+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke z visoko zmago začele sezono!
slikcaPrvi krog pionirske sezone je postregel z gorenjskim derbijem. Tokrat so ga prepričljivo dobile naše punce.
Starejše pionirke 1995, 1 krog, 28.3.2009

KK Odeja Ked : KK Triglav Kranj 85:40 (24:12, 20:11, 21:8, 20:9)

KK Odeja Ked: Čadež 2, Hafner M. 16 /2/ (4:6), Frlic 6, Triler, Tavčar, Bošnjak 25 (1:2), Kokelj 12 (2:5), Hafner P. 5/1/, Dolenc 10, Prašnikar Pia 1 (1:2), Potočnik 6, Prašnikar L. 2

KK Triglav Kranj: Jakobčič, Vene, Žgajnar, Tolaj 12 (2:4), Čeferin, Mitič 2, Jelnc 15 /1/(2:4), Ažman 10 (0:4), Žumer, Kišek 1 (1:4), Maslovarič, Bizjan

Tekma se je začela z odlično igro naših punc, ki so z dobro igro v obrambi in z napadalnimi skoki ustvarile prednost 10 točk v peti minuti tekme. Gostje so se z kreativno igro v napadu držale korak, a jim je domača agresivna obramba povzročala precej problemov. Tako je razlika počasi naraščala in do polčasa dosegla 21 točk. V drugem polčasu so Ločanke še strnile svoje vrste in prednost do konca tekme še povišale. V zadnji četrtini so priložnost dobila tudi dekleta z nekaj manj izkušnjami, ki so jo odlično izkoristile.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Čestitke dekletom za zmago, obema ekipama pa za prikazano borbenost in srčnost. Kljub visoki zmagi ne morem biti povsem zadovoljen z igro, saj nekatere igralke niso prikazale svojega maksimuma. Čas je, da stopijo iz lupine in začnejo prevzemati odgovornosti. A s treningi in tekmami, ki prihajajo, pridejo nove izkušnje in prepričan sem, da jim bo uspelo. Ekipno in individualno obrambo moramo dvigniti za kar nekaj stopničk, potem bomo konkurenčni tudi najboljšim. A trdo delo je osnova!!!«

Naša dekleta so pred letom in pol slavila zmago v DP. Veliko dela jih še čaka, če hočejo ponoviti uspeh.