+386 59 935 619

03128-1000010043

SPAR: Tudi v Kranjski Gori presegli stotico
slikcaKošarkarji LTH Castings Mercatorja so se tudi na povratni tekmi 3. kroga Pokala Spar veselili visoke zmage. V Kranjski Gori je bilo 45:102.

Pokal Spar, 3. kolo, povratna tekma, Kranjska Gora, sreda, 8.11.2012
Kranjska Gora Proteini.si - LTH CASTINGS MERCATOR 45:102 (16:23, 15:15, 20:29, 4:35) <41:122*>
Strelci še niso znani.

* - izid iz prve tekme

V 4. krog Pokala Spar je z 2:0 v zmagah in skupnim izidom 224:86 napredoval KK LTH Castings Mercator.

Ekipa škofjeloškega LTH Castings Mercatorja je tudi na povratni tekmi pričakovano brez kakršnihkoli težav odpravila četrtoligaša iz Kranjske Gore. Po tem, ko so prvo tekmo v dvorani Poden dobili s kar 81 točkami razlike (122:41), so lahko v Kranjsko Goro odpotovali brez kakršnihkoli skrbi. Po treh četrtinah so vodili s 16 točkami razlike (41:67), za zadnjih 10 minut pa so prestavili v višjo predstavo in na koncu slavili s kar 57 točkami razlike (45:102).

Škofjeločane naslednji obračun čaka v soboto, 10. novembra, ko bodo v tekmi četrtega kroga Lige Telemach gostovali v dvorani Tabor pri Maribor Messerju, ki je v preteklem krogu z zmago nad Zlatorogom poskrbel za največje presenečenje kroga.