Starejše pionirke visoko slavile v Tolminu.
slikcaZadnjo ligaško tekmo Ločanke opravile z odliko.
12.11.2006, starejše pionirke,

ŽKD TOLMIN : KK ODEJA ŠKOFJA LOKA 51:101 (12:20, 26:42, 37:73)

Strelke: Primožič 28 (4:0, 5 skokov in 4 ukradene žoge), Šiberle 14 (4:2, 7 skokov in 2 ukradeni žogi), Tušek 12 (5:4, 11 skokov in 3 ukradene žoge), Bernik 10 (4:2, 4 skoki in 4 ukradene žoge), Hafner 10 (3 skoki in 2 ukradene žoge), Kreačič 9 (4:1, 4 skoki in 2 ukradeni žogi), Gantar 7 (7 skokov in 6 ukradenih žog), Dumenčič 6 (3 skoke in 2 ukradeni žogi), Jereb 5 (2 skoka in 2 ukradeni žogi), Ušeničnik 2 skoka, Jesenko 2 skoka in 1 ukradena žoga, Pehadžič(2:0 9 in 2 skoka)

Dobro vzdušje na 2 urni vožnji v avtobusu se je preneslo tudi na igrišče ob začetku tekme, ko so naše igralke močno stisnile in z agresivno igro v obrambi takoj pokazale domačinkam, da se niso zastonj vozile po ovinkih, ampak da bodo s sabo domov odnesle obe točki. Oster tempo so nadaljevale tudi v drugi četrtini ter polčas dobile s prednostjo 16 točk. Strelsko sta bili v tem delu najbolj razpoloženi Tara (16) in Kaja (11). V tretji četrtini pa so starejše igralke v ekipi (Tara, Kaja, Maja, Maruša, Ema in Karin) še bolj stopile na plin in četrtino dobile z rezultatom 31:11, ter se tako na zelo lep način poslovile od pionirske lige, saj so v četrti četrtini priložnost dobile samo mlajše igralke (Kim, Eva, Ivana, Natalija, Daša in Manca), ki pa so svoje delo tudi opravile zelo dobro, saj so zadnjo četrtino dobile z rezultatom 28:14.

Pionirke so tako sezono zaključile s 11 zmagami in 5 porazi, ter tako zasedle 3. mesto v 2.SKL za pionirke.

Pionirke so drugi del sezone odigrale odlično, zmagale 4-krat in 2-krat izgubile