Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

slikcaMU17: Po podaljšku zmagovalci gorenjskega derbija
Kadeti LTH Castingsa so na tekmi 3. kroga drugega dela 1. SKL prišli do druge zmage. Tokrat so bili...   več...
slikcaČlani: Nesrečni poraz v Hrastniku
Košarkarji LTH Castingsa so bili v tekmi 8. kroga 2. SKL izjemno blizu četrti zmagi v letošnji...   več...


slikcaMU13: LTH Castings na domačem terenu ostal brez zmage
Košarkarji LTH Castingsa U13 so se v soboto, 16. novembra, predstavili na domačem turnirju v...   več...
slikcaMU15: Škofjeločanom v zaključku pošle moči
Košarkarji LTH Castingsa U15 so v tekmi 2. kroga drugega dela 1. SKL zabeležili prvi poraz v tem...   več...


slikcaMU19: 69 točk naveze Čibej-Jugovic premalo za zmago v Novem mestu
Košarkarji Krke U19 in LTH Castingsa U19 so v tekmi 1. kroga drugega dela 1. B SKL poskrbeli za...   več...
slikcaMU17: Ljubljančani predstavljali previsoko oviro
Košarkarji LTH Castingsa U17 niso uspeli priti do nove zmage. Po tem, ko so v preteklem krogu bili...   več...


slikcaČlani: Proti Postojnčanom najboljše prihranili za konec
Članska ekipa LTH Castingsa je v 2. SKL zabeležila še drugo zaporedno zmago, skupno tretjo v...   več...
slikcaŽU19: Škofjeločanke med najboljših 8 v Sloveniji!
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U19, selekcija, ki se je v tekmovalni pogon letos vrnila po...   več...


slikcaU15: 75 točk naveze Đorđevič-Murovec, poraz deklet
Izjemna predstava Luke Đorđeviča in Erika Murovca je LTH Castingsu ob pomoči preostale ekipe na...   več...
slikcaU13: Razigrane Škofjeločanke potrdile preboj v 3. krog pokalnega tekmovanja
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U13 so na povratnem obračunu 2. kroga Mini pokala deklet še...   več...


slikcaU17: Prva zmaga LTH Castingsa, dober odpor deklet proti Krki
Kadetska zasedba LTH Castingsa je v 7. tekmi v sezoni prišla do svoje prve zmage. Kljub boljši...   več...
slikcaČlani: 7 trojk v 11 minutah dovolj za zmago v Medvodah
Članska ekipa LTH Castingsa je na tekmi 6. kroga 2. SKL uspela prekiniti niz 4 zaporednih porazov....   več...


slikcaU19: Prvi poraz LTH Castingsa, Mariborčanke premočne za INES - ŠD Tabor Žiri
Tako kot članska ekipa LTH Castingsa, je tudi mladinska v prvem novembrskem vikendu zabeležila...   več...
slikcaŽU17: Krka kot prva porazila Škofjeločanke
Kadetska zasedba INES - ŠD Tabor Žiri je v tretjem obračunu v sezoni zabeležila prvi poraz....   več...


slikcaČlani: Škofjeločani tesno poraženi proti Parkljem
Košarkarji LTH Castingsa tudi po 5. odigrani tekmi v 2. SKL ostajajo pri eni zmagi. Po tesnem...   več...
slikcaČlani: Odličen drugi polčas premalo za presenečenje pri vodilnih
Košarkarji LTH Castingsa so na tekmi 4. kroga 2. SKL zabeležili tretji zaporedni poraz, a pri...   več...


slikcaFOTOGALERIJA: LTH Castings - Celje (Foto: Lovro Megušar)
Škofjeloškim košarkarjem na tekmi 3. kroga ni uspelo priti do druge zmage v letošnji sezoni 2....   več...
slikcaU15: Triglav previsoka ovira za dekleta; fantje uspešni v napadu, manj v obrambi
Selekciji U15 KK Škofja Loka sta mesec oktober zaključili s porazom. LTH Castings se je sicer...   več...


slikcaMU19: Peta zaporedna zmaga LTH Castingsa
Četa Petra Hartmana nadaljuje s predstavami, ki ji prinašajo zmage. Tokrat so Škofjeločani na...   več...
slikcaPOKAL U13: LTH Castings že naprej, INES - ŠD Tabor Žiri na dobri poti
V nadaljnje tekmovanje pokalnega tekmovanja se ni uspelo prebiti članom LTH Castingsa, toliko bolje...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Januar 2020 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2 3 4
alias 2. SKL ČLANI - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Troti
Kdaj: sobota, 04.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : G.G.D. Šenčur
Kdaj: sobota, 04.01.2020 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: nedelja, 05.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
6
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: ponedeljek, 06.01.2020 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10 11
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 19.00
Kje: dvorana 1. OŠ Celje
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 9. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 9.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : 3X3 Piran ; LTH Castings : Krka zeleni
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 9.30;12.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA1 - 4. turnir
Kdo:
Akson Ilirija A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A
Kdaj: sobota, 11.11.2020 ob 12.00; 13.10
Kje: dvorana OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana
    
12
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 7. krog
Kdo:
Triglav : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 6. krog
Kdo:
Pivka : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija B
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13 14
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Vipava : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: torek, 14.01.2020 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ D. Bajca, Vipava
    
15 16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Calcit Basketball
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Domžale
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 14.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 8.30;10.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Šentvid - Ljubljana : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 7. krog
Kdo:
Ipros Vrhnika A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana OŠ I. Cankarja, Vrhnika
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 7. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
20 21 22 23 24 25
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Triglav : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 25.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
26
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 10. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica bele
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 8. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Litija
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 14.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A ; INES - ŠD Tabor Žiri : GGD Šenčur
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
27 28 29
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 3. turnir
Kdo:
Krka zeleni : LTH Castings; LTH Castings : 3X3 Piran
Kdaj: sreda, 29.01.2020 ob 18.00; 19.00
Kje: dvorana L. Štuklja, Novo Mesto
    
30
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 9. krog
Kdo:
Akson Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: četrtek, 30.01.2020 ob 20.30
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
31 1 2