+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje in mladinke z 50% uspešnostjo skozi vikend.
slikcaSobotno jutro se je igralo z živci navijačev na trati, ko so kadetinje v zadnji sekundi tekme postavile končni rezultat 48:47, medtem ko so mladinke v Pivki bile malce prekratke, 60:57.
Kadetinje, 3. krog, 9.10.2010

KK Odeja : ŽKD Ježica 48-47 (6:22, 16:7, 17:9, 9:9)

Odeja: Potočnik 3 /1/, Tušek 2, Hafner 18/2/(4:8), Hafner, Lazar, Čadež, Dumenčič 3(1:4), Bošnjak 5(3:4), Kokelj, Stanonik, Mlinar 17 (3:4), Salkič

Ježica: Prešeren, Anžič, Šut 3(3:6), Meden (0:2), Perič 10 (2:2), Lebe, Gabrovšek 8 (4:11), Macura 13 (3:4), Koplova 8/1/(1:2), Smolnikar 4, Koderman, Drevenšek

Ločanke so tekmo začele skoraj katastrofalno in z veliko slabimi podajami omogočile gostjam, da so pobegnile na 16 točk razlike (6:22). V drugi četrtini so naša dekleta začela igrati bolje, mirnost v igri pa je proti agresivnem gostujočem presingu prinesla najmlajša Alma, ki je odlično prenašala žogo v nasprotno polovico in organizirala Loške napade. Tako so se dekleta sprotila in začela igrati tako kot znajo. Še posebej v obrambi, kjer so prejele v treh četrtinah le 25 točk. Po osebni napaki Koplove v zadnji sekundi tekme je pri rezultatu 47:47 njeno darilo Manca z drugim zadetim prostim metom spremenila v domačo zmago.

Komentar trenerja Fijavža: "Današnja zmaga je upam da odprla vrata do povečane samozavesti, saj brez tega ne bomo mogli parirati najboljšim. Danes je zmagala ekipa, kar se je poznalo v skoku, ki smo ga odlično kontrolirali. In samo na ta način lahko naša ekipa uspešno funkcionira."

Mladinke, 10.10.2010, 3. krog

KK Pivka : KK Odeja 60-57 (19:11, 17:15, 15:13, 9:18)

KK Pivka: Dekleva Kabilović, Klobučar 12(4/6), Bubnič 9(2/2)/1x3/, Dekleva, Smerdel A. 10(3/4)/1x3/, Jakovina 14(3/3)/1x3/, Žnidaršič 2, Krebelj, Plut 7/1x3/, Djuričić, Meden 6, Čulibrk

KK Škofja Loka: Kopač, Tušek 2, Hafner 9/1x3/, Primožič 7(1/1), Lazar, Čadež, Dumenčič 11(1/2)/2x3/, Bošnjak 15(3/4)/2x3/, Hafner, Stanonik 2, Mlinar11(1/2), Salkič

Mladinke so tekmo začele slabo predvsem na račun prevelike mere spoštovanja do nasprotnic, katere so v zadnjih 3 letih proti nam vedno iztržile pozitiven rezultat. Te so ponujeno seveda takoj izkoristile in pobegnile na 10 točk razlike. Zopet je bila glavna težava podajanje žoge. V zadnji četrtini so naše punce pokazale da znajo igrati košarko in se z lepimi akcijami tudi uspele približati gostjam na 3 točke razlike. V zadnjem napadu se je naše met za tri točke odbil iz obroča in zmaga je ostala doma.

Trener Odeje, Fijavž: "Čestitke dekletom za prikazano borbenost, a žal smo našo borbenost in željo velikokrat "nadgradili" s slabimi podajami, kar je domača ekipa znala izkristiti. Danes nismo bili pri stvari, nismo bili z glavo na tekmi in domača ekipa je to znala kaznovati. Nasledni vikend je prost, a ga bomo izkoristili za nadgradnjo našega znanja."