|
|
Naslov:
Košarkarski klub
Škofja Loka
Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka
Telefon/Faks:
+386 59 935 619
e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net
TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka
DŠ: SI95194606
MŠ: 5093520
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
« |
April 2024 |
» |
Po |
To |
Sr |
Če |
Pe |
So |
Ne |
1 |
2
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Helios A Kdaj: torek, 02.04.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
3
ČLANI LIGA NOVA KBM - 22. krog Kdo: GGD Šenčur : LTH Castings Kdaj: sreda, 03.04.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Šenčur
|
4 |
5 |
6
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 10. krog Kdo: Celje A : LTH Castings Kdaj: sobota, 06.04.2024 ob 13.30 Kje: dvorana 1. OŠ Celje
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog Kdo: GMI Konjice : Domel Kdaj: sobota, 06.04.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Slovenske Konjice
|
7
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 3. turnir Kdo: LTH Castings A : Jesenice; LTH Castings A : Simon Oil Krvavec A Kdaj: nedelja, 07.04.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 3 - 4. turnir Kdo: Ježica A : Domel; Orli Postojna : Domel Kdaj: nedelja, 07.04.2024 ob 10.15, 11.30 Kje: dvorana OŠ Anton Globočnik, Postojna
|
8
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 24. krog Kdo: LTH Castings : Rogaška
Kdaj: ponedeljek, 08.04.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
9
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 2. krog Kdo: Akson Ilirija A : Domel Kdaj: torek, 09.04.2024 ob 19.15 Kje: dvorana OŠ Vižmarje - Brod, Ljubljana
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog Kdo: Domel : Grosuplje Kdaj: torek, 09.04.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
10 |
11
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 3. krog Kdo: Domel : Cinkarna Celje Kdaj: četrtek, 11.04.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
12
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 25. krog Kdo: LTH Castings : Helios Kdaj: petek, 12.04.2024 ob 20.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
13
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 11. krog Kdo: Bistrica : LTH Castings Kdaj: sobota, 13.04.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Slovenska Bistrica
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 11. krog Kdo: Šentvid zeleni : LTH Castings Kdaj: sobota, 13.04.2024 ob 10.00 Kje: Montažna dvorana Šentvid, Ljubljana
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 5. krog Kdo: Domel : Akson Ilirija A Kdaj: sobota, 13.04.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
14
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 3. turnir Kdo: Gorenja vas : LTH Castings B; Stražišče Kranj A : LTH Castings B Kdaj: nedelja, 14.04.2024 ob 10.15; 11.30 Kje: dvorana ŠD OŠ Stražišče, Kranj
|
15 |
16
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Krka beli Kdaj: torek, 18.04.2024 ob 18.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
17 |
18
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 6. krog Kdo: Cinkarna Celje : Domel Kdaj: četrtek, 18.04.2024 ob 19.30 Kje: dvorana Gimnazija Center, Celje
|
19 |
20
ČLANI LIGA NOVA KBM - 26. krog Kdo: Šentjur : LTH Castings Kdaj: sobota, 20.04.2024 ob 19.00 Kje: dvorana OŠ Hruševec, Šentjur
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog Kdo: Ježica A : Domel Kdaj: sobota, 20.04.2024 ob 10.00 Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca, Ljubljana
|
21
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 4. turnir Kdo: Šentvid : LTH Castings B; Gorenja vas : LTH Castings B Kdaj: nedelja, 21.04.2024 ob 10.15; 11.30 Kje: dvorana OŠ Gorenja vas
|
22 |
23
FANTJE U14 Izločilna tekma za F8 Kdo: LTH Castings : Ajdas Lenart Kdaj: torek, 23.04.2024 ob 17.00 Kje: dvorana OŠ Zagradec
|
24 |
25 |
26
ČLANI LIGA NOVA KBM - 27. krog Kdo: Ilirija : LTH Castings Kdaj: petek, 26.04.2024 ob 18.30 Kje: Hala Tivoli, Ljubljana
|
27 |
28 |
29 |
30 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
|
|
|
|
|