+386 59 935 619

03128-1000010043

Starejše pionirke nadaljujejo z odličnimi predstavami v Superligi!
slikcaStarejše pionirke so po sobotni kadetski tekmi svoj vikend zmagovalno nadaljevale v Mariboru pri ekipi AJM.
Superliga, 3.10.2010, 5. krog

AJM : KK Odeja 42:68 (12:23, 17:14, 6:11, 7:20)

Ajm: Pristovnik, Vraničar 10 (0:2), Gerič, Kokot 2, Vujačič 5 (1:2), Rogina 4 (0:4), Horvat, Embreuš 2 (0:2), Stergar Ela 7 (3:4), Stergar Ana, Osmanbegovič 12 (2:4)

Odeja: Čadež 8 (4:6), Potočnik 6, Tavčar 7 /1x3/, Frlic, Vehar, Vodnik 1 (1:2), Prašnikar L. 10 (2:4), Đulsič 8 (2:4), Kokolj 15 (1:3), Krvina 4 (0:2), Dolenec, Prašnikar P. 9 (1:4)

Dekleta so tokratno srečanje začele brez Alme, kateri še vedno nagaja hrbet. V ekipo se je po zlomu prsta vrnila Pia, za domačinke pa je prvič v letošnji sezoni zaigrala njihova prva igralka Osmanbegovič.
Naše punce so tekmo začele nezbrano in domača ekipa je nekajkrat prestregla žogo po slabih podajah. Kljubtemu so napake nadoknadile z dobro obrambo in skoki ter povedle 6:15, do konca četrtine pa je prednost znašala 11 točk, 12:23.
V drugi četrtini so naše punce še stopnjevale ritem in prednost povišale na 16 točk (16:32). V zadnjih treh minutah so domačinke naredile delni izzid 10:0 in se približale na 8 točk zaostanka (29:37).
V drugem polčasu so Ločanke odigrale boljšo obrambo in z dobrimi skoki dosegle nekaj lahkih košev izpod obroča. Končno razliko so ustvarile v zadnji četrtini, ko so pobegnile na 26 točk.

Komentar Tadeje Horvat:"Glede na prejšnje tekme smo danes malce popravili skok, ki pa še ni bil na zadovoljivi ravni. Tekmo smo začeli negotovo, a so izkušenejše igralke dobro prevzele odgovornost in vodile ekipo. Dekleta morajo začeti verjeti v svoje sposobnosti, saj se nam lahko na marsikateri tekmi zgodi, da bomo igrali brez katere od nosilk. In takrat moramo stopiti skupaj, kot smo danes v drugem polčasu. Čestitke dekletom za borbenost in zmago."