Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaOtvoritvena tekma pionirske sezone
V nedeljo je bila v Rogaški Slatini prvič doslej premierna otvoritvena tekma pionirske sezone....   več...
slikcaPoraz članic od Kozmetike Afrodite
Na pomembni tekmi za končno 7.mesto v DP, je Kozmetika Afrodita odčitala lekcijo domači Odeji....   več...


slikcaMladinci zmagali, kadeti izgubili
Mladinci so bili boljši od Lastovke za 7 točk, kadeti pa so izgubili proti Jančam za 11 točk....   več...
slikcaV drugem kolu poraz proti Slovenija - mlade
V drugem kolu drugega dela se je domača Odeja pomerila s kandidatkami za reprezentanco mladink, ki...   več...


slikcaV Zagorje po novo zmago!
Košarkarji TCG Loka kave bodo v 21. krogu lige UPC Telemach gostovali v Zagorju. Ločani bodo...   več...
slikcaZmaga kadetov in mladincev
V soboto so kadeti v Cerknici zmagali za 40, v nedeljo pa mladinci doma proti Rudarju za 10....   več...


slikcaElektra Esotech boljša od TCG Loka kave
V 20. krogu lige UPC TELEMACH so morali košarkarji TCG Loka kave priznati poraz v domači dvorani...   več...
slikcaStarejši dečki KK TCG Loka kava v 1. košarkarski ligi
Kvalifikacijski turnir za vstop v 1. slovensko košarkarsko ligo za starejše dečke je potekal ...   več...


slikcaDrugi del so članice začele z zmago
Nad Črnomljem je bila dosežena prva zmaga v drugem delu tekmovanja. Manjkalo ni niti atraktivnih...   več...
slikcaČlani doma proti Elektri
V 20. krogu lige UPC TELEMACH bo v soboto 10.3. ob 20.00 uri gostovala ekipa Elektre Esotech iz...   več...


slikcaZaključna beseda po finalnem turnirju mladink
Po končanem finalnem turnirju mladink, ki se je zgodil minuli vikend v Škofji Loki, si kot trener...   več...
slikcaFF mladink je za nami
S finalnima dvobojema se je končalo DP za mladinke. V tekmi za 3. mesto so bile od Domžal...   več...


slikcaNa Podnu slavile domačinke in Ljubljančanke
Danes sta bili odigrani dve polfinalni tekmi zaključnega turnirja DP za mladinke. Oglejte si...   več...
slikcaV DVORANI PODEN 2. in 4. MARCA MLADINSKI FINAL FOUR!!!
Na zaključek državnega prvenstva v ženski mladinski kategoriji se že pripravljajo 4 udeleženke...   več...


slikcaHelios znova boljši od Ločanov
V 19. krogu lige UPC TELEMACH je TCG Loka kava izgubila na gostovanju pri pokalnih prvakih iz...   več...
slikcaKadetinje visoko izgubile...
V soboto so kadetinje doživele pravo malo katastrofo proti prvouvrščeni ekipi na lestvici. ...   več...


slikcaNova zmaga v ligi UPC TELEMACH
Košarkarji TCG Loka kave so dosegli enajsto zmago v ligi UPC TELEMACH in so ob tej zmagi že zelo...   več...
slikcaOkrepljena Postojna prihaja v Škofjo Loko
V 18. krogu lige UPC TELEMACH, ki bo v soboto 24.2. ob 20.00 uri v športni dvorani Poden bo v...   več...


slikcaNova "okrepitev"
V nedeljo, 18.2.2007 ob 1.30 zjutraj je "pogodbo podpisal" Domen Juričan, visok 51 cm in težak...   več...
slikcaGostovanje pri vodilni ekipi za članice
Odeja je izgubila tudi drugi gorenjski obračun z ekipo HIT-a. Letos vodilna ekipa prvenstva ima...   več...


<<  <  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Februar 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
28 29 30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 16. krog
Kdo:
LTH Castings : Žoltasti Troti
Kdaj: sobota, 02.02.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 02.02.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 8. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče, Kranj
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 -11. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Stražišče
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 3. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; Grosuplje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 03.02.2019 ob 12.15; 13.30
Kje: dvorana OŠ L. Adamiča, Grosuplje
    
4 5 6 7 8 9
alias 2. SKL ČLANI - 17. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.02.2019 ob 20.00
Kje: dvorana 1.OŠ, Celje
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA B1 - 3. turnir
Kdo:
INES : Tolmin ; INES : Pivka
Kdaj: sobota, 09.02.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 10. krog
Kdo:
Miklavž : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 10.02.2019 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Miklavž na Dravskem polju
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 9. krog
Kdo:
Eurocop Krvavec : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 10.02.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Cerklje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 12. krog
Kdo:
Mesarija Prunk : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 10.02.2019 ob 11.00
Kje: dvorana SŠ Srečka Kosovela, Sežana
    
11 12 13
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog
Kdo:
AKK Branik : LTH Castings
Kdaj: sreda, 13.02.2019 ob 19.30
Kje: dvorana Lukna, Maribor
    
14 15 16
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 3. turnir
Kdo:
LTH Castings : Cerknica ; LTH Castings : Helios Suns B
Kdaj: sobota, 16.02.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 13. krog
Kdo:
Kras : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 17.02.2019 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Dornberk
    
18 19 20 21 22
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2.krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: petek, 22.02.2019 ob 16.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Pomurje
Kdaj: petek, 22.02.2019 ob 17.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
23 24
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 11. krog
Kdo:
LTH Castings : Rogaška
Kdaj: nedelja, 24.02.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26 27 28 1 2 3