+386 59 935 619

03128-1000010043

U18: Škofjeločani v drugem polčasu zapravili zmago na Jesenicah
slikcaČeta Uroša Medena je prvi del sezone zaključila s porazom na Jesenicah, čeprav jim je še ob polčasu kazalo odlično. Končni rezultat je bil 69:62, pri Škofjeločanih pa je največ točk (20) zbral Denis Šinkovec.

Mladinci (U18), 2. SKL, 14. krog, OŠ Prežihovega Voranca, nedelja, 20.1.2013

JESENICE – LTH Castings Mercator 69:62 (16:15, 13:28, 22:9, 18:10)
Strelci za LTH Castings Mercator: Misson M. 2, Krmelj 14, Pintar 18, Jeseničnik 6, Šinkovec 20, Kunc 2

Mladinska zasedba LTH Castings Mercatorja je ta vikend gostovala na Jesenicah. Domačini so pred tekmo veljali za absolutne favorite, saj so v letošnji sezoni klonili samo dvakrat. Kljub vsemu so Škofjeločani v prvem polčasu zaigrali odlično in s fenomenalno drugo četrtino prišli do prednosti 14 točk (29:43). Po glavnem odmoru so Jeseničani zaigrali precej bolje in uspeli v zadnji četrtini dokončno spreobrniti rezultat.

Pri Škofjeločanih so mejo 10 točk presegli Denis Šinkovec (20 točk), David Pintar (18 točk) in Matej Krmelj (14). Na nasprotni strani je prav tako zaigral Matej Krmelj, ta pa je bil z 18 točkami najuspešnejši v domačih vrstah.

Končna lestvica: Ježica 9/1, Jesenice 8/2, Kranjski orli 6/4, LTH Castings Mercator 4/6, ŠD Fenomeni 3/7, Radovljica 0/10

Mladinska zasedba LTH Castings Mercatorja na lestvici zasedla končno 4. mesto.