03128-1000010043

Starejše pionirke napredujejo iz tedna v teden.
slikcaDobro delo na treningih se pozna tudi na parketu in naše pionirke letos kažejo zares dobre predstave.
KK Odeja : ŽKK Novo Mesto 63:34 (17:8, 11:10, 17:5, 18:11)

KK Odeja: Čadež 14 (6:12), Potočnik 16 (3:4) /1x3/, Vehar 9 (3:4), Prašnikar L. 7 (1:2), Đulsič 6 (2:2), Kokelj 9 (1:1), Prašnikar P. 2, Tavčar, Frlic, Vodnik, Dolenec, Krvina

ŽKK Novo mesto: Jerman 1 (1:2), Povše 5 (1:4), Seničar 3 (1:2), Mavrič 3 (1:2), Mikič 7 (3:6), Derlink 11 (1:6), Gregorčič 2, Šetina 2 (2:2), Leskovšek, Može, Zoran, Cesar,

Tekmo so naše punce začele dobro in po prvi četrtini vodile 9 točk. Ključnega pomena je bila odlična obramba Nine, ki je, tako kot ji je to že skoraj v navadi, najboljšo nasprotno igralko Leskovšek na začetku tekme popolnoma zaustavila. Žal so ji pri tem malce ponagajale osebne napake in že v prvi četrtini je naredila 3. A še enkrat več se je izkazala dolžina klopi Loške ekipe, ki je odlično nadaljevala njeno delo. Napad sta tokrat vodili Jery in Alma, ki sta poskrbeli, da se je kar 7 deklet vpisalo med strelke. Do polčasa so naše punce povečale razliko še za eno točko, v tretji četrtini pa si ustvarile prednost 20-ih, ki so jih do konca tekme še povišale na 29.
Kako dobro so naša dekleta odigrala v obrambi priča podatek, da so gostje dosegle manj kot 9 točk na četrtino, kar je dosežek, katerega morajo poskušati doseči čim večkrat.