|
|
Naslov:
Košarkarski klub
Škofja Loka
Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka
Telefon/Faks:
+386 59 935 619
e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net
TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka
DŠ: SI95194606
MŠ: 5093520
|
|
|
|
|
|
|
Proti Plinarjem zmanjkalo tudi nekaj srečeTrgovci so na uvodni ligaški tekmi sezone tesno klonili proti moštvu Geoplina Slovana (76:79), a... več... Geoplin Slovan odpira ligaški del sezone na PodnuKošarkarji LTHCast Mercatorja danes, v soboto, 15. oktobra pričenjajo z ligaškim delom sezone,... več... Pokal Spar: Od Parkljev boljši tudi na JežiciVarovanci Luke Bassina so tudi na povratni tekmi 3. kroga Pokala Spar ugnali moštvo Parkljev... več... Pokal Spar: 15 točk prednosti pred povratno tekmo Košarkarji LTHCast Mercatorja so na prvi tekmi 3. kroga Pokala Spar pred domačimi navijači z... več... Škofjeločani izločili Triglav Stražišče, sedaj so na vrsti ParkljiMoštvo LTHCast Mercatorja je proti ekipi Triglav Stražišča na povratni tekmi 2. kroga Pokala... več... Dober začetek Trgovcev v pokalnem tekmovanjuKošarkarji LTHcast Mercatorja so v tekmi 2. kroga Pokala Spar prepričljivo s 94:65 ugnali ekipo... več... TRENINGI ZA SEZONO 2011-12Kadeti, kadetinje in vse mlajše selekcije lahko termine svojih treningov najdete v tej novički... več... Člani pridno trenirajoKošarkarji LTH Cast Mercatorja so v torek, 16. avgusta pričeli s pripravami na novo sezono med... več... POLETNI KAMP!!Do zaključka prijav na POLETNI KAMP le še nekaj dni!!... več... NAGRADNE KARTE NA VOLJO!Tisti, ki ste na zaključnem pikniku prejeli nagrado za ogled tekme SLOVENIJA : LITVA... več... Škofjeločani že tretjič zapored sezono začenjajo proti Geoplinu SlovanuTe dni je v prostorih Košarkarske zveze Slovenije potekal žreb za redni del Lige Telemach za... več... V Škofjo Loko se vrača Luka BassinKošarkarji LTHcast Mercatorja so uradno dobili novega trenerja. Na klop škofjeloškega prvoligaša... več... POLETNI KAMP!!Zaključi poletje s fantastičnim tednom v POLETNEM KAMPU UČENJA KOŠARKE!!!... več... Naši mladi prostovoljci Košarkarski klub Škofja Loka je soorganizator pokala SPAR, ki bo v Škofji Loki od 10.2. do 13.2.... več... V Šentjurju popustili v zadnji četrtiniEkipa LTHcast Mercatorja je v 12. krogu Lige Telemach odigrala dobro tekmo v Šentjurju, a vseeno... več... Finalni turnir Pokala Spar v Škofji Loki!!Finalni turnir pokalnega tekmovanja bo še tretjič v zgodovini odigran v Škofji Loki. Dvoboji bodo... več... Novoletni turnir uspel z odliko!Prvi novoletni turnir za člane KK Škofja Loka je letos prinesel veliko veselja na košarkarska... več... To nedeljo Dan slovenske ženske košarke!!!Kar 10 naših deklet se bo to nedeljo predstavilo gledalcem na dnevu Slovenske ženske košarke!... več... Novoletni turnir na Podnu!KK Škofja Loka bo 30.12. organiziral novoletni turnir za vse mlajše selekcije! ... več... Starejše pionirke srebrne!!!Starejše pionirke so v nedeljskem finalu morale priznati premoč domači ekipi Slovenskih Konjic in... več...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
« |
Marec 2024 |
» |
Po |
To |
Sr |
Če |
Pe |
So |
Ne |
26 |
27 |
28 |
29 |
1 |
2
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 8. krog Kdo: LTH Castings : Rogaška Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog Kdo: Domel : Triglav A Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
3
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Calcit Basketball Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 10. krog Kdo: Koper rumeni : LTH Castings Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana STŠ Koper
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 1. krog Kdo: Domel : Janina Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
4
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 19. krog Kdo: LTH Castings : ECE Triglav Kdaj: ponedeljek, 04.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
5
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 6. krog Kdo: LTH Castings : Ipros Vrhnika A Kdaj: torek, 05.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
6 |
7 |
8 |
9
ČLANI LIGA NOVA KBM - 20. krog Kdo: Hopsi : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Polzela
ČLANICE 1. SKL - 18. krog Kdo: Akson Ilirija : Domel Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: Hopsi Polzela : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Polzela
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 7. krog Kdo: LTH Castings : Cedevita Olimpija Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
10
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: Slovan : LTH Castings Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 11. krog Kdo: Ilirija A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 11.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana OŠ
Vižmarje Brod, Ljubljana
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 1. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; Jesenice : LTH Castings A Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 10.30; 11.30 Kje: dvorana OŠ Prežihov Voranc, Jesenice
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 03 - 2. turnir Kdo: Domel : Ježica A; Domel : Triglav Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
11 |
12
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: torek, 12.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
13 |
14
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 4. krog Kdo: Šentvid zeleni : LTH Castings Kdaj: četrtek, 14.03.2024 ob 21.00 Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
|
15 |
16
ČLANICE 1.SKL - 19. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 20.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: LTH Castings : Šentvid zeleni Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog Kdo: Grosuplje : Domel Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana OŠ Luisa Adamiča, Grosuplje
|
17
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 11. krog Kdo: Podčetrtek : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Podčetrtek
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 13. krog Kdo: Ipros Vrhnika A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 2. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; LTH Castings A : Jesenice Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 9.00; 10.00 Kje: dvorana OŠ Cerklje
|
18
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 21. krog Kdo: LTH Castings : T. Olimia Podčetrtek Kdaj: ponedeljek, 18.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
19
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 6. krog Kdo: Krka beli : LTH Castings Kdaj: torek, 19.03.2024 ob 17.30 Kje: dvorana OŠ Leona Štuklja, Novo Mesto
|
20 |
21 |
22 |
23
DEKLETA U18 1. SKUPINA 1B - 6. krog Kdo: Jelša Šmarje : Domel Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana OŠ Šmarje pri Jelšah, Šmarje
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog Kdo: Domel : Ježica A Kdaj: sobota, 22.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
24
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 15.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 14. krog Kdo: LTH Castings : Orli Postojna Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 2. turnir Kdo: LTH Castings B : Šentvid; LTH Castings B : Stražišče Kranj A Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana OŠ Jela Janežič, Škofja Loka
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 3 - 3. turnir Kdo: Orli Postojna : Domel; Triglav : Domel Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 11.30, 13.00 Kje: dvorana OŠ Staneta Žagarja, Kranj
|
25 |
26 |
27
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 23. krog Kdo: LTH Castings : Krka Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 8. krog Kdo: Maribor mladi A : LTH Castings Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Srednja lesarska šola, Maribor
|
28
ČLANICE 1. SKL - 20. krog Kdo: Pro - Bit Konjice : Domel Kdaj: četrtek, 28.03.2024 ob 19.00 Kje: dvorana Slovenske Konjice
|
29 |
30
ČLANICE 1.SKL - 21. krog Kdo: Domel : Ježica Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 4. krog Kdo: Janina : Domel Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Janina, Rogaška Slatina
|
31 |
|
|
|
|
|
|