+386 59 935 619

03128-1000010043

Pokal članic: Odeja v Slovenske Konjice z rahlim zaostankom
slikcaKošarkarice Odeje so na prvi tekmi 1. kroga Pokala članic proti Konjicam zabeležile tesen poraz (51:55). Povratna tekma bo na sporedu prihodnjo sredo, 16. januarja.

Konjičanke so v letošnji sezoni postale že kar nekakšen stalni nasprotnik škofjeloške Odeje. Ekipi sta se namreč dvakrat že pomerili v letošnji sezoni 1. SKL za ženske, tokrat pa je moštvi čakal še medsebojni obračun v pokalnem tekmovanju. Slednji se ni pričel po željah Škofjeločank, saj so prvo tekmo izgubile z 51:55. Tekmo so sicer pričele odlično in prvo četrtino dobile z 20:13, v nadaljnjih 30 minutah pa skupaj zbrale samo še 31 točk, kar je bilo premalo za zmago.

Vseeno še nič ni izgubljenega, saj se bosta ekipi čez teden dni pomerili še v povratnem obračunu. Ekipa, ki bo imela po dveh tekmah boljši izkupiček, se bo prebila v 2. krog Pokala članic, kjer jih že čaka ekipa Grosupljega.

Pokal članic, 1. krog, prva tekma, ŠD Trata, sreda, 9.1.2012

Odeja - KONJICE 51:55 (20:13, 12:15, 13:18, 6:9)

Odeja: Lazar, Stanonik, Oblak 14, Teropšič, Erznožnik, Kreačič, Štembergar 3, Horvat 8, Dumenčič, Čadež 15, Prašnikar 11, Senčar
Konjice: Klančnik T. 2, Klančnik K. 2, Klančnik N. 4, Zdovc 14, Hatunšek 13, Juhart, Brdnik 4, Furman

Povratna tekma bo na sporedu v sredo, 16. januarja, v ŠD Slovenske Konjice. Tekma se bo pričela ob 17.30.

Konjičanke so se Škofjeločankam oddolžile za poraz v prvenstvu. (foto: Jana Šnuderl/kosarka.si)
Četa Jake Hladnika na prvi tekmi ni navdušila. (foto: KK Škofja Loka)