Mladinke so se Pomurkam oddolžile za poraz v Murski Soboti.
slikcaPo všečni predstavi so zabeležile novo zmago.
Mladinke, 8.2.2009

KK Odeja Ked : KK Pomurje Skinny 81:51 (24:14, 13:10, 24:10, 20:17)

KK Odeja Ked: Stanonik, Tušek 15/2/(1:2), Močnik 11(1:3), Primožič, Jereb 7 (1:2), Dolenc 2, Pograjc, Istenič 10, Oblak 14 (2:2), Kreačič 7(1:2), Bošnjak 15(5:8)

KK Pomurje Skinny: Črnko 3/1/, Samec 8 (4:4), Hašaj 15/2/(3:6), Kukanja 5 (1:2), Smodiš 9(3:3), Jug 4 (2:4), Aleksieva 4, Horvat, Lebar 1 (1:2)

Tekma se je začela z dobro igro Ločank, ki so v prvi četrtini na različne načine dosegale koše in si hitro priigrale 10 točk prednosti. V drugi četrtini so se gostje dobro upirale, a so domačinke z vztrajno igro zvišale prednost. Tretja četrtina je razblinila vse upe gostij po zmagi. Tokrat sta se zelo izkazali najmlajši igralki v ekipi, Ivana in Maja, ki sta vsaka zbrali po 15 točk, Teja je zbrala 14. Pri gostjah je bila razpoložena Hašajeva s 15imi točkami.
Naslednji teden naše čaka zadnja tekma sezone proti ekipi Domžal. Glede na to, da bomo za prevoz poskrbeli trenerji in starši, bi bila velika podpora s tribun za naša dekleta lepa pohvala za dobro odigrano sezono in trud, ki so ga vlagale skozi te mesece.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Čestitam dekletom za prikazano igro in za zmago. Vesel sem, da so dekleta v velikem delu drugega polčasa prevzele odgovornost in brez Teje odigrale kakor se zagre ter ji tudi na ta način pokazale, da so se veliko naučile od nje. Pohvalno!«

Mladinke čaka še ena tekma! Pridite in jih vzpodbujajte!!!