+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje 1. letos slavile v kadetski ligi.
slikcaPo dveh bridkih porazih so kadetinje prebile zmagovalni led proti Iliriji. Tekma je bila odločena že po prvem polčasu.
Kadetinje, 1.SKL, 4. krog

KK Odeja Ked : Žkd Panter Ilirija 66:41 (24:12, 17:4, 13:12, 12:13)

Odeja: Čadež 4 (2:2), Tušek 6 (2:2), Hafner 9 (0:1), Lazar 0 (0:2), Dumenčič 2, Bošnjak 14 (4:4), Stanonik 8 (0:2), Mlinar 5 (1:4), Močnik 13 (1:2), Salkič 6 (0:3)

Ilirija: Šeme K. 10 (2:4), Vardjan 9/1/(0:1), Peterlin, Kotar 2, Šumec, Šeme L. 7/1/, Bizjak, Rajh 5/1/, Korač 0 (0:2), Trampuš, Meh 4, Hodžič 4

Naša dekleta so z agresivno igro v prvem počasu prihajala do lahkih priložnosti za met na koš. V prvi četrtini je našim puncam uspel pobeg na 16:4, to prednost pa so uspele zadržati do konca prvih 10. minut (24:12). V drugi četrtini so še bolj stisnile v obrambi in dovolile nasprotnicam le 4 točke, ter tako ob polčasu vodile za 25 (41:16). Tretja in četrta četrtina sta minili v znaku raztrgane igre, najvišjo prednost pa so Ločanke uspele doseču v 26. minuti igre, ko je bilo 52:20.

Borut Fijavž, Odeja: »Čestitke mojim dekletom za prikazano igro tako v napadu kot v obrambi. Dosegli smo prvo zmago, kar nam bo dalo samozavesti pred tekmo z Grosupljem.«

Tekma proti Grosupljem bo odigrana v torek med počitnicami, ob 19:30 na OŠ Mesto.