+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje in mladinke uspešno skozi vikend!
slikcaKadetinje so v soboto zjutraj s 15:88 slavile v Domžalah, mladinke v nedeljo doma proti Tolminu, 91:25.
Kadetinje, 2.10.2010, 2. krog

ŽKK Domžale B : KK Odeja 15:88 (6:26, 1:27, 7:13, 1:22)

Odeja: Tavčar 6(2:6), Potočnik, Krvina 7(1:2), Vehar, Tavčar 2, Čadež 4(0:2), Prašnikar L. 8(0:1), Đulsič 24(0:3), Kokelj 15(4:6)/1/, Stanonik 6(0:1), Mlinar 16(2:3)

Kadetnje so tokrat nastopile v zelo pomlajeni postavi, saj so redno kadetsko ekipo zastopale "veteranki" Alenka in Tinky in pa mlajše Koky, Jery in Alma. Ostali del ekipe je bila postava starejših pionirk, ki je še enkrat več dokazala, zakaj so najlepše presenečenje letošnje pionirske Superlige.
Dekleta so tekmo odigrala brez pomoči Alme, ki čaka, da ji hrbet preneha nagajati. Kljubtemu so bile punce več kot premočan nasprotnik za mlado in neizkušeno ekipo Domžal B.
Končni rezultat pove vse.

Mladinke, 3.10.2010, 2. krog

KK Odeja : ŽKK Tolmin 91:25 (23:5, 18:1, 24:9, 26:10)

KK Odeja: Tušek 7/1/, Hafner M. 16/2/, Primožič 14/1/(3:5), Dumenčič 11(0:1),Bošnjak 25(3:6), Hafner P., Stanonik 8, Mlinar 10(0:1)

Mladinke so od prve minute tekme pokazale, da Trata ne bo prijazen kraj za gostujoče ekipe. V prvi četrtini so gostjam dovolile dva koša, ki sta bila oba dosežena iz velike razdalje. V drugi četrtini so še popravile obrambo in dovolile nasprotnicam 1 točko, medtem ko so jih same nanizale 18 in prednost povečale na 41:6.
V drugem polčasu so agresivno obrambo opustile, kar je gostjam omogočilo nekaj boljšo realizacijo napadov, ki so se kar 3x končali z uspešnim metom za tri točke. Medtem so naše punce z lepo in agresivno igro v napadu dosegle še več točk kot v prvem polčasu in se ob koncu tekme ustavile na rezultatu 91:25.

Borut Fijavž, KK Odeja:"Čestital bi dekletom za pristop k tekmi, ki je bil tokrat na zares visokem nivoju. To se nam je povrnilo v več plasteh: tekmo smo odločili že v prvem polčasu, naredili smo korak naprej v zrelosti in razmišljanju, tekmo končali zdravi in kljub visoki razliki v kvaliteti naredili napredek od prve do zadnje minute srečanja. A vse to bo potrebno še dvigniti na naslednjih tekmah, saj nas čakajo veliko boljši nasprotniki."