Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

slikcaMU11: Predstavili so se tudi naši najmlajši
V soboto, 18. januarja, so svoj prvi turnir na košarkarski poti odigrali košarkarji LTH Castings...   več...
slikcaMU19: Škofjeločani do zmage v Ljubljani
Košarkarji LTH Castingsa U19 so se po porazu proti novomeški Krki hitro vrnili na zmagovalne...   več...


slikcaU15: Povratek Đorđeviča, zmaga Škofjeločank
Košarkarji LTH Castingsa U15 na gostovanju v Vrhniki niso uspeli presenetiti domače ekipe, veseli...   več...
slikcaU17: Tesen poraz LTH Castingsa, dober polčas deklet proti Domžalčankam
Kadetski selekciji KK Škofja Loka v preteklem vikendu nista uspeli prekiniti niza porazov. LTH...   več...


slikcaČlani: Odličen polčas premalo za zmago proti vodilnim
Članska ekipa LTH Castingsa v tekmi 15. kroga 2. SKL proti vodilni Mesariji Prunk Sežani kljub...   več...
slikcaŽU17: Domačinke iz Vipave boljše od Škofjeločank
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U17 so se v torek mudile na gostovanje v Vipavi, kjer so...   več...


slikcaU19: Derbi v ŠD Trata pripadel Krki, za dekleti pomembna izkušnja
Košarkarji LTH Castingsa U19 so v derbiju skupine BZ zaman lovili zmago proti novomeški Krki, ki...   več...
slikcaU15: Nova zmaga Škofjeločank, tesen poraz LTH Castingsa
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U15 so na domačem terenu v tekmi 6. kroga drugega dela ugnale...   več...


slikcaU13: Dekleta med najboljših 8, fantje osvojili turnir v ŠD Poden
Za selekcijama KK Škofja Loka U13 je nov izjemno uspešen vikend. Košarkarji LTH Castingsa so na...   več...
slikcaU17: LTH Castings in INES - ŠD Tabor Žiri tokrat brez zmage
Košarkarji LTH Castings U17 in košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U17 so se tokrat mudili na...   več...


slikcaČlani: V Celju še drugič v letu 2020 poraženi
Članska ekipa LTH Castingsu tudi po gostovanju v Celju čaka ostaja brez osvojene zmage v...   več...
slikcaŽU15: Tesen poraz Škofjeločank proti Tolminu
Košarkarice INES - ŠD Tabor Žiri U15 so na tekmi 5. kroga drugega dela sezone nudile dober odpor...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Vroča ponudba PEAK
 
« Januar 2020 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2 3 4
alias 2. SKL ČLANI - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Troti
Kdaj: sobota, 04.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : G.G.D. Šenčur
Kdaj: sobota, 04.01.2020 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: nedelja, 05.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
6
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: ponedeljek, 06.01.2020 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10 11
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 19.00
Kje: dvorana 1. OŠ Celje
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 9. krog
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana Gimnazija Brežice
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 9.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : 3X3 Piran ; LTH Castings : Krka zeleni
Kdaj: sobota, 11.01.2020 ob 9.30;12.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA1 - 4. turnir
Kdo:
Akson Ilirija A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A
Kdaj: sobota, 11.11.2020 ob 12.00; 13.10
Kje: dvorana OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana
    
12
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 7. krog
Kdo:
Triglav : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 6. krog
Kdo:
Pivka : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija B
Kdaj: nedelja, 12.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13 14
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Vipava : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: torek, 14.01.2020 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ D. Bajca, Vipava
    
15 16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Calcit Basketball
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Domžale
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 14.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A ; LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sobota, 18.01.2020 ob 8.30;10.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Šentvid - Ljubljana : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 7. krog
Kdo:
Ipros Vrhnika A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana OŠ I. Cankarja, Vrhnika
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 7. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 19.01.2020 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
20 21 22 23 24 25
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Triglav : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 25.01.2020 ob 10.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
26
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 10. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica bele
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 12.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 8. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Litija
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 14.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 2. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav A ; INES - ŠD Tabor Žiri : GGD Šenčur
Kdaj: nedelja, 26.01.2020 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
27 28 29
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 3. turnir
Kdo:
Krka zeleni : LTH Castings; LTH Castings : 3X3 Piran
Kdaj: sreda, 29.01.2020 ob 18.00; 19.00
Kje: dvorana L. Štuklja, Novo Mesto
    
30
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 9. krog
Kdo:
Akson Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: četrtek, 30.01.2020 ob 20.30
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
31 1 2

 
Liga
 
FacebookInstagram
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/
 
Stran je obiskalo 589.813 obiskovalcev.