Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaInes »prevzema« ženski del KK Škofja Loka
Ženske selekcije košarkarskega kluba Škofja Loka, ki so dolga leta v vseh tekmovanjih nastopale...   več...
slikcaPOKAL: Z zmago potrdili preboj v 5. krog
Moštvo LTH Castingsa je odigralo povratno tekmo 4. kroga Pokala Spar. Tudi na tekmi v ŠD Trata so...   več...


slikcaČLANI: Union Olimpija v 3. četrtini razblinila upe Škofjeločanov
Moštvo LTH Castingsa je v petek, 2. decembra, prvič po letu 2008 v ŠD Poden gostil Union...   več...
slikcaINTERNA LIGA: Na Trati se je z 2. turnirjem zaključilo še 2. kolo
Košarkarski klub Škofja Loka v sodelovanju z KK Gorenja Vas v tem šolskem letu organizira interno...   več...


slikcaČLANI: LTH Castings prvič po letu 2008 pričakuje Union Olimpijo
V petek, 2. decembra, bo škofjeloški prvoligaš v ŠD Poden gostil najtrofejnejši klub v...   več...
slikcaPOKAL: Z nogo in pol že v 5. krogu Pokala Spar
Košarkarji LTH Castingsa so na dobri poti, da si priborijo mesto v 5. krogu Pokala Spar. Na prvi...   več...


slikcaST. PIONIRJI - PREGLED: V drugem delu še nepremagani, bliža se derbi v Grosupljem
Starejši pionirji LTH Castingsa v letošnji sezoni ne skrivajo želje po odlični uvrstitvi. Prvi...   več...
slikcaČLANI: Tudi letos v Šenčurju brez možnosti za presenečenje
Škofjeloški prvoligaš, ki na dvorano v Šenčurju že iz lanske sezone nima dobrih spominov, je...   več...


slikcaST. PIONIRKE - PREGLED: Odeja ŠD Tabor Žiri v 2. del vstopila s tremi zmagami
Starejše pionirke Odeje ŠD Tabor Žiri so že pošteno stopile v drugi del tekmovanja. V prvem...   več...
slikcaČLANI - PO 7. KOLU: Zagorac zbral največ skokov, Sajevic največ podaj
Moštvo LTH Castingsa je tudi po sedmem odigranem kolu Lige Nova KBM ostalo pri eni sami zmagi, a...   več...


slikcaPOKAL: Žreb Škofjeločanom namenil Jeseničane
Škofjeločani so si v torek, 22.11. zagotovili mesto v 4. krogu Pokala Spar, današnji žreb v...   več...
slikcaKADETI - PREGLED: Dobre igre fante izstrelile v elitno ligo
Kadetska zasedba LTH Castingsa je že konkretno stopila v 2. del sezone. V prvem delu sezone so si...   več...


slikcaPOKAL: Člani na Trati potrdili napredovanje
Članska zasedba LTH Castingsa se je brez večjih težav prebila v nadaljnje tekmovanje Pokala Spar....   več...
slikcaČLANI: V borbi z Zlatorogom prekratki za trojko
Tako kot v lanski sezoni je Zlatorog iz Laškega tudi tokrat stežka odnesel celo kožo z gostovanja...   več...


slikcaKADETINJE - PREGLED: Tudi letos med najboljšimi 8
Košarkarice kadetske zasedbe Odeje so si z uspešnmi nastopi v 1. delu sezone že zagotovile mesto...   več...
slikcaPOKAL: 33 točk Williamsa za zmago v Sežani
Članska ekipa LTH Castingsa je v derbiju 3. kroga Pokala Spar v Sežani na prvi tekmi zabeležila...   več...


slikcaMLADINCI - PREGLED: LTH Castings v 1. delu sezone dostojen tekmec
Za mladinsko zasedbo LTH Castingsa je prvi del sezone 2016/17. V 1. B SKL so varovanci Petra...   več...
slikcaVABLJENI: Bliža se 2. turnir interne košarkarske lige
Košarkarski klub Škofja Loka v sodelovanju z KK Gorenja Vas v tem šolskem letu organizira interno...   več...


slikcaČLANI: Helios Suns pričakovano premočan nasprotnik
Košarkarji LTH Castingsa po odigrani tekmi 7. kola Lige Nova KBM ostajajo pri eni sami zmagi....   več...
slikcaOKREPITEV: Pod košem na pomoč Čučović
LTH Castings se je pred nadaljevanjem sezone še dodatno okrepil. Dres "Ulitkarjev" bo od sedaj...   več...


<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« November 2017 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: četrtek, 02.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3 4
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 1. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠD Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 6. krog
Kdo:
Ilirija A : INES
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 11.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 2. krog 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 6. krog
Kdo:
Janče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Kašelj, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče Kranj
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 2. krog
Kdo:
Tolmin U-15 : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana ŠD Tolmin
    
6
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 2. krog
Kdo:
Triglav : INES
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 20.15.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7 8 9 10 11
alias 2. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Vrani Vransko
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B. : LTH Castings; LTH Castings : Šenčur G.G.D.
Kdaj: sobota, 14.10.2017 ob 11.30; 12.45
Kje: dvorana OŠ Jakoba Aljaža, Kranj
    
12
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 2. krog
Kdo:
Kolpa : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca , Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
ŠD Šentvid - Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Montažna dvorana Šentvid , Ljubljana
    
13 14
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: torek, 14.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav
Kdaj: sreda, 15.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 3. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 3. krog
Kdo:
INES : Ilirija A
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 1. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 13.00; 14.00
Kje: dvorana ŠD Voklo
    
19
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan A
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Pivka
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
20 21 22 23 24
alias 2. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: petek, 24.11.2017 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
25
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 1. krog
Kdo:
Parklji A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 25.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
26
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 1. krog
Kdo:
Ježica A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 2. krog
Kdo:
Stražišče : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče
    
27 28
alias POKAL SPAR - 4. krog - 1. tekma
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana OŠ Antona Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : ŠD Šentvid - Ljubljana A
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
29 30 1 2 3