+386 59 935 619

03128-1000010043

Laščani v drugem polčasu pritisnili na plin
slikcaVarovanci Luke Bassina so na tekmi 9. kroga Lige Telemach v torek, 6. decembra klonili na gostovanju v Treh lilijah (79:59).
Liga Telemach, 9. krog, torek, 6.12.2011

ZLATOROG – LTH Castings Mercator 79:59 (13:11, 19:19, 23:11, 24:18)

Zlatorog: Škifič 6, Brodnik 4, L. Lapornik 16, Nikolič Smrdelj 12, Vujasinović 8, Omić 8, M. Lapornik 3, Dimec 3, Atanackovič 2, Mali 13, Čohadarević 4
LTH Castings Mercator: Soldo 15, Demšar 4, Mahkovic 13, Skok 1, Čajič 11, Završnik 7, Ambadiang, Kalan 6, Delič 2

Ivan Sunara, trener Zlatoroga: “Vse cilje smo izpolnili. Večino tekme smo odigrali v visokem ritmu, porazdelili minutažo in točke na vseh 11 igralcev ter preizkusili določene novosti v igri. Zadovoljen sem z odnosom igralcev, vsaka zmaga pa je dobrodošla za dvig vzdušja v ekipi.”

Luka Bassin, trener LTH Castingsa Mercatorja: “V celoti sem lahko zadovoljen z igro v prvem polčasu, v katerem smo igrali pogumno in pametno v napadu, v obrambi pa smo uspeli omejiti najmočnejša orožja Zlatoroga. V tretji četrtini so gostitelji izkoristili fizično premoč in z dobro obrambo ter nekaj hitrimi protinapadi naredili razliko ter srečanje suvereno pripeljali do konca. Mojim fantom lahko čestitam za borbenost, posebej pa bi izpostavil pogumno igro Lenarta Kalana, ki je uspešno zapolnil vrzel na mestu organizatorja igre. Čestitke tudi Ivanu Sunari in njegovi ekipi za zasluženo zmago, želim jim še veliko sreče v Ligi Telemach in Ligi ABA.”