog 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 6. krog
Kdo:
Janče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Kašelj, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče Kranj
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 2. krog
Kdo:
Tolmin U-15 : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana ŠD Tolmin
    
6
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 2. krog
Kdo:
Triglav : INES
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 20.15.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7 8 9 10 11
alias 2. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Vrani Vransko
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B. : LTH Castings; LTH Castings : Šenčur G.G.D.
Kdaj: sobota, 14.10.2017 ob 11.30; 12.45
Kje: dvorana OŠ Jakoba Aljaža, Kranj
    
12
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 2. krog
Kdo:
Kolpa : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca , Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
ŠD Šentvid - Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Montažna dvorana Šentvid , Ljubljana
    
13 14
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: torek, 14.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav
Kdaj: sreda, 15.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 3. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 3. krog
Kdo:
INES : Ilirija A
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 1. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 13.00; 14.00
Kje: dvorana ŠD Voklo
    
19
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan A
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Pivka
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
20 21 22 23 24
alias 2. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: petek, 24.11.2017 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
25
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 1. krog
Kdo:
Parklji A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 25.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
26
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 1. krog
Kdo:
Ježica A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 2. krog
Kdo:
Stražišče : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče
    
27 28
alias POKAL SPAR - 4. krog - 1. tekma
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana OŠ Antona Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : ŠD Šentvid - Ljubljana A
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
29 30 1 2 3