Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaZačetek tudi v III. SKL za člane.
V soboto, 14. oktobra, je 2. članska ekipa, ki nastopa pod imenom KK TCG LOKA KAVA 06, odigrala...   več...
slikcaObčni zbor KK Škofja Loka
V ponedeljek 16.10. 2006 bo ob 18.00 uri v klubskih prostorih KK Škofja Loka redni občni zbor...   več...


slikcaPoraz članov proti Laščanom
V 1. krogu lige UPC TELEMACH "kofetarjem" na koncu žal ni uspelo presenetiti favoriziranih...   več...
slikcaMladinke začele z zmago
Novo sezono je generacija, ki brani naslov prvaka letnika 1988 izpred dveh let, začela z zanesljivo...   več...


slikcaČlanice na vročem gostovanju v Rogaški
Na prvi prvenstveni tekmi so članice poražene v prepolni dvorani Janina, v Rogaški Slatini, ki je...   več...
slikcaNaj se igra začne
Ta konec tedna se bo začela nova sezona tudi za kategoriji članov in članic. Obe naši...   več...


slikcaČlani na pripravah v Planici
Moška članska ekipa TCG Loka kava je bila od 28.09. do 1.10 na uspešnih pripravah v Planici....   več...
slikcaPrijateljska tekma pionirk
Starejše pionirke so se pomerile z vrstnicami iz Žirov in tekmo po borbeni in zelo zavzeti...   več...


slikca2. pripravljalna tekma
Tudi drugo pripravljalno tekmo z istim nasprotnikom, tokrat v Kranjski gori, so naše članice proti...   več...
slikca1. pripravljalna tekma članic
Nova ekipa v ligi, sestavljena iz samih izkušenih, prekaljenih igralk je svojo prvo tekmo odigrala...   več...


slikcaPrijateljska tekma pionirk
Sobotno jutro se je lepo začelo za naše mlajše pionirke, ki so premagale svoje vrstnice iz...   več...
slikcaPred novo sezono
Pred novo sezono 2006/07 vam trener članske ekipe, Drago Klemenčič, podaja nekaj informacij o...   več...


slikcaPrenovljena spletna stran
Predstavljamo vam novo, svežo podobo naših spletnih strani. Tu boste našli se, kar vas zanima o...   več...
<<  <  75  76  77  78  79  80  

nazaj na aktualne novice   
 

« Oktober 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
1 2
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: torek, 02.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U19 KVALIFIKACIJE ZA 1. SKL 2. krog - 2. tekma
Kdo:
Rogaška : LTH Castings
Kdaj: sreda, 03.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Rogaška
    
4 5 6
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
Postojna : INES
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 12.30
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 1. turnir
Kdo:
Slovan A : LTH Castings; Krka Beli : LTH Castings
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 11.45; 13.00
Kje: dvorana Leona Štuklja, Novo Mesto
    
7
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
8 9 10 11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: petek, 12.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13
alias 2. SKL ČLANI - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 2. turnir
Kdo:
Krka Beli : LTH Castings; Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana Medvode
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 4 - 2. turnir
Kdo:
INES : Domžale ; INES : Cinkarna Celje B
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 9.00;10.15
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 3. krog
Kdo:
Helios : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Domžale
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cerknica
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15 16 17
alias 2. SKL ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 21.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 3. krog
Kdo:
INES : Ježica A
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18 19 20
alias 2. SKL ČLANI - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme O. Podčetrtek
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 11.15
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 4. krog
Kdo:
INES : Konjice A
Kdaj: sobota, 21.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje B
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 16.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
22 23
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Kopla : LTH Castings
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ M: Jarca, Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26 27
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sobota, 27.10.2018 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 29.09.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ A. Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
28
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 5. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
29 30
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Kolpa
Kdaj: torek, 30.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
31 1 2 3 4