+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke visoko premagale AJM.
slikcaV četrtek so starejše pionirke odigrale prestavljeno tekmo 12 kroga Supelige in slavile z visoko razliko.
Starejše pionirke, 12. krog, Superliga, 25.11.2010

KK Odeja : AJM 91:52 (24:17, 23:7, 27:15, 17:13)

KK Odeja: Čadež 19 (4:6) /1x3/, Potočnik 19 (1:3), Vehar 20(2:2), Prašnikar P. 4, Đulsič 7(1:5), Kokelj 19 (1:4), Tavčar 3 (1:2), Frlic, Krvina, Vodnik, Gulan, Šmid

AJM: Stergar E. 12 (2:6), Vraničar 2, Črešnik 8, Vujačič 11 (1:2), Osmanbegovič 10 (2:4),Embreuš 6 (2:4), Kokot 3(1:6), Gerič 0 (0:2), Pristovnik, Stergar A.

Starejše pionirke so zelo slabo začele tekmo proti gostjam iz Štajerske prestolnice, saj je mehkoba v igri bila glavni razlog za jalovo obrambo in zgrešene zicerje v napadu. Tako je AJM vodil po 5 minutah igre s 7:9. Po minuti odmora in nekaj krepkih besedah domače trenerke so se Ločanke zbudile in začele mleti tako kot znajo. Hitro v napad in agresivno v obrambi je bil recept, ki je obrnil številke na semaforju v našo korist. Do konca prve četrtine so prejele še nekaj košev in tako je bila razlika samo 7 točk (24:17).
S povečano agresivnostjo in zbranostjo sta na višjo raven preskočila tudi čvrstina in skok in gostje so drugo četrtino odpovedale, medtem ko so naše punce pridno polnile koš. Visokih 23 točk razlike je omogočalo dober štart za drugi polčas (47:24).
Tega so naše punce začele tako kot so končale prvega in razlika je hitro narasla na +45 (75:30), dvomi o zmagovalcu pa so bili končani. Na parket so danes stopile vse punce, ki so odigrale zelo borbeno in z veliko želje, tako kot je tudi treba.
Tekma je bila zaključena z visoko razliko, a začetki tekem, ki so še pred nami bodo morali biti veliko veliko boljši, če se bomo hoteli veseliti z našimi pionirkami, tako kot smo se danes.