KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK
Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Facebook   Instagram

slikcaPOLYCOM ŠOLSKA LIGA: Pred vrati zaključni turnir za 2. in 3. razrede
V soboto, 21. maja, se bo v športni dvorani na Trati odvijal zaključni turnir za 2. in 3. razrede....   več...
slikcaU11: Najmlajše sezono končale na najboljši možen način
Košarkarice selekcije Domel U11 so se v nedeljo, 15. maja, v boj podale še zadnjič v letošnji...   več...


slikcaZaključni turnir deklet U13 v Škofji Loki in Gorenji vasi
Košarkarski klub Škofja Loka je zmagal na razpisu za organizacijo in izvedbo dvodnevnega finalnega...   več...
slikcaU11: Deklice polovično uspešne na Trati, enako dečki v Kranju
Še petič v sezoni so se preizkusili najmlajši upi KK Škofja Loka. LTH Castings U11 je v ŠD...   več...


slikcaŽU15: Krka A še drugič boljša od Domela
Košarkarice selekcije Domel U15 so odigrale predzadnjo tekmo v tretjem delu sezone. V domači...   več...
slikcaŽU13: Škofjeločanke doživele prvi poraz v sezoni
Vsakega niza je enkrat konec, tudi izjemnega niza zmag čete Klavdije Oblak. Selekcija Domel U13 je...   več...



arhiv vseh novic      


Vpis v solo košarke
 
« Maj 2022 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 1A - 6. krog
Kdo:
Domel : Cinkarna Celje A
Kdaj: sobota, 07.05.2022 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
8
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 1A - 5. krog
Kdo:
Domel : Krka A
Kdaj: nedelja, 08.05.2022 ob 13.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 2. turnir
Kdo:
Komenda Wild Bobcats : LTH Castings; ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 08.05.2022 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 2. turnir
Kdo:
Domel : Vipava; Domel : Cerknica
Kdaj: nedelja, 08.05.2022 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10 11 12 13 14 15
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 6 - 3. turnir
Kdo:
Grosuplje : Domel; Domel : Cerknica
Kdaj: nedelja, 15.05.2022 ob 9.00; 10.15
Kje: dvorana OŠ L. Adamiča, Grosuplje
    
16 17 18 19 20
alias DEKLETA U13 POLFINALE F4
Kdo:
Domel : Jelša Šmarje
Kdaj: petek, 20.05.2022 ob 17.30
Kje: dvorana OŠ Ivana Tavčarja, Gorenja vas     
alias DEKLETA U13 POLFINALE F4
Kdo:
Cinkarna celje A : Janina
Kdaj: petek, 20.05.2022 ob 19.45
Kje: dvorana OŠ Ivana Tavčarja, Gorenja vas     
21 22
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 3. turnir
Kdo:
Komenda Wild Bobcats : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav A
Kdaj: nedelja, 22.05.2022 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Komenda
    
alias DEKLETA U13 F4 - tekma za 3. mesto
Kdo:
Jelša Šmarje : Cinkarna Celje A
Kdaj: nedelja, 22.05.2022 ob 15.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 F4 - tekma za 1. mesto
Kdo:
Domel : Janina
Kdaj: nedelja, 22.05.2022 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
23
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 1A - 6. krog
Kdo:
Grosuplje : Domel
Kdaj: nedelja, 23.05.2022 ob 17.45
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 
Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Peak Obcina Bohler Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
© igor juričan | Stran je obiskalo 978.705 obiskovalcev.