+386 59 935 619

03128-1000010043

Članice se iz gostovanja pri Afroditi vračajo z novo visoko zmago.
slikcaNa povratni tekmi Pokala Slovenije so naše članice potrdile visoko domačo zmago. Domov so se vrnile s +44.
Članice, pokal, 2. krog, 6.10.2009

Kozmetika Afrodita : KK Odeja Ked 49: 93 (7:25, 12:27, 18:25, 12:15)

KK Odeja Ked: Rešek 5 (0:1), Jereb, Oblak, Erznožnik 15/1/(2:2), Brdnik 4 (0:1), Čadež 12/2/, Žakelj 24/3/(1:2), Istenič 6, Tušek 4, Gabrovšek 22 (2:5), Močnik, Dolenc

Kozmetika Afrodita: Cverlin 3/1/, Starček 6/2/, Muhovic 4, Krebs 2, Šket 2, Turk 8/2/, Brce, Gaberšek 3, Baloh 16/2/, Unverdorben 5/1/, Polajžer, Vodeb

Za razliko od tekme v Škofji Loki, so Ločanke zlomile odpor domačink že v prvi četrtini, katero so z odlično obrambo dobile kar za 18 točk (7:25). V drugi četrtini se je odlični igri naše zunanje linije pridružila še Ajda, ki je z odlično igro v raketi povzročala ogromno težav domačim centrom. Druga četrtina je prav tako pripadla Ločankam za 15 točk. Rezultat polčasa: 19:52. V drugem polčasu so domačinke nudile boljši odpor in z nekaj zadetimi meti z razdalje držale razliko, nato pa so Ločanke v zadnjih minutah s serijo 0:8 prišle do najvišje razlike na tekmi.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Pohvalil bi moje igralke predvsem za resen pristop k tekmi, kljub temu, da je bilo marsikaj že odločeno. A dogovor je dogovor in igralke so se ga držale skozi celotno tekmo, za kar se jim lahko zahvalim. Pravi testi šele prihajajo in ne smemo dobiti krila in postati evforični. Čas in težke tekme bodo pokazali kje smo zares. Zahvala domačinom za fairplay.«