+386 59 935 619

03128-1000010043

Torek, 14.11.2010 - dan ko so igralke Odeje prvič osvojile trdnjavo OŠ Luisa Adamiča!
slikcaZadnjih nekaj let je bila telovadnica OŠ Luisa Adamiča "zakleta" za naše mlajše selekcije, a nič več...
...saj so naše pionirke z odlično igro v tretji četrtini odločile tekmo ter tako resno napovedale pohod na 1. mesto Superlige.

Grosuplje A : Odeja 46-57 (14:18, 15:10, 6:21, 11:8)

Odeja: Potočnik 12 (2:6), Čadež 8 (2:2), Kokelj 23 (6:10) /1x3/, Prašnikar P. 4 (2:2), Vehar 6, Prašnikar L. 2, Šmid 2

Grosuplje.: Lešek 16, Weiss 10 (2:2) /2x3/, Ilovar 4 (0:2), Grubelič 5 /1x3/, Goršič 8 (2:2), Zaletelj 3 (0:1)

Neugodna telovadnica, manjša celo od naše OŠ Mesto, je v preteklosti povzročala ogromno težav našim ekipam. Seveda pa je bil razlog za prejšnje neuspehe tudi v dobri košarkarski šoli, ki jo v Grosupljem gojijo.
Tekma se je pričela zelo dinamično na obeh straneh. Veliko hitrih akcij, prodorov, lepih podaj je krasilo prvo četrtino, naša dekleta pa so vseskozi dokazovala, da so izjemno atletska in hitra ekipa. Z nekaj več zbranosti v obrambi in predvsem zapiranju in skoku bi bila lahko prednost še višja. Sredi druge četrtine si je gleženj nerodno zvila Alma, ki zadnjih 6 minut druge četrtine ni stopila na parket. A dekleta so stopile skupaj in na odmor odšle z minimalnim zaostankom, a grenkim priokusom zaradi nekaj zgrešenih zicerjev v minutah, ko bi jih najbolj rabili.

Tretjo četrtina je Odeja začela v kompletni postavi in po delnem rezultatu 0:6 je sledil ukrep domačega trenerja. Po minuti odmora so naše punce nadaljevale z odlično obrambo in še povečale vodstvo na 13 točk. Po koncu tretje četrtine je bila prednost 16 točk za Odejo (35:51), zadnjo četrtino pa so naše punce z pametno igro mirno pripeljale do konca, katerega je zaznamovala igra punc z manj izkušnjami, ki so se pokazale viden napredek.