+386 59 935 619

03128-1000010043

Prva tekma pionirske Superlige postregla z zmago Ločank.
slikcaGostje iz Slovenskih Konjic so v nedeljskem dvoboju na OŠ Mesto morale priznati premoč našim puncam.
Starejše pionirke, 13.9.2009, Superliga 95

KK Odeja Ked : ŽKK Slovenske Konjice 87:41 (32:9, 18:7, 22:12, 15:13)

KK Odeja Ked: Čadež, Kopač 5 (1:2), Hafner M. 20 /1/ (1:3), Frlic 2, Tavčar,4, Dumenčič 7/1/, Bošnjak 28 (4:6), Kokelj 7 (1:2), Hafner P. 2, Dolenc 7 (1:2), Đulsič, Potočnik 5 /1/

ŽKK Slovenske Konjice: Ribič 2 (2:2), Žužek 4, Lešnik 2, Hatunšek 1 (1:2), Pokorn 9(1:2), Ramšak, Kalšek 4, Flašker 7 (1:5), Adamič 4, Klokočovnik 6 (2:2), Gošnjak 0(0:4), Rap 2

Težko pričakovana prva tekma Superlige je mimo. V Škofjo Loko so tokrat v goste prišle punce iz Konjic, ki so v prvem delu lige doma visoko premagale Merkur Celje ter se tako zaradi koš razlike skupaj s Pomurjem uvrstile v Superligo.
Že začetek tekme je pokazal, da so Ločanke danes odločene, da ne dovolijo presenečenja. Z agresivno obrambo in dokaj dobrim skokom so prišle do visokega vodstva po prvi četrtini. V tem delu in tudi v drugi četrtini sta bili najbolj razigrani Manca in Maja. Prednost so naše punce še povišale do polčasa in tekma je bila praktično odločena. V drugem polčasu so na parket stopile vse igralke v domači vrsti in opravile korektno delo.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Dekletom čestitam za zmago, gostjam pa za prikazano borbenost in fairplay. Mi smo svoje opravili solidno, nekatere stvari v obrambi bo potrebno še dodelati pa bomo še bolj pravi. A to je stvar treninga in trdega dela. Naslednji teden nas čaka težja ovira, ki jo spoštujemo, a bomo naredili vse, da jo preskočimo.«

Tekma naslednjega kroga bo odigrana v Grosupljem, v dvorani OŠ Luisa Adamiča. Pričetek tekme bo ob 12:00. Navijače vabljeni v čim večjem številu.