Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaŽU13: Škofjeločanke v Pivki polovično uspešne
Košarkarice Ines U13 so v ŠD Skala odigrali prvi turnir drugega dela letošnje sezone. Na prvi...   več...
slikcaŽU15: Škofjeločanke na Primorskem do 3. zaporedne zmage
Varovanke Klavdije Oblak nadaljujejo z izjemno uspešnim nastopanjem v drugem delu sezone. Na 7....   več...


slikcaMU17: Nezaustavljivi Jugovic zrežiral preobrat v Grosupljem
Zasedba LTH Castingsa je na tekmi 7. kola drugega dela 1. A SKL na gostovanju v Grosupljem...   več...
slikcaČlani: Dober polčas premalo za presenečenje v Sežani
Članska zasedba LTH Castingsa je v tekmi 13. kola 2. SKL še četrtič v letošnji sezoni morala...   več...


slikcaMU15: Škofjeločani po prepričljivi zmagi na Kodeljevem skočili na 1. mesto
Četa Jake Šiberleta je v tekmi 5. kola drugega dela sezone v skupini B6 prišla še do 3. zmage in...   več...
slikcaU15: LTH Castings poražen, punce Ines ŠD Tabor Žiri tekmo dobile z 20:0
Košarkarji LTH Castingsa U15 so na tekmi 4. kola drugega dela 1. SKL morali priznati premoč...   več...


slikcaMU19: Škofjeločani po dobri prvi četrtini popustili
Še naprej oslabljena zasedba LTH Castingsa U19 je na tekmi 5. kola 1. B SKL zabeležila tretji...   več...
slikcaMU17: Pomembna zmaga Škofjeločanov na Kodeljevem
Košarkarji LTH Castingsa U17 so na tekmi 6. kola drugega dela tekmovanja zabeležili pomembno zmago...   več...


slikcaČlani: Prva 100-tica v sezoni za visoko zmago nad Grosupeljčani
Članska ekipa LTH Castingsa je v novo leto vstopila na najboljši možen način. Pred domačimi...   več...
slikcaKK Škofja Loka vam želi lepe praznike!
Vesele praznike in srečno ter predvsem zdravo novo leto 2019 vam želimo tudi iz KK Škofja Loka. ...   več...


slikcaČlani: Praznični gorenjski derbi v ŠD Poden pripadel Triglavanom
V soboto, 22. decembra, smo bili v ŠD Poden priča prav posebnemu gorenjskemu derbiju, v katerem so...   več...
slikcaMU17: Tesen poraz Škofjeločanov na Ježici
Košarkarji LTH Castingsa U17 so v začetku sezone dvakrat ugnali Parklje, v tretje pa bili...   več...


slikcaŽU15: Kristanova blestela ob prepričljivi zmagi nad Sežano
Dekleta Ines-ŠD Tabor Žiri U15 so na zadnji tekmi v letu 2018 prepričljivo nadigrala moštvo iz...   več...
slikcaVSAK EVRO ŠTEJE: Gorenjski derbi in namenitev dohodnine
Bi si radi v soboto, 22. decembra, v Športni dvorani Poden gorenjski derbi med škofjeloškim LTH...   več...


slikcaU15: LTH Castings po podaljšku boljši od Stražišča, dekleta Ines poražena
Tako kot košarkarji LTH Castingsa U15, so tudi košarkarice Ines ŠD Tabor Žiri U15, so te dni...   več...
slikcaMU19: Rogaška boljša od Škofjeločanov
Škofjeloški mladinci so na tekmi 4. kola drugega dela sezone zabeležili še tretji poraz. Četi...   več...


slikcaČlani: Trije dvojni dvojčki premalo za zmago v Hrastniku
Sedin Karavdić, Boris Jeršin in Matija Vravnik so na gostovanju v Hrastniku prišli do dvojnega...   več...
slikcaU17: Razpoložena Čibej in Jugovic premalo za Novogoričane, poraz deklet
Košarkarji LTH Castingsa U17 so bili brez poškodovanega Naceta Freliha blizu zmage proti...   več...


slikcaBRAVO: Mladi Gorenjci pokazali, da košarka združuje!
Na Vranskem je danes potekal 3. kvalifikacijski turnir projekta Basket 4 Kids, ki se v Sloveniji...   več...
slikcaVABILO: Kam 22. decembra?
Odgovor je jasen kot beli decembrski dan. Na Poden! ...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Marec 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 1 2 3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 12. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Na Logu, Hrastnik
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 -14. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Koš Primorska
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sreda, 06.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
7 8
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: petek, 08.03.2019 ob 18.30
Kje: dvorana Gimnazija Šentvid, Ljubljana
    
9
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ Maksa Pečarja, Črnuče
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 3. turnir
Kdo:
Krvavec Tonač zeleni : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Cerklje
    
11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: torek, 12.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
13
alias 2. SKL ČLANI - 18. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sreda, 13.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA D1 - 1. turnir
Kdo:
Ledita : INES; INES : Kranjska Gora - Jesenice
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 9.00; 10.30
Kje: dvorana SŠ Domžale
    
17
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 14. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 -1. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Maribor
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 14.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 1. turnir
Kdo:
Črnomelj : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 9.30; 10.45
Kje: dvorana OŠ M. Jarca, Črnomelj
    
18 19 20 21 22 23
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Zlatorog A
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 7. krog
Kdo:
Pomurje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana OŠ I. Murska Sobota
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3.DEL SKUPINA C7 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : Jesenice ; LTH Castings : Naklo
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 1. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 24.01.2019 ob 13.00;15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27
alias FANTJE U17 1. SKL KVALIFIKACIJE ZA F8
Kdo:
LTH Castings :
Kdaj: sreda, 27.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana
    
28 29 30
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Grosuplje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA C7 - 3. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. B : LTH Castings; Naklo : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana OŠ Naklo
    
31
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Lesdog Kočevje
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 2. krog
Kdo:
Cinkarna Celje B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 2. turnir
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Črnomelj ; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 11.00;13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka