+386 59 935 619

03128-1000010043

U16: Panter Ilirija na Trati nadigrala Odejo
slikcaKadetinje Odeje so v tekmi 4. kroga drugega dela prvenstva zabeležile visok poraz v domači dvorani. Na Trati so bile boljše košarkarice Panter Ilirije (57:97).

Kadetinje (U16), 1. A SKL za prvaka, 4. krog, ŠD Trata, sobota, 2.2.2013

Odeja – PANTER ILIRIJA 57:97 (20:14, 7:32, 17:15, 13:36)
Strelke za Odejo: Šmid 7, Vranješ 2, Prašnikar L. 4, Vehar 7, Čadež 19, Gulan 4, Alič 2, Prašnikar P. 12

Kadetska zasedba Odeje je tekmo 4. kroga drugega dela prvenstva sicer pričela odlično in prvo četrtino dobila z 20:14, v drugih 10 minutah pa je sledila povsem drugačna zgodba. Gostujoče košarkarice, ki jih vodi nekdanji trener Odeje Borut Fijavž, so prevzele pobudo in na odmor odšle z 19 točkami prednosti (27:46). V drugem polčasu so košarkarice Panter Ilirije še povišale svojo prednost in se na koncu veselile zmage s kar +40 (57:97).

Škofjeločanke kljub porazu še niso izgubile vseh možnosti za preboj na finalni turnir četverice, jasno pa je, da bo za ohranitev upov potrebno v naslednjem krogu presenetiti v Novem mestu. V soboto, 9. februarja, košarkarice Odeje namreč čaka obračun s Krko, ki se trenutno nahaja na četrtem mestu, ki kot zadnje še vodi na zaključni turnir, pred Odejo pa ima dve zmagi prednosti.

Lestvica: Triglav 11/0, Athlete Celje 10/1, Panter Ilirija 8/3, Krka 8/3, Odeja 6/5, Konjice A 6/5