+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke slavile proti Iliriji
slikcaV nedeljo zjutraj so Ločanke gostile Ljubljančanke na prijateljski tekmi letnika 93 in mlajše.
19.11.2006, pionirke,

KK ODEJA ŠKOFJA LOKA : ŽKD ILIRIJA 70:66 (polčas 32:23)

Strelke: Tušek 14 in 10 pridobljenih žog, Kreačič 10 in 9 pridobljenih žog, Bogataj A. 9 in 2 pridobljeni žogi, Hafner M. 8 in 6 pridobljenih žog, Homec 7 in 2 pridobljeni žogi, Jereb 6 in 7 pridobljenih žog, Dumenčič 6 in 4 pridobljene žoge, Pehadžič 4 in 5 pridobljenih žog, Stanonik 4 in 4 pridobljene žoge, Bogataj T. 2 in 6 pridobljenih žog, Friškovec – Kumar 1, Bošnjak 4 pridobljene žoge, Lojič 2 pridobljeni žogi, Čadež 1 pridobljena žoga, Demšar 1 pridobljena žoga Hafner P., Dolenc, Šmid

(pridobljene žoge = skoki + ukradene žoge)

Tekma so domače igralke začele zelo agresivno in borbeno ter narekovale tempo igre vse do polčasa, ko je bil rezultat 32:23. Tako so nadaljevale tudi v drugem polčasu ter po 4. četrtinah vodile z rezultatom 59:50. Ločanke so z veliko pomaganja ustavile gostujoči najnevarnejši igralki sestri Šeme, tako, da se ti nista uspeli razigrati in naigrati. V zaključku tekme pa so na parket stopile tudi najmlajše obeh ekip, letnik 95 in 96 ter pokazale precejšnje znanje in kakovost. Ekipi so se tudi prvič letos pridružile nekatere igralke iz Žirov, Anja, Tajda in Božena, ki so tako doživele svoj debi v klubskem tekmovanju. Čeprav v prvi četrtini Ivani igra ni stekla, je vseeno tekmo zaključila kot prva strelka domačink in bila v zadnji trenutkih tekme tudi najbolj razpoložena za igro, razpoložene pa so bile tudi Kim, Anja, Manca in Ajda. Slednja je zopet dobro izkoristila svoje minute na igrišču. Čestitke ekipama za predstavljeno igro, navijači in starši pa ste vabljeni že v torek ob 18:15 v telovadnico OŠ Cvetka Golarja (Trata) na prijateljsko tekmo letnika 94' in mlajše, ko se bodo Ločanke »spopadle« z gostjami iz Žirov. V Žireh so Ločanke slavile s 34:31, bomo videli kako bo tokrat.