Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČLANI: S Kraljem (32+7+5) in Lisico (15+10) do prve zmage nad Sežanci
Članska ekipa LTH Castingsa je v tekmi 8. kola Lige Nova KBM za obstanek zabeležila drugo zmago v...   več...
slikcaPODMLADEK: Starejše pionirke do zmage v Mariboru
Starejše pionirke Ines ŠD Tabor Žiri se z zadnjega gostovanja v letošnji sezoni vračajo z zmago...   več...


slikcaČLANI: Dober odpor zdesetkanih Škofjeločanov v Laškem
Članska ekipa LTH Castingsa je v Laškem kljub porazu pustila dober vtis. Brez Jeršina, Dornika in...   več...
slikcaPODMLADEK: Najmlajši pionirji dobili turnir na Trati, st. pionirji dvakrat poraženi
V manj kot tednu dni so starejši pionirji odigrali kar dve tekmi, a bili na žalost na obeh...   več...


slikcaČLANI: Slabša zadnja četrtina usodna za poraz proti Podčetrtčanom
Košarkarji LTH Castingsa so bili na tekmi 6. kola Lige Nova KBM za obstanek proti Termam Olimie 35...   več...
slikcaGOSTOVALI SMO: Škofjeloški upi uspešno nastopali v Sarajevu
Nekatere izmed mlajših selekcij Košarkarskega kluba Škofja Loka so se v spremstvu trenerjev...   več...


slikcaPODMLADEK: Kadeti LTH Castingsa brez presenečenja proti Laščanom
Kadetska zasedba LTH Castingsa je zaključila s tekmovanjem za sezono 2017/18. V Vojniku je imela...   več...
slikcaČLANI: Padla je stotica, padli so Celjani
Škofjeloški LTH Castings je kljub težavam s poškodbami prišel do prve zmage v drugem delu...   več...


slikcaČLANI: Pozleljani z Držićem (30+8) previsoka ovira za Škofjeločane
Članska ekipa LTH Castingsa tudi po četrti odigrani tekmi v Ligi Nova KBM za obstanek ostaja brez...   več...
slikcaSočak najboljši strelec zaključnega turnirja mladincev!
Kljub temu, da škofjeloški LTH Castings v mladinski konkurenci ni nastopal na zaključnem turnirju...   več...


slikcaPODMLADEK: Mlajši pionirji najboljši v Šentvidu, najmlajši pa v Šenčurju
Za mlajšimi selekcijami KK Škofja Loka je nov pester vikend. Mlajši pionirji so na turnirju v...   več...
slikcaPODMLADEK: Osvojen turnir najmlajših pionirjev in pionirk, poraz kadetov in kadetinj
V vikendu, ki je za nami so se med mlajšimi selekcijami KK Škofja Loka najbolj izkazali naši...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« April 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3B - 5. krog
Kdo:
Metlika : LTH Castings
Kdaj: torek, 03.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana ŠD OŠ Metlika
    
4 5 6 7
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme Olimia P.
Kdaj: sobota, 07.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Konjice
Kdaj: sobota, 07.04.2018 ob 12.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 3B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Europcar Krvavec
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A12 - 3. turnir
Kdo:
LTH Castings : Šenčur GGD ; LTH Castings : Krvavec Tonač
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 12.30;14.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA ZAHOD B2 - 3. turnir
Kdo:
INES : ŠD Šentvid ; INES : Pivka
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10 11 12 13
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: petek, 13.04.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
14 15
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 5. krog
Kdo:
Maribor bele : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 15.04.2018 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Bojana Ilicha, Maribor
    
16 17 18
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sreda, 18.04.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 3B - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sreda, 18.04.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19 20
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cinkarna Celje A
Kdaj: petek, 20.04.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Hopsi Polzela
Kdaj: sobota, 21.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
22
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3B - 8. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 9.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA E6 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Šenčur GGD ; LTH Castings : Parklji A
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 12.30;14.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA ZAHOD F3 - 1. turnir
Kdo:
INES : Cinkarna Celje - Saleška ; INES : Triglav B
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
23 24 25
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sreda, 25.04.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Gimnazija Celje - Center
    
26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 
Liga
 
Liga
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/
 
Stran je obiskalo 367.325 obiskovalcev.