Skoraj presenečenje na OŠ Mesto!
slikcaNaše kadetinje so se odlično upirale državnim pionirskim prvakinjam.
Kadetinje, 4. krog, 27.10.2009

Odeja Ked : KK Grosuplje 45:52 (9:16, 9:9, 15:8, 12:19)

Odeja: Čadež, Tušek 6, Hafner 2 (0:2), Lazar 8/1/(2:5), Dumenčič, Stanonik, Mlinar 12/1/(5:8), Močnik 16 (6:7)

Grosuplje: Rozman, Kastelic 4 (0:2), Gjerkeš 24 (6:11), Zupančič 10/2/, Ferjančič 8 (0:1), Valentinčič 2, Dolinšek 2, Mušič 2

Naše punce so tokrat pokazale, da zadnja meseca dobro delajo na treningih in da se forma dviguje ravno tedaj, ko je to najbolj pomembno. Gostje so tekmo dobro odprle in povedle 6:14, a se Ločanke niso predale in do četrtine znižale razliko na 9:16. V drugi in tretji četrtini pa so Ločanke dvignile nivo obrambe na nivo, kot ga letos še nismo videli in v 20 minutah so ponavadi izjemno napadalno usmerjene gostje zadele le 17 točk, medtem ko so jih naše punce dosegle 24. Še posebej odlična je bila obramba med 23. in 30 minuto, ko so Ločanke naredile delni rezultat 15:0 in popolnoma razorožile gostje. Te so se v četrti četrtini morale močno potruditi za dosežene točke, nekajkrat pa tudi naše punce niso napadle nasprotnikov koš tako kot znajo. Tokrat je zmaga odšla v Grosuplje, a do povratne tekme je daleč in punce obljubljajo, da se bodo maksimalno potrudile.

Fijavž Borut, Odeja: »Dekleta so mi dejale, naj bom večkrat dobre volje pred tekmo. Če bo vsaka tekma odigrana s toliko želje in motiva, kot je bila ta….NI PROBLEMA!!! :) :) :)«