+386 59 935 619

03128-1000010043

U18: Odeja po podaljšku klonila na Ježici
slikcaMladinska zasedba Odeje je na pomembnem gostovanju na Ježici po podaljšku klonila proti zasedbi Panter Ilirije. Končni rezultat je bil 70:63.

Mladinke (U18), 1. SKL, 5. krog drugega dela, ŠRC Ježica, nedelja, 10.2.2013

PANTER ILIRIJA – Odeja 70:63* (15:15, 6:16, 19:12, 16:13) (14:7)
Strelke za Odejo: Stanonik 8, Prašnikar L. 4, Lazar 10, Čadež 15, Dumenčič 10, Prašnikar 16

* - po podaljšku

Škofjeloška Odeja je v tekmi 5. kroga drugega dela 1. SKL za mladinke še ob polčasu vodila z 10 točkami prednosti (21:31), po slabšem drugem delu tekme pa se je srečanje prevesilo v napeto končnico. Zmagovalca smo dobili šele po dodatnih petih minutah, v katerih so bile bolj uspešne domače košarkarice Panter Ilirije, ki so se tako veselile pete zmage.

Kljub porazu ima četa Klavdije Oblak še vedno možnosti za preboj na zaključni turnir četverice. Res pa je, da bo treba za začetek v nedeljo, 24. februarja v ŠD Trata obvezno ugnati zasedbo Pomurja.

Lestvica: Grosuplje 10/1, Triglav 9/2, Athlete Celje 8/3, Pomurje 5/6, Panter Ilirija 5/6, Odeja 5/6