+386 59 935 619

03128-1000010043

Ločanke vikedn zaključile s polovično uspešnostjo!
slikcaNedeljska zmaga v Grosupljem je le za odtenek popravila grenak priokus sobotnega poraza najmlajših v Kranju. A porazi so sestavni del športa in verjamemo, da se bodo naše punce iz tega veliko naučile!
Sobota, 30.5.09, mlajše pionirke

KK Triglav : KK Odeja Ked 42:31

Povratno tekmo gorenjskega derbija so Ločanke začele z rahlo prednostjo 4 točk. Gostiteljice so nadaljevale s čvrsto obrambo, ki pa jo je ekipa Odeje kmalu razbila in prvo tretjino končala s prednostjo 9 točk. V drugo tretjino je domača ekipa z novo peterko začela bolj samozavestno, na čelu z dvema visokima igralkama, ki ju košarkarice Odeje niso mogle uspešno zaustaviti. Poleg tega pa so imele tudi precej problemov z igro v napadu in z osebnimi napakami. Ob polčasu so Kranjčanke zaostajale le še 1 točko. Srečanje se je tako odločilo v zadnjem delu tekme, v katerem si je Triglav priigral 15 točk prednosti, ter slavil s končnim rezultatom 11 točk.

Nedelja, 31.5.2009, starejše pionirke

KK Grosuplje B : KK Odeja 46:73 (12:15,13:17,11:22,10:10)

Odeja: Čadež 11 (0/2) /1x3/, Hafner 2, Triler 2, Kokelj 21 (1/3), Krvina 11 (3/15), Dolenc 5 (1/2), Đulšič 10, Potočnik 12 (0/4).

Starejše so tokrat nastopile močno pomlajene, saj so v ekipi manjkale Eva, Manca in Daša, Maja pa ni igrala zaradi poškodbe. A vseeno so Alma, Jery, Koki, Medina, Pija in Špela odgovornost dobro prevzele in hitro povedle 4:10. Domačinke so se vrnile z delnim rezultatom 8:0 in povedle 12:10. V drugi četrtini so naše punce zaigrale malce bolje, a igra vseeno ni stekla kot bi morala. Ob polčasu je tako razlika znašala 7 točk (25:32). Drugi del so naše punce začele bolj agresivno in preko razpoložene Koki (21) povedle 46:30 in tako prevesile tehtnico na Loško stran. Najvišjo prednost na tekmi so naše punce dosegle prav ob koncu tekme.

Komentar trenerja Odeje, Boruta Fijavža:"Odločitev, da to tekmo doigramo z mlajšimi igralkami se je izkazala za pravilno, saj so nekatere stopile naprej in odkazale, da se na njih lahko računa tudi na težkih tekmah. Čestitke za zmago tako puncam kot tudi Tadeji, ki jih je vodila."