+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje zmagale v Domžalah.
slikcaPo dveh težkih porazih so se naše punce zbrale in v goste odpotovale z namenom da prekinejo črno serijo. To jim je tudi uspelo, saj so z dobro obrambo slavile 40:66.
Kadetinje, 11. krog, 21.2.2009

ŽKK Domžale : KK Odeja Ked 66:40 (10:25, 11:12, 9:15, 10:14)

Strelke: Lazar 4, Tušek 10, Hafner 6, Jereb, Kreačič 2, Dumenčič 3/1/, Bošnjak 14, Stanonik 9/1/, Mlinar 2, Močnik 14, Lojič 2

Tekmo proti oslabljenim domačinkam so naše punce začele zelo dobro, zbrano v obrambi, v napadu pa je trojec Maja-Ivana-Vanja poskrbel za veliko kvoto točk v prvi četrtini, ki jo je ob zvoku sirene z zadetim metom iz sredine igrišča lepo zaključila povratnica po bolezni, Alenka.
Dekleta so dobro igro v prvi četrtini nadaljevala tudi v drugi in s trojko Daše povedle 17:35. V drugem polčasu so na parket stopile vse igralke in dobro izkoristile dano priložnost.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Pohvala gre mojim puncam predvsem za igro v obrambi v prvi četrtini, saj smo na ta račun na veliko različnih načinov dosegali točke in tako ustvarili razliko, ki jo je bilo potrebno samo še zadržati do konca. Na različne obrambne postavitve se moramo navaditi igrati bolj sproščeno, saj bomo tako veliko bolj uspešni. Zahvala domačinkam za fairplay.«