Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaPoraz starejših pionirjev v Kočevju
V Kočevju je ekipa starejših dečkov TCG Loka Kave, morala priznati premoč domače ekipe!...   več...
slikcaStarejše pionirke visoko slavile v Tolminu.
Zadnjo ligaško tekmo Ločanke opravile z odliko. ...   več...


slikcaMladinci boljši od Kočevja!
Mladinska ekipa se je iz Kočevja vrnila z zmago, kljub temu da je na gostovanje odšlo le osem...   več...
slikcaDruga zmaga kadetov!
Kadeti so bili v 6. krogu državnega prvenstva boljši od Lastovke in zabeli drugo zmago....   več...


slikcaMladinke nadaljujejo zmagovalni pohod
V derbiju 5.kola, kjer sta se pomerili ekipi s 3 zmagami in 1 porazom, so Ločanke že v 1.četrtini...   več...
slikcaTudi mariborčanke premočne
Članicam Odeje letos ne gre po načrtih in željah. V 5.kolu so izgubile tekmo proti mariborskemu...   več...


slikcaKadetinje še petič uspešne…
V soboto zjutraj so naše kadetinje odigrale povratno tekmo z gostjami iz Jesenic in tudi doma...   več...
slikcaPrva zmaga članic, a zelo pomembna.
Članice so naredile dvojno delo, saj so prvič letos zmagale in to z razliko, ki jim je odprla...   več...


slikcaMladinke poražene v zadnjih sekundah
Mladinke so izgubile tekmo kljub izvrstni predstavi in mrazu v dvorani. Premagale so jih rezervistke...   več...
slikcaStarejše pionirke izgubile v Ljubljani.
Starejše pionirke so sklonjenih glav zapustilo mrzlo igrišče na Kodeljevem…...   več...


slikcaMladinci ponovno izgubili
V 6. krogu so mladinci na domačih tleh doživeli nov poraz in tako ostajajo pri dveh zmagah....   več...
slikcaZmaga članov v 4. krogu
Naši člani so na domačem parketu v 4. krogu lige UPC TELEMACH zanesljivo ugnali goste iz Sežane...   več...


slikcaNova zmaga kadetinj…
Kadetinje so v soboto zjutraj imele precej dela s borbenimi gostjami iz Kodeljevega. ...   več...
slikcaTCG LOKA KAVA gre v soboto na novo zmago!
V 4. krogu lige UPC TELEMACH se bosta v soboto 04.11. ob 20.00 uri pomerila KK TCG Loka kava in KK...   več...


slikcaGašper Okorn glavni trener Union Olimpije
Bivši trener vseh selekcij moških in ženskih ekip v KK Škofja Loka, Gašper Okorn se je v...   več...
slikcaNezaslužen poraz
Ekipa mladincev je v 5. krogu 2. SKL izgubila proti vrstnikom iz Šenčurja....   več...


slikcaPoraz kadetov
Kadeti so v soboto pričakovano izgubili proti boljši ekipi KD Geoplin Slovan....   več...
slikcaČlani TCG Loka kave čez Triglav.
V soboto so člani v 3.krogu lige UPC TELEMACH v gorenjskem derbiju uspeli premagati kranjski...   več...


slikcaPrvi poraz starejših dečkov na domačih tleh!
Tudi v drugem letošnjem medsebojnem obračunu boljši košarkarji iz Krškega! ...   več...
slikcaTretja zmaga mladink Odeje
Medtem, ko v članski ligi ne najdejo pravega recepta, se je pravzaprav skoraj ista ekipa še...   več...


<<  <  80  81  82  83  84  85  86  87  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« April 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
1 2 3
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 2. krog
Kdo:
Portorož : LTH Castings
Kdaj: sreda, 03.04.2019 ob 20.30
Kje: dvorana Lucija
    
4
alias FANTJE U17 1. SKL F8 - ČETRFINALE
Kdo:
Helios Suns : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 04.04.2019 ob 17.30
Kje: dvorana OŠ M. Štrukelj, Nova Gorica
    
5
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Troti
Kdaj: petek, 05.04.2019 ob 21.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
6
alias FANTJE U17 1. SKL F8 - POLFINALE
Kdo:
zmag. Podčetrtek : LTH Castings
Kdaj: sobota, 06.04.2019 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ Dornberk
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA C7 - 4. turnir
Kdo:
Jesenice : LTH Castings; Šenčur G.G.D. B : LTH Castings
Kdaj: sobota, 06.04.2019 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana ŠD Voklo
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA D1 - 3. turnir
Kdo:
Kranjska Gora - Jesenice : INES; INES : Žiri
Kdaj: sobota, 06.04.2019 ob 10.00; 11.15
Kje: dvorana OŠ Josipa Vandota, Kranjska Gora
    
7
alias FANTJE U17 1. SKL F8 - tekma za 1. mesto
Kdo:
Petrol Olimpija : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 07.04.2019 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ M. Štrukelj, Nova Gorica
    
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 3. krog
Kdo:
Metlika : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 07.04.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Metlika
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 4. krog
Kdo:
Maribor : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 07.04.2019 ob 13.00
Kje: dvorana OŠ Bojana Ilicha, Maribor
    
8 9 10
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sreda, 13.04.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 8. krog
Kdo:
Ježica B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sreda, 10.04.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
11 12
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: petek, 12.04.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
13
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 9. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ilirija B
Kdaj: sobota, 13.04.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA D1 - 4. turnir
Kdo:
INES : Ledita; INES : Žiri
Kdaj: sobota, 13.04.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : HPG Brežice
Kdaj: nedelja, 14.04.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 -5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cinkarna Celje B
Kdaj: nedelja, 14.04.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A11 - 3. turnir
Kdo:
Jesenice : LTH Castings; ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 14.04.2019 ob 9.30; 10.30
Kje: dvorana OŠ P. Voranc, Jesenice
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA B2 - 3. turnir
Kdo:
Šentvid - Ježica : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Črnomelj
Kdaj: nedelja, 14.04.2019 ob 13.00; 14.00
Kje: Montažna dvorana Šentvid, Ljubljana
    
15 16 17 18 19 20
alias 2. SKL Liga za obstanek ČLANI - 6. krog
Kdo:
Troti : LTH Castings
Kdaj: sobota, 20.04.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Livada, Novo Mesto
    
21
22 23 24
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3C - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Metlika
Kdaj: sreda, 24.04.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5