Starejše pionirke pripravile presenečenje kroga!
slikcaEdina neporažena ekipa v pionirski ligi, konjiški GVT, je v nedeljo zjutraj morala priznati premoč našim pionirkam!!!
Starejše pionirke, Superliga, 26.9.2010

KK Odeja : GVT-A 59:52 (11:12, 22:17, 13:6, 13:17)

KK Odeja: Čadež 4 (2:4), Potočnik 22 (3:5) /1x3/, Vehar 3 (1:2), Prašnikar L. 11 (3:6), Đulsič 4 (0:1), Kokelj 15 (3:5), Tavčar, Frlic, Šmid, Gulan, Dolenec, Krvina

GVT-A: Žužek 2, Hatunšek 5 (1:3), Pokorn 8, Lešnik 8, Flašker 23 (4:6) /1x3/, Gošnjak 2, Brdnik 4 (0:2), Ribič, Sevšek, Rap, Adamič, Klokočovnik

Tekmo so domačinke začele zelo odločno in po nekaj minutah povedle z 8:2. Vendar to ni ustavilo gostij iz Konjic, ki so po koncu prve četrtine vodile z 11:12. Druga četrtino so bolje odigrale naše punce in semafor je ob polčasu kazal 33:29. V začetku tretje četrtine so Škofjeločanke, ki so se odlično borile, le povečevale svojo prednost in tako po prvih dveh minutah vodile z 37:31, na koncu pa po dobrih skokih Prašnikarjeve in Kokljeve, ter zadetih koših Potočnikove, z najvišjo prednostjo na tekmi 46:35. Zadnjo četrtino so se gostje dve minuti pred koncem nevarno približale na pet točk zaostanka, vendar so domačinke umirjeno igro in dobro obrambo tekmo pripeljale zmagoslavno do konca.

Tadeja Horvat, trenerka Odeje: "Čestitam puncam za dobro odigrano tekmo. Moram reči, da se vidi napredek in da so dekleta na današnji tekmi izpolnila vse naloge, kakor smo se dogovorili. Dekleta lahko pohvalim, da se iz tekme v tekmo zelo dobro učimo in da je naša igra vse boljša in boljša. Še vedno nam močno šepa skok, ki ga moramo v naslednjih nekaj tednih popraviti, prav tako je bilo danes preveč prelahko izgubljenih žog."