Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaOKREPITEV: LTH Castings okrepil svoje vrste pred nadaljevanjem sezone
Škofjeloški LTH Castings, ki se bo v drugem delu sezone boril za povratek med elito, je pred...   več...
slikcaPODMLADEK: Kadeti na krilih Jugovica (34) ugnali Branik, starejše pionirke klonile na pomembnem obračunu
V tednu, ki je za nami, so bile tekmovalno aktivne le tri mlajše selekcije KK Škofja Loka....   več...


slikcaČLANI: Po drami na Podnu padli Parklji; Dornik MVP kola, LTH Castings pa v borbo za elito
V zadnjem kolu rednega dela 2. SKL za moške sta se moštvi LTH Castingsa in Parkljev merili za...   več...
slikcaPRED ZADNJIM KROGOM: Škofjeločanom za mesto med prvimi štirimi zadošča zmaga proti Parkljem
En sam krog je še ostal do konca rednega dela 2. SKL za moške, še vedno pa je odprtih mnogo...   več...


slikcaČESTITKE: Trener LTH Castingsa Jaka Hladnik postal očka!
Teden, v katerega smo vstopili, ne bi mogel imeti lepšega začetka. Trener članske ekipe LTH...   več...
slikcaPODMLADEK: Mlajši pionirji zmagovalci turnirja na Podnu, kadeti v tretji del sezone krenili s porazom
Tekom vikenda se je na parketu predstavilo 5 mlajših selekcij KK Škofja Loka. Kot edini so do...   več...


slikcaČLANI: Oslabljeni Škofjeločani iz Slovenskih Konjic brez zmage
Brez Vjekoslava Petrovića in Borisa Jeršina se je mlada ekipa LTH Castingsa na gostovanju skušala...   več...
slikcaPODMLADEK: St. pionirke tesno poražene proti Grosupeljčankam
Starejše pionirke Ines so na pomembni tekmi 11. kola drugega dela 1. SKL zabeležile tesen poraz. V...   več...


slikcaČLANI: 21 izgubljenih žog preveč za uspeh proti Medvodčanom
Članska ekipa LTH Castingsa je na tekmi 20. kola 2. SKL za moške zabeležila drugi zaporedni...   več...
slikcaPODMLADEK: Kadetinje do zmage na Planini
Kadetinje Ines so pod vodstvom Martina Kožuha na tekmi 10. kola zabeležile 4. zmago v drugem delu...   več...


slikcaNAPOVEDNIK: LTH Castings in Brinox Medvode v boj za pomembno zmago
Vse bližje smo zaključku rednega dela tekmovanja v 2. SKL, posledično pa je več kot jasno, kako...   več...
slikcaPODMLADEK: Visoka zmaga st. pionirk v Novem mestu, zasedbi mladincev in kadetinj tesno poraženi
V prvem februarskem vikendu so se izkazale starejše pionirke Ines ŠD Tabor Žiri, ki so...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« Februar 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 31 1 2 3
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana OŠ Antona Žnideršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 11. krog
Kdo:
INES : Domžale
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Ajdovščina : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana OŠ Šturje, Ajdovščina
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 9. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 14.00
Kje: dvorana OŠ Anton Tomaž Linhart, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; Gorenja vas : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana ŠD Poljane
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 4. turnir
Kdo:
INES : Triglav ; INES : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 9.00;10.11
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5 6
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Triglav B : INES
Kdaj: torek, 06.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sreda, 07.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje A
Kdaj: četrtek, 08.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
Konjice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Slovenske Konjice
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 11.00
Kje: dvorana ŠD Domžale
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 12. krog
Kdo:
Ilirija B : INES
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 13.30
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA D8 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ ; LTH Castings : Kolpa Črnomelj - Metlika
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
11
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12 13 14
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sreda, 14.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
15 16
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 13. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Vipava
Kdaj: petek, 16.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik beli
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 11. krog
Kdo:
Krško : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 18.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Jurij Dalmatin, Krško
    
19 20 21 22 23 24
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Krka A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 24.02.2018 ob 10.30
Kje: dvorana ŠD Leon Štukelj, Novo Mesto
    
25
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 14. krog
Kdo:
Krka A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Šmihel, Novo Mesto
    
26 27 28 1 2 3 4

 
Liga
 
Liga
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/
 
Stran je obiskalo 357.149 obiskovalcev.