+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke dosegle zadani cilj: 1. mesto po rednem delu Superlige!
slikcaZ zmago proti ŽKK Grosuplje so se pionirke utrdile na 1. mestu Supelige. To jim na FF prinaša polfinalno tekmo proti temu istemu nasprotniku.
U-14 St. pionirke Superliga

KK Odeja : ŽKK Grosuplje 73:52 (11:11, 19:14, 16:13, 27:14)

KK Odeja: Čadež 9 (1:4), Potočnik 17 (5:5), Vehar 2 (2:4), Prašnikar P. 4, Đulsič 9 (3:5), Kokelj 17 (3:4), Krvina 8, Prašnikar L. 7 (1:2), Tavčar, Frlic, Vodnik, Dolenec,

Grosuplje: Pečjak 4, Gabrijel 5 (2:2) /1x3/, Zaletelj 2, Grubelič 6 (1:2) /1x3/, Weiss 10 (1:3) /1x3/, Belcar 2, Ilovar 2, Lešek 11 (1:4), Zaletel 2, Goršič 8 (2:2), Potokar, Azorov

Pionirke nedeljske tekme, ki je odločala o končnem razporedu ekip na lestvici, niso začele najbolje in po velikem številu prekrškov je bil rezultat po prvi četrtini poravnan na 11. Drugo četrtino so se naše punce sprostile in odigrale tako kot znajo ter si do polčasa ustvarile prednost 5 točk (30:25).
Po odmoru so bolje zaigrale gostje, ki so s košem in trojko razliko znižale na 1 točko (31:30), a so naše punce odgovorile s 7-imi zaporednimi točkami in pobegnile na prvo občutnejšo prednost 8 točk (38:30). To prednost so obdržale do konca tretje četrtine (46:38). V zadnji četrtini je razlika narasla že na 20 točk in zmagovalec je bil nekaj minut pred koncem odločen.

Z zmago so si pionirke izborile 1. mesto na lestvici Superlige, kar pomeni, da bodo na zaključnem turnirju na polfinalni tekmi igrale proti 4. uvrščeni ekipi, ŽKK Grosuplje. Drugi polfinalni par bo GVT A : Novo Mesto.

PIONIRKAM ČESTITAMO ZA ODLIČNO UVRSTITEV!!!