Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČlani na pripravah v Planici
Moška članska ekipa TCG Loka kava je bila od 28.09. do 1.10 na uspešnih pripravah v Planici....   več...
slikcaPrijateljska tekma pionirk
Starejše pionirke so se pomerile z vrstnicami iz Žirov in tekmo po borbeni in zelo zavzeti...   več...


slikca2. pripravljalna tekma
Tudi drugo pripravljalno tekmo z istim nasprotnikom, tokrat v Kranjski gori, so naše članice proti...   več...
slikca1. pripravljalna tekma članic
Nova ekipa v ligi, sestavljena iz samih izkušenih, prekaljenih igralk je svojo prvo tekmo odigrala...   več...


slikcaPrijateljska tekma pionirk
Sobotno jutro se je lepo začelo za naše mlajše pionirke, ki so premagale svoje vrstnice iz...   več...
slikcaPred novo sezono
Pred novo sezono 2006/07 vam trener članske ekipe, Drago Klemenčič, podaja nekaj informacij o...   več...


slikcaPrenovljena spletna stran
Predstavljamo vam novo, svežo podobo naših spletnih strani. Tu boste našli se, kar vas zanima o...   več...
<<  <  80  81  82  83  84  85  

nazaj na aktualne novice   
 

« Februar 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
28 29 30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 16. krog
Kdo:
LTH Castings : Žoltasti Troti
Kdaj: sobota, 02.02.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 02.02.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 8. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče, Kranj
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 -11. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Stražišče
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 3. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; Grosuplje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 12.15; 13.30
Kje: dvorana OŠ L. Adamiča, Grosuplje
    
4 5 6 7 8 9
alias 2. SKL ČLANI - 17. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.02.2019 ob 20.00
Kje: dvorana 1.OŠ, Celje
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 3. turnir
Kdo:
INES : Tolmin ; INES : Pivka
Kdaj: sobota, 09.02.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 10. krog
Kdo:
Miklavž : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 10.02.2019 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Miklavž na Dravskem polju
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 9. krog
Kdo:
Eurocop Krvavec : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 10.02.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Cerklje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 12. krog
Kdo:
Mesarija Prunk : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 10.02.2019 ob 11.00
Kje: dvorana SŠ Srečka Kosovela, Sežana
    
11 12 13
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog
Kdo:
AKK Branik : LTH Castings
Kdaj: sreda, 13.02.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Lukna, Maribor
    
14 15 16
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 3. turnir
Kdo:
LTH Castings : Cerknica ; LTH Castings : Helios Suns B
Kdaj: sobota, 16.02.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 13. krog
Kdo:
Kras : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 17.02.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Dornberk
    
18 19 20 21 22
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2.krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: petek, 22.02.2019 ob 16.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Pomurje
Kdaj: petek, 22.02.2019 ob 17.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
23 24
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 11. krog
Kdo:
LTH Castings : Rogaška
Kdaj: nedelja, 24.02.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27 28 1 2 3