Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČlanice premagale favoritinje v Domžalah
Senzacionalna zmaga, po izredno borbeni, požrtvovalni in pogumni igri. Domžale krojijo vrh...   več...
slikcaČlani porazili Krko
V 6. krogu lige UPC TELEMACH je članom TCG Loka kave uspelo v prijetno polni dvorani Poden...   več...


slikcaNova zmaga mladincev
Mladinci TCG - Loka kave so bili v Cerkljah boljši od ekipe Krvavec Meteor....   več...
slikcaKadeti izgubili s Krko
Košarkarji Krke "A" so bili v Novem mestu premočni za kadete....   več...


slikcaPionirke slavile proti Iliriji
V nedeljo zjutraj so Ločanke gostile Ljubljančanke na prijateljski tekmi letnika 93 in mlajše. ...   več...
slikcaPoraz starejših pionirjev v Kočevju
V Kočevju je ekipa starejših dečkov TCG Loka Kave, morala priznati premoč domače ekipe!...   več...


slikcaStarejše pionirke visoko slavile v Tolminu.
Zadnjo ligaško tekmo Ločanke opravile z odliko. ...   več...
slikcaMladinci boljši od Kočevja!
Mladinska ekipa se je iz Kočevja vrnila z zmago, kljub temu da je na gostovanje odšlo le osem...   več...


slikcaDruga zmaga kadetov!
Kadeti so bili v 6. krogu državnega prvenstva boljši od Lastovke in zabeli drugo zmago....   več...
slikcaMladinke nadaljujejo zmagovalni pohod
V derbiju 5.kola, kjer sta se pomerili ekipi s 3 zmagami in 1 porazom, so Ločanke že v 1.četrtini...   več...


slikcaTudi mariborčanke premočne
Članicam Odeje letos ne gre po načrtih in željah. V 5.kolu so izgubile tekmo proti mariborskemu...   več...
slikcaKadetinje še petič uspešne…
V soboto zjutraj so naše kadetinje odigrale povratno tekmo z gostjami iz Jesenic in tudi doma...   več...


slikcaPrva zmaga članic, a zelo pomembna.
Članice so naredile dvojno delo, saj so prvič letos zmagale in to z razliko, ki jim je odprla...   več...
slikcaMladinke poražene v zadnjih sekundah
Mladinke so izgubile tekmo kljub izvrstni predstavi in mrazu v dvorani. Premagale so jih rezervistke...   več...


slikcaStarejše pionirke izgubile v Ljubljani.
Starejše pionirke so sklonjenih glav zapustilo mrzlo igrišče na Kodeljevem…...   več...
slikcaMladinci ponovno izgubili
V 6. krogu so mladinci na domačih tleh doživeli nov poraz in tako ostajajo pri dveh zmagah....   več...


slikcaZmaga članov v 4. krogu
Naši člani so na domačem parketu v 4. krogu lige UPC TELEMACH zanesljivo ugnali goste iz Sežane...   več...
slikcaNova zmaga kadetinj…
Kadetinje so v soboto zjutraj imele precej dela s borbenimi gostjami iz Kodeljevega. ...   več...


slikcaTCG LOKA KAVA gre v soboto na novo zmago!
V 4. krogu lige UPC TELEMACH se bosta v soboto 04.11. ob 20.00 uri pomerila KK TCG Loka kava in KK...   več...
slikcaGašper Okorn glavni trener Union Olimpije
Bivši trener vseh selekcij moških in ženskih ekip v KK Škofja Loka, Gašper Okorn se je v...   več...


<<  <  75  76  77  78  79  80  81  82  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« December 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
26 27 28 29 30 1
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje A
Kdaj: sobota, 24.11.2018 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias  FANTJE U13 Mini Pokal Spar 2.krog 2. tekma
Kdo:
Parklji A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 01.12.2018 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca, Ljubljana
    
2
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 2. krog
Kdo:
AKK Branik : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 02.12.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Lukna, Maribor
    
3
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 7. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Postojna
Kdaj: ponedeljek, 03.12.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 3. krog
Kdo:
Koš Primorska : LTH Castings
Kdaj: sreda, 05.12.2018 ob 18.15
Kje: dvorana STŠ Koper
    
6 7
alias 2. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: petek, 07.12.2018 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 8. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 08.12.2018 ob 9.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 1. turnir
Kdo:
Cerknica : LTH Castings; Helios Suns B : LTH Castings
Kdaj: sobota, 08.12.2018 ob 12.45; 14.00
Kje: dvorana Domžale
    
9
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Miklavž
Kdaj: nedelja, 09.12.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 2. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 09.12.2018 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Preska, Medvode
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: nedelja, 09.12.2018 ob 9.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
10 11 12 13 14 15
alias 2. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: sobota, 15.12.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Na Logu, Hrastnik
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Nova Gorica mladi
Kdaj: sobota, 15.12.2018 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 9. krog
Kdo:
Konjice A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 15.12.2018 ob 9.00
Kje: dvorana Slovenske Konjice
    
16
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BV - 4. krog
Kdo:
Rogaška : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 16.12.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Rogaška Slatina
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 16.12.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 4. krog
Kdo:
Stražišče : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 16.12.2018 ob 00.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče, Kranj
    
17 18 19 20 21 22
alias 2. SKL ČLANI - 11. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: sobota, 22.12.2018 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 5. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 22.12.2018 ob 9.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B2 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Mesarija Prunk
Kdaj: sobota, 22.12.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6