Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaPoraz starejših pionirjev v Kočevju
V Kočevju je ekipa starejših dečkov TCG Loka Kave, morala priznati premoč domače ekipe!...   več...
slikcaStarejše pionirke visoko slavile v Tolminu.
Zadnjo ligaško tekmo Ločanke opravile z odliko. ...   več...


slikcaMladinci boljši od Kočevja!
Mladinska ekipa se je iz Kočevja vrnila z zmago, kljub temu da je na gostovanje odšlo le osem...   več...
slikcaDruga zmaga kadetov!
Kadeti so bili v 6. krogu državnega prvenstva boljši od Lastovke in zabeli drugo zmago....   več...


slikcaMladinke nadaljujejo zmagovalni pohod
V derbiju 5.kola, kjer sta se pomerili ekipi s 3 zmagami in 1 porazom, so Ločanke že v 1.četrtini...   več...
slikcaTudi mariborčanke premočne
Članicam Odeje letos ne gre po načrtih in željah. V 5.kolu so izgubile tekmo proti mariborskemu...   več...


slikcaKadetinje še petič uspešne…
V soboto zjutraj so naše kadetinje odigrale povratno tekmo z gostjami iz Jesenic in tudi doma...   več...
slikcaPrva zmaga članic, a zelo pomembna.
Članice so naredile dvojno delo, saj so prvič letos zmagale in to z razliko, ki jim je odprla...   več...


slikcaMladinke poražene v zadnjih sekundah
Mladinke so izgubile tekmo kljub izvrstni predstavi in mrazu v dvorani. Premagale so jih rezervistke...   več...
slikcaStarejše pionirke izgubile v Ljubljani.
Starejše pionirke so sklonjenih glav zapustilo mrzlo igrišče na Kodeljevem…...   več...


slikcaMladinci ponovno izgubili
V 6. krogu so mladinci na domačih tleh doživeli nov poraz in tako ostajajo pri dveh zmagah....   več...
slikcaZmaga članov v 4. krogu
Naši člani so na domačem parketu v 4. krogu lige UPC TELEMACH zanesljivo ugnali goste iz Sežane...   več...


slikcaNova zmaga kadetinj…
Kadetinje so v soboto zjutraj imele precej dela s borbenimi gostjami iz Kodeljevega. ...   več...
slikcaTCG LOKA KAVA gre v soboto na novo zmago!
V 4. krogu lige UPC TELEMACH se bosta v soboto 04.11. ob 20.00 uri pomerila KK TCG Loka kava in KK...   več...


slikcaGašper Okorn glavni trener Union Olimpije
Bivši trener vseh selekcij moških in ženskih ekip v KK Škofja Loka, Gašper Okorn se je v...   več...
slikcaNezaslužen poraz
Ekipa mladincev je v 5. krogu 2. SKL izgubila proti vrstnikom iz Šenčurja....   več...


slikcaPoraz kadetov
Kadeti so v soboto pričakovano izgubili proti boljši ekipi KD Geoplin Slovan....   več...
slikcaČlani TCG Loka kave čez Triglav.
V soboto so člani v 3.krogu lige UPC TELEMACH v gorenjskem derbiju uspeli premagati kranjski...   več...


slikcaPrvi poraz starejših dečkov na domačih tleh!
Tudi v drugem letošnjem medsebojnem obračunu boljši košarkarji iz Krškega! ...   več...
slikcaTretja zmaga mladink Odeje
Medtem, ko v članski ligi ne najdejo pravega recepta, se je pravzaprav skoraj ista ekipa še...   več...


<<  <  73  74  75  76  77  78  79  80  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Oktober 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
1 2
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: torek, 02.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U19 KVALIFIKACIJE ZA 1. SKL 2. krog - 2. tekma
Kdo:
Rogaška : LTH Castings
Kdaj: sreda, 03.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Rogaška
    
4 5 6
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
Postojna : INES
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 12.30
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 1. turnir
Kdo:
Slovan A : LTH Castings; Krka Beli : LTH Castings
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 11.45; 13.00
Kje: dvorana Leona Štuklja, Novo Mesto
    
7
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
8 9 10 11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: petek, 12.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13
alias 2. SKL ČLANI - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 2. turnir
Kdo:
Krka Beli : LTH Castings; Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana Medvode
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 4 - 2. turnir
Kdo:
INES : Domžale ; INES : Cinkarna Celje B
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 9.00;10.15
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 3. krog
Kdo:
Helios : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Domžale
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cerknica
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15 16 17
alias 2. SKL ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 21.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 3. krog
Kdo:
INES : Ježica A
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18 19 20
alias 2. SKL ČLANI - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme O. Podčetrtek
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 11.15
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 4. krog
Kdo:
INES : Konjice A
Kdaj: sobota, 21.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje B
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 16.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
22 23
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Kopla : LTH Castings
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ M: Jarca, Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26 27
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sobota, 27.10.2018 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 29.09.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ A. Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
28
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 5. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
29 30
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Kolpa
Kdaj: torek, 30.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
31 1 2 3 4