Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaDavid Kralj: »V ZDA so vedeli, od kod prihajam!«
Tudi igralci NCAA so prihodnost slovenske košarke. Eden izmed njih je brez dvoma David Kralj, ki je...   več...
slikcaMU13: Škofjeločani vse bližje zmagi
Prvič v letošnji sezoni so se domačemu občinstvu v ŠD Trata predstavili tudi košarkarji LTH...   več...


slikcaČlani: Bistričani s cono presenetili in ugnali Škofjeločane
Članska ekipa LTH Castingsa je v Ilirski Bistrici zabeležila drugi zaporedni poraz. Po pokalnem...   več...
slikcaJr. NBA: Škofjeloški 76ersi tokrat polovično uspešni
Po kratkem predahu se je na sceno vrnilo tekmovanje Jr. NBA Slovenia. Košarkarji iz Osnovne šole...   več...


slikcaČlani: Po prvi tekmi proti Sežancem v izgubljenem položaju
Prvi del dvoboja 4. kroga Pokala Spar ni minil po željah Škofjeločanov. Četa Jake Hladnika se je...   več...
slikcaU15: 36 točk Kristanove ob zmagi Ines v Cerknici, LTH Castings poražen v Ljubljani
S prvim delom sezone so zaključili tudi košarkarji LTH Castingsa U15 in Ines U15. Prvi niso uspeli...   več...


slikcaMU19: LTH Castings nudil odličen odpor Heliosu
Košarkarji LTH Castingsa U19 so prvi del letošnje sezone zaključili s porazom, a s predstavo in...   več...
slikcaŽU13: Borbena dekleta ugnala Cinkarno Celje B
Dekleta Ines U13 so na turnirju v Celju zabeležile eno zmago in en poraz, ter tako turnir...   več...


slikcaVIDEO - LOKA ACTION: Najlepših 5 potez na tekmi proti Celju
Sobotna zmaga LTH Castingsa nad Celjem še vedno odmeva. V ŠD Poden je bilo atraktivno in...   več...
slikcaMU17: Ugnali še Triglav in prvi del zaključili neporaženi!
Košarkarji LTH Castingsa U17 so prvi del sezone zaključili na najboljši možen način. Na...   več...


slikcaČlani: Škofjeloška ekipnost nadigrala celjsko izkušenost
Košarkarji LTH Castingsa so z (do sedaj) najboljšo predstavo v letošnji sezoni s 85:73 ugnali...   več...
slikcaMU19: Krka prevelik zalogaj za Škofjeločane
Košarkarji LTH Castingsa U19 so na zaostali tekmi 1. kola 1. SKL klonili na gostovanju v Novem...   več...


slikcaČlani: Škofjeločani v Pokalu Spar proti Sežancem
Pričakovalo se je, da se bosta LTH Castings in Mesarija Prunk Sežana znova pomerila šele 12....   več...
slikcaČlani: Prvič letos izgubili skok in klonili proti Trotom
Košarkarji LTH Castingsa so na tekmi 5. kola 2. SKL zabeležili tretji poraz. Na gostovanju pri...   več...


slikcaČlani: LTH Castings na povratni tekmi potrdil napredovanje
Škofjeloški LTH Castings je v Pokalu Spar uspešno preskočil prvo oviro. Tako kot na prvi tekmi,...   več...
slikcaMU19: LTH Castings do tesne zmage v Grosupljem!
Košarkarji LTH Castingsa U19 so na tekmi 5. kola 1. A SKL po pravi drami ugnali Grosupeljčane in...   več...


slikcaMU15: Nesrečen poraz LTH Castingsa v Stražišču
Četa Jake Šiberleta je bila v tekmi 6. kola prvega dela sezone do sedaj najbližje osvojeni zmagi,...   več...
slikcaMU17: Po 20 točk Čibeja in Gabrovška za novo zmago LTH Castingsa
Košarkarji LTH Castingsa do 17. leta so na peti tekmi sezone zabeležili peto zmago in tako še...   več...


slikcaČlani: Škofjeločani nadskakali in ugnali Medvodčane
Košarkarji LTH Castingsa so na tekmi 4. kroga 2. SKL za moške zabeležili drugo zmago, prvo pred...   več...
slikcaKošarkarice Ines ŠD Tabor Žiri odlične 2. na Halloween turnirju
Medtem ko nekatera dekleta počivajo, se Škofjeločanke v prazničnem vzdušju pripravljajo na...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Marec 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 1 2 3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 12. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Na Logu, Hrastnik
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 -14. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Koš Primorska
Kdaj: nedelja, 03.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sreda, 06.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
7 8
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: petek, 08.03.2019 ob 18.30
Kje: dvorana Gimnazija Šentvid, Ljubljana
    
9
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ Maksa Pečarja, Črnuče
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik
Kdaj: sobota, 09.03.2019 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 16 - 3. turnir
Kdo:
Krvavec Tonač zeleni : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: nedelja, 10.03.2019 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Cerklje
    
11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: torek, 12.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
13
alias 2. SKL ČLANI - 18. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sreda, 13.03.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
LTH Castings : Hrastnik
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA D1 - 1. turnir
Kdo:
Ledita : INES; INES : Kranjska Gora - Jesenice
Kdaj: sobota, 16.03.2019 ob 9.00; 10.30
Kje: dvorana SŠ Domžale
    
17
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 14. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 -1. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Maribor
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 14.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 1. turnir
Kdo:
Črnomelj : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 17.03.2019 ob 9.30; 10.45
Kje: dvorana OŠ M. Jarca, Črnomelj
    
18 19 20 21 22 23
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Zlatorog A
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 7. krog
Kdo:
Pomurje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 13.00
Kje: dvorana OŠ I. Murska Sobota
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3.DEL SKUPINA C7 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : Jesenice ; LTH Castings : Naklo
Kdaj: sobota, 23.03.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 1. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 24.01.2019 ob 13.00;15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27
alias FANTJE U17 1. SKL KVALIFIKACIJE ZA F8
Kdo:
LTH Castings :
Kdaj: sreda, 27.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana
    
28 29 30
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Grosuplje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA C7 - 3. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. B : LTH Castings; Naklo : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana OŠ Naklo
    
31
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Lesdog Kočevje
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 2. krog
Kdo:
Cinkarna Celje B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 2. turnir
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Črnomelj ; INES - ŠD Tabor Žiri : Šentvid - Ježica
Kdaj: nedelja, 31.03.2019 ob 11.00;13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka