+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke do nove zmage v Superligi.
slikcaNaša dekleta do 14 let so si tokrat v Celju izborile zmago z izidom 56:43.
ŽKK Celje : KK Odeja 43:56 (6:13, 12:16, 5:11, 20:16)

Strelke:
KK Odeja: Čadež 6, Potočnik 28 (6:7) /1x3/, Vehar 6, Prašnikar L. 5 (1:4), Đulsić 5 (1:3), Kokelj 6

ŽKK Celje: Kugonič 6 (2:2), Pučko 10 (1:5) /1x3/, Kračan 2, Esih 14 (2:8), Dimec 4, Murn 6

Tekmo so Ločanke začele zelo slabo in po nekaj minutah je ekipa Celja vodila s 6:2. Nato so se naše punce zbudile in naredile delni izzid 3:26, ter do sredine druge četrtine povedle 9:28. Celjanke se seveda niso predale in pred koncem polčasa so s serijo 9:0 znižale rezultat na 29:18.
Drugi polčas je potekal po načrtih naše ekipe, zadržati in povišati prednost, kar se je skoraj izjalovilo 6 minut pred koncem tekme, ko so domačinke prišle na 6 točk razlike, 38:44. Ta del igre je v naših vrstah zaznamovala izjemno slaba igra v obrambi in skoku, saj so domačinke dosegle 12 točk v šestih zaporednih napadih. Posledično se iz slabe obrambe igra težje v napadu in tako so tudi "zicerji" našli svojo pot iz obroča. A Ločanke so izdržale nalet in ubranile težko prigaran pozitiven rezultat ter se na koncu zasluženo veselile zmage.