Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

slikcaMU13: LTH Castings na domačem terenu ostal brez zmage
Košarkarji LTH Castingsa U13 so se v soboto, 16. novembra, predstavili na domačem turnirju v...   več...
slikcaMU15: Škofjeločanom v zaključku pošle moči
Košarkarji LTH Castingsa U15 so v tekmi 2. kroga drugega dela 1. SKL zabeležili prvi poraz v tem...   več...


slikcaMU19: 69 točk naveze Čibej-Jugovic premalo za zmago v Novem mestu
Košarkarji Krke U19 in LTH Castingsa U19 so v tekmi 1. kroga drugega dela 1. B SKL poskrbeli za...   več...
slikcaMU17: Ljubljančani predstavljali previsoko oviro
Košarkarji LTH Castingsa U17 niso uspeli priti do nove zmage. Po tem, ko so v preteklem krogu bili...   več...


slikcaČlani: Proti Postojnčanom najboljše prihranili za konec
Članska ekipa LTH Castingsa je v 2. SKL zabeležila še drugo zaporedno zmago, skupno tretjo v...   več...
slikcaŽU19: Škofjeločanke med najboljših 8 v Sloveniji!
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U19, selekcija, ki se je v tekmovalni pogon letos vrnila po...   več...


slikcaU15: 75 točk naveze Đorđevič-Murovec, poraz deklet
Izjemna predstava Luke Đorđeviča in Erika Murovca je LTH Castingsu ob pomoči preostale ekipe na...   več...
slikcaU13: Razigrane Škofjeločanke potrdile preboj v 3. krog pokalnega tekmovanja
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U13 so na povratnem obračunu 2. kroga Mini pokala deklet še...   več...


slikcaU17: Prva zmaga LTH Castingsa, dober odpor deklet proti Krki
Kadetska zasedba LTH Castingsa je v 7. tekmi v sezoni prišla do svoje prve zmage. Kljub boljši...   več...
slikcaČlani: 7 trojk v 11 minutah dovolj za zmago v Medvodah
Članska ekipa LTH Castingsa je na tekmi 6. kroga 2. SKL uspela prekiniti niz 4 zaporednih porazov....   več...


slikcaU19: Prvi poraz LTH Castingsa, Mariborčanke premočne za INES - ŠD Tabor Žiri
Tako kot članska ekipa LTH Castingsa, je tudi mladinska v prvem novembrskem vikendu zabeležila...   več...
slikcaŽU17: Krka kot prva porazila Škofjeločanke
Kadetska zasedba INES - ŠD Tabor Žiri je v tretjem obračunu v sezoni zabeležila prvi poraz....   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« November 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
28 29 30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 02.11.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Krka : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 02.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Marof, Novo Mesto
    
3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 6. krog
Kdo:
Ipros Vrhnika : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.11.2019 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ A. M. Slomšek, Vrhnika
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 2 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Maribor
Kdaj: nedelja, 03.11.2019 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6 7 8 9
alias 2. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Kolpa
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Krka
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 Mini Pokal 2. krog - 2. tekma
Kdo:
INES ŠD Tabor - Žiri : Tolmin
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 2 - 2. krog
Kdo:
Krka : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 10.11.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Marof, Novo Mesto
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Pivka
Kdaj: nedelja, 10.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 6. krog
Kdo:
Kr. Gora - Jesenice : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 10.11.2019 ob 9.30
Kje: dvorana OŠ P. Voranca, Jesenice
    
11 12 13 14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: sobota, 16.11.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 16.11.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 4. turnir
Kdo:
LTH Castings : Gorenja vas ; LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: sobota, 16.11.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 1. krog
Kdo:
Krka : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.11.2019 ob 16.00
Kje: dvorana L. Štuklja, Novo Mesto
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Ipros Vrhnika A
Kdaj: nedelja, 17.11.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
18 19 20 21 22 23
alias 2. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Na logu, Hrastnik
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 3. krog
Kdo:
G.G.D.Šenčur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Šenčur
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 3. krog - 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 10.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 Mini Pokal - 3. krog 1. tekma
Kdo:
Janina : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Janina
    
24
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Šentvid - Ljubljana
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija B
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 3. krog
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 1. krog
Kdo:
Akson Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 00.00
Kje: dvorana OŠ H. Smrekar, Ljubljana
    
25 26
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: torek, 26.11.2019 ob 17.30
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
27 28 29 30
alias 2. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : HPG Brežice
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 B4K skupina 1
Kdo:
LTH Castings : Triglav; Slovan : Jesenice; LTH Castings : Slovan; Triglav : Jesenice; Slovan : Triglav; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 10.00; 11.00; 12.00; 13.00; 14.00; 15.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 Mini Pokal 3. krog - 2. tekma
Kdo:
INES ŠD Tabor - Žiri : Janina
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
1

 
Liga
 
FacebookInstagram
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/
 
Stran je obiskalo 563.277 obiskovalcev.