+386 59 935 619

03128-1000010043

U18: Škofjeločani še drugič boljši od Radovljice
slikcaČeta Uroša Medena je v tekmi 12. kroga 2. SKL za mladince še drugič v letošnji sezoni ugnala ekipo Radovljice. Končni rezultat v SGTŠ Radovljica je bil 44:64, pri Škofjeločanih pa je blestel Denis Šinkovec, ki je zbral 28 točk.

Mladinci (U18), 2. SKL, 12. krog, SGTŠ Radovljica, nedelja, 6.1.2013

Radovljica - LTH CASTINGS MERCATOR 44:64 (14:10, 8:17, 15:19, 7:18)
Strelci za LTH Castings Mercator: Misson M. 4, Kožuh 11, Novak 1, Krmelj 4, Pintar 6, Šinkovec 28, Jeseničnik 8, Kunc 2

Po tem, ko so mladinci LTH Castings Mercatorja v petem krogu tekmovanja prišli do prve zmage nad Radovljico (77:47), v naslednjem krogu pa ugnali še Fenomene (74:76), so v 12. krogu zabeležili še tretjo zmago v letošnji sezoni. Še drugič v tej sezoni so brez kakršnihkoli večjih težav ugnali ekipo Radovljice. Domačini so tokrat dobili prvo četrtino (14:10), nato pa so pobudo na igrišču počasi začeli prevzemati Škofjeločani, katerih prednost se je višala iz minute v minuto.

Pri Škofjeločanih je bil tokrat brez konkurence najbolj razpoložen Denis Šinkovec, ki je v svojo statistiko vpisal kar 28 točk, 11 jih je dodal Martin Kožuh. Lepo priložnost za novo zmago bodo imeli mladinci že prihodnjo nedeljo, 13. januarja, ko bo na Trato pripotovala ekipa Fenomenov, katero so Škofjeločani enkrat v letošnji sezoni že ugnali. Tekma se bo pričela ob 18. uri. Lepo vabljeni.

Lestvica, 2. SKL, zahod 1: Ježica 7/1, Kranjski orli 6/3, Jesenice 6/1, LTH Castings Mercator 3/5, ŠD Fenomeni 3/5, Radovljica 0/10

Mladinci do tretje zmage v letošnji sezoni. (foto: KK Škofja Loka)