+386 59 935 619

03128-1000010043

EKSPLOZIJA V DRUGI ČETRTINI POPELJALA PIONIRKE V FINALE!
slikcaStarejše pionirke so v polfinalu visoko ugnale nasprotnice iz Grosupljega in se tako uvrstile v nedeljski finale, kjer jih čakajo domačinke!
POlfinale Superlige, 17.12.2010

ODEJA : GROSUPLJE 70:43 (17:21, 26:5, 13:9, 14:8)

Strelke in statistiko si poglejte tukaj!

Naša dekleta so tekmo začela nezbrano in nervozno kar so nasprotnice izkoristile in povedle s 2:6, a je Koki s trojko znižala na 5:6. Igra v napadu nikakor ni stekla vse tja do 8 minute 1. četrine ko so gostje povedle z občutnejšo razliko 6 točk (9:15), trenerka Odeje pa je zahtevala minuto odmora. Nekaj spodbdnih besed je bilo dovolj da so se naše punce zbudile in do konca četrtine s 6-imi točkami Alme znižale na 17:21.
V drugi četrtini pa eksplozija naših igralk, ki najprej izenačile na 21, nato pa povedle 30:23 in prednost do konca četrtine povišale na 43:26. Izredno borbena igra v obrambi in pogumno v napadu sta omogočila Ločankam, da so v tej četrtini dosegle kar 25 točk, med strelke pa se je vpisalo kar 6 deklet.
Drugi polčas so dekleta začele v podobnem ritmu in 4 minute pred koncem tekme povedle za 30 točk (66:36), po tem pa so priložnost dobile še igralke z manj izkušnjami, ki pa so prikazale zelo borbeno in dinamično igro. Navijači so vstali iz sedežev in veselje se je lahko začelo!

Pomembno je povdariti, da so naše punce dovolile nasprotnicam le 43 točk, kar je manj kot 11 na četrtino. Prav tako so odlično odigrale obrambo na gostujoči najboljši igralki Zali Lešek, ki je 15 točkam iz prvega polčasa v drugem dodala le štiri.
Izredno veliko dela so naše punce opravile v skoku, katerega bitko so dobile s 41:25.

V nedeljo se bodo naše punce v finalu pomerile s domačinkami. Finalna tekma se bo pričela ob 15:15 uri.

Navijači! V soboto zvečer bo na spletni strani objavljena novica o vožnji navijaškega avtobusa in kako se prijaviti na vožnjo. Cena bo enaka kot danes. Več jutri!!! Naberite si moči za navijanje!!!

Who loves defense? I LOVE DEFENSE!!! Who loves defense? WE LOVE DEFENSE!!!