+386 59 935 619

03128-1000010043

2. in 3. krog pionirske lige so naše punce opravile z odliko.
slikcaDekleta so na zadnjih dveh tekmah, prejšnji teden na Jesenicah in to soboto v Škofji Loki, slavile z visoko razliko.
Starejše pionirke, 5.4.2009, 2 krog

Žkk Jesenice : KK Odeja Ked 41:143 (2:43, 13:33, 12:35, 14:32)

KK Odeja Ked: Čadež 18/1/(1:2), Kopač 33 (1:1), Hafner M. 12 (0:2), Frlic 14, Triler 2, Tavčar, Dumenčič 18 (2:2), Kokelj 22, Hafner P., Krvina 2, Dolenc 12, Potočnik 10

Tekmo so naše punce začele zelo dobro v obrambi in v prvi četrtini popolnoma ustavile najboljšo domačo igralko Moretovo. Z veliko hitrimi napadi so dale veliko točk in že v prvi četrtini odločile tekmo. V ostalem delu tekme se je Moretova razigrala in do konca tekme nanizala 28 točk, kar je edina črna pika naše ekipe na tej tekmi, saj bi jo morale s skupnimi močmi ustaviti. Vseeno pa so v napadu bile nape punce zelo razigrane in dosegle izjemno visoko število točk. Pohvala gre prav tako kolektivi igri, saj so nanizale vrsto asistenc, ki so jim omogočile lahke zaključke.

Starejše pionirke, 11.4.2009, 3. krog

KK Odeja Ked : Žkk Grosuplje B 109:33 (35:7, 35:7, 18:10, 21:9)

KK Odeja Ked: Guzelj, Kopač 19 (3:7), Hafner M. 22 (2:2), Frlic 5 (1:2), Triler, Tavčar, Dumenčič 12, Kokelj 6 (0:2), Hafner P. 2, Krvina 5 (1:3), Dolenc 18 (0:1), Potočnik 20

Žkk Grosuplje B: Zabukovec, Pečjak 2 (2:4), Azarov 3(1:1), Gabrijel 4 (0:1), Bartol, Grubelič 4, Bučar 5 /1/(2:4), Ilovar 11 (1:5), Zaletel, Goršič, Potokar 4

Tekmo so Ločanke začele ogrevanju primerno, se pravi neskoncentrirano in nemotivirano. Gostje so to izkoristile in povedle s prvim košem na tekmi. Ostanek prvega polčasa so naše punce opravile veliko bolje, iz minute v minuto so igrale bolje v obrambi in na ta način prihajale do veliko priložnosti za met na koš. V drugem polčasu so priložnost dobila tudi dekleta z manj izkušnjami in prav tako odigrala zelo dobro.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Najprej čestitke dekletom za borbenost in zmago. Nezbran začetek ni nakazoval, da bomo dosegli zastavljen cilj tekme: odigrati zbrano v obrambi! Na trenutke smo to dosegli in mislim, da so dekleta zdaj uvidela kako se igra dobra obramba in verjamem, da jim bo postala vse bolj všeč. Napadalno smo odigrali zelo dobro, tako v fazi hitrih napadov kot tudi postavljenih napadov. Mislim, da smo se veliko naučili, a prostora za napredek je še na pretek!«