Člani KK LTH Castings


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
4 Rebec Jan
5 Grubelič Sandi
6 Sajevic Grega
7 Gorbachov Maksim
8 Dragan Nik
9 Grum Luka
10 Dumenčič Igor
11 Bošnjak Boris
12 Zagorac Željko
13 Williams Nino Lorenzo
14 Jeseničnik Matic
15 Mlakar Matevž
16 Robbins JR Victor Cleveland
17 Kralj David
18 Ćućović Haris
19 Sočak Tim
20 Vršnik Dominik
 trener: Mijanović Radomir
 pom. trenerja: Meden Uroš
 

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Fantje U-19 KK LTH Castings

U19

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek

Dumenčič Igor
Rzen Grega
Stojanovič Nik
Bertoncelj Matevz
Goljat Aljaž
Tomažič Leon
Sočak Tim
Dolinar Tomaž
Novak Matej
Sturm Domen
Nahič Haris
Bobnar Matic
Demšar Luka
Vastl Anton

 trener: Peter Hartman
 

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Fantje U-17 KK LTH Castings

U-17

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Sočak Tim
Dolinar Tomaž
Novak Matej
Sturm Domen
Nahič Haris
Bobnar Matic
Demšar Luka
Vastl Anton
Lojič Dejan
Uršič David
Tilen Jugovic
Vastl Ivan
 trener: Peter Hartman
 

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

 

Fantje U-15 KK LTH Castings

U15

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek

1. Batanović Aldin
2. Beravs Žiga
3. Čibej Matej
4. Demšar Uroš
5. Frelih Nace
6. Gabrovšek Leon
7. Goljat Luka
8. Hafner Leon
9. Jugovic Tilen
10. Malovrh Jakob
11. Maver Nejc
12. Misson Marcel
13. Spalevič Žan
14. Šturm Mihael
15. Vastel Ivan
16. Zupanc Žan

 trener: Jaka Šiberle
 

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj




ml1

Fantje U-13 KK LTH Castings

U13

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek

1. Brovč Patrik
2. Bokal Aljaž
3. Duhovnik Lovro
4. Đorđevič Luka
5. Gorinjac Anej
6. Juričan Tilen
7. Kajba Jakob
8. Kržišnik Tim
9. Malovčič Tilen
10. Misson Urban
11. Mišov Maj
12. Peternel Matic
13. Rozman Jaša
14. Hasanović S. Tarik
15. Trojar Miha
16. Vastl Pavle
17. Vodovnik Nik
18. Zemljič Blaž
19. Žakelj Matic
20. Žargi Tilen
21. Lipičar Tian
22. Stare Erazem
23. Habicht Jakob
24. Lovko Jaka
25. Blatnik Jan
26. Babarović Svit

 trener: Jaka Šiberle
 








ml1

Fantje U-11 KK LTH Castings


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
/
 trener: Peter Hartman
pom. trenerja: Martin Kožuh








ml1

Fantje U-9 KK LTH Castings


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
/
 trener: Martin Kožuh
 

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj