Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

slikcaŽU19: Škofjeločanke klonile proti Akson Iliriji B
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U19 v tekmi 2. kroga drugega dela prvenstva niso uspeli...   več...
slikcaVSAK EVRO ŠTEJE: Del dohodnine lahko namenite košarkaricam in košarkarjem
Del dohodnine lahko tudi letos namenite Košarkarskemu klubu Škofja Loka. Za morebitno dodatno...   več...


slikcaU19: LTH Castings boljši od Parkljev, dekleta znova na teren že v torek
Mladinska ekipa LTH Castingsa tudi na gostovanju pri Parkljih ni imela večjih težav. Odličen...   več...
slikcaU17: LTH Castings uspešen, dekleta poražena
Košarkarji LTH Castingsa U17 nadaljujejo z uspešnimi predstavami v drugem delu sezone. Tokrat so...   več...


slikcaU13 POKAL: Nasprotni ekipi boljši tudi v drugo
Košarkarji LTH Castingsa U13 in košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U13 so zaključili z nastopi v...   več...
slikcaČlani: Triglavani na gorenjskem derbiju pokazali več
Škofjeloški LTH Castings v obračunu 9. kola 2. SKL na gorenjskem derbiju ni uspel zaustaviti...   več...


slikcaJr. NBA: Škofjeloški Miami Heat na uvodu navdušil
Tako kot v lanski krstni sezoni Jr. NBA v Sloveniji, ima Škofja Loka v tekmovanju, ki je požel...   več...
slikcaU13 POKAL: Zaostanek za INES - ŠD Tabor Žiri in LTH Castings
Mlajše deklice in mlajši dečki so v soboto odigrali prvo tekmo 3. kroga Mini pokala. Pred...   več...


slikcaU15: Škofjeločanke dočakale prvo zmago, tesen poraz LTH Castingsa
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U15 so v prvi tekmi drugega dela sezone vendarle dočakale prvo...   več...
slikcaMU19: Izjemna prva četrtina in nova zmaga
Košarkarji LTH Castingsa U19 so v tekmi 2. kroga drugega dela sezone v 1. B SKL prišli do nove...   več...


slikcaMU17: Po podaljšku zmagovalci gorenjskega derbija
Kadeti LTH Castingsa so na tekmi 3. kroga drugega dela 1. SKL prišli do druge zmage. Tokrat so bili...   več...
slikcaČlani: Nesrečni poraz v Hrastniku
Košarkarji LTH Castingsa so bili v tekmi 8. kroga 2. SKL izjemno blizu četrti zmagi v letošnji...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« December 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 29 30 1
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 3. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 01.12.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 3. krog
Kdo:
Ježica bele : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 01.12.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
2 3
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija B
Kdaj: torek, 03.12.2019 ob 16.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6 7
alias 2. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 5. krog
Kdo:
Calcit Basketball : LTH Castings
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Kamnik
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica A
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 12.45
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 1. turnir
Kdo:
3X3 Piran : LTH Castings; LTH Castings : Krka zeleni
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 10.00; 11.15
Kje: Montažna dvorana Lucija
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA1 - 1. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A ; INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : G.G.D. Šenčur
Kdaj: nedelja, 08.12.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 08.12.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Krka B
Kdaj: nedelja, 08.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10 11
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sreda, 11.12.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12 13 14
alias 2. SKL ČLANI - 11. krog
Kdo:
Ljubljana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 14.12.2019 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 6. krog
Kdo:
Kolpa : LTH Castings
Kdaj: sobota, 14.12.2019 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ M. Jarca, Črnomelj
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA1 - 2. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: sobota, 14.12.2019 ob 9.00; 10.15
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
15
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 5. krog
Kdo:
Nova Gorica mladi : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 15.12.2020 ob 15.00
Kje: dvorana OŠ M. Štrukelj, Nova Gorica
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 5. krog
Kdo:
Cinkarna Celje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 15.12.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Gimnazija Center, Celje
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 5. krog
Kdo:
Tera Tolmin : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 15.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
16 17
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 4. krog
Kdo:
Domžale : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: torek, 17.12.2019 ob 17.30
Kje: dvorana OŠ V. Perklja, Domžale
    
18
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica
Kdaj: sreda, 18.12.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 3. krog
Kdo:
Litija : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: četrtek, 19.12.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Litija
    
20
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 7. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: petek, 20.12.2019 ob 17.40
Kje: dvorana Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav
Kdaj: petek, 20.12.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21 22
alias 2. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
Ilirija : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 22.12.2019 ob 17.30
Kje: dvorana Tivoli, Ljubljana
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Konjice
Kdaj: nedelja, 22.12.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 4. krog
Kdo:
Pivka : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 22.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 
Liga
 
FacebookInstagram
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/
 
Stran je obiskalo 571.340 obiskovalcev.