+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje z odlično igro v napadu slavile na derbiju skupine.
slikcaV tekmi slabih obramb so bile strelsko bolj razpoložene naše punce, ki so dosegle kar 90 točk in na kocu slavile z 20 točkami prednosti.
Kadetinje, 4. krog, 2. del, 24.1.2009

KK Odeja Ked : ŽKK Domžale 90:70 (21:10, 25:26, 24:16, 20:18)
KK Odeja Ked : Tušek 5 /1/(2:2), Hafner 6, Primožič, Jereb 3 (1:2), Kreačič 16 /1/(1:2), Dumenčič 5 (3:3), Bošnjak 28 (8:12), Šmid 2, Stanonik 14 (4:6), Lojič, Močnik 10 (4:9), Lojič

ŽKK Domžale: Kovač 2, Živanovič 16/1/(7:8), Kreft 7 (3:8), Stupica 8 (2:2), Gavranovič 9 (1:3), Cunja, Krobot 5 (3:4), Kotnik 17/1/(5:7), Žura 2 (2:2), Smolnikar, Železnikar 2(0:2), Ceglar 2

Ločanke so kljub odsotnosti kapetanke Tare (poškodba) odlično začele tekmo in po 9 minutah igre vodile z 20:6, nato pa v končnici četrtine dovolile gostjam da so z štirimi prostimi meti znižale rezultat na 21:10. Druga četrtina se je začela z izenačeno igro na obeh straneh. Naše punce so med 13 in 15 minuto padle v »črno serijo«, medtem ko so gostje dosegle 8 zaporednih točk in izid znižale na 26:24 in 30:28. Po minuti odmora so se Ločanke zbrale in do konca četrtine naredile delni izid 16:8 ter tako na polčas odšle s prednostjo 10 točk (46:36). Drugi polčas se je začel sijajno s strani naših deklet, saj so v prvih 2 minutah prav vse igralke prispevale po en koš v delnem rezultatu 10:0. Tako je prednost narasla na 20 točk, ki se je izkazala za neulovljivo. Pri gostjah je bila nerešljiva uganka Kotnikova s 17 točkami, Živanovič jih je prispevala 16. Pri Ločankah je bila strelsko razpoložena Maja z 28 točkami, a njen dosežek je posledica kolektivne igre vseh punc, ki so si enakomerno razporedile ostale točke.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Čestitke dekletom za zmago in borbeno igro. Posebej bi pohvalil organizatorke igre Evo, Alenko, Dašo in Manco, ki so uspele tudi brez prvega motorja ekipe z visokim ritmom igre ustvarjati priložnosti tako za krilne igralke kot za igralke pod košem. Te so bile izredno razpoložene in so vsako ponujeno priložnost maksimalno izkoristile. Maja je danes dokazala, da lahko odigra zelo dobro, če se bori in skače pod obema obročema, se tako razigra in ji nato igra v napadu tudi lažje steče. Graja nam gre za prikazano igro v obrambi, saj je 70 točk veliko preveč, ne glede na končno razliko. To pomeni, da imamo še kar nekaj rezerv, katere moramo postaviti na svoje mesto in bomo igrali še bolje. Zahvala gostujoči ekipi za fairplay.«

Ločanke čakajo sedaj štiri gostovanja, najprej naslednji vikend pri Črnomlju, nato pa se začnejo povratne tekme, se pravi po vrsti gremo v Slovenske Konjice, nato v Rogaško Slatino in v Domžale. Zadnjo tekmo sezone bomo odigrali doma proti Črnomlju. Če imate navijači željo spremljati nas na teh gostovanjih, povejte dekletom v ekipi in uredili bomo skupni prevoz. Naša želja seveda je, da bi nam ta gostovanja tudi vi olajšali s svojim spodbujanjem.

Kadetinje v novem letu še ne poznajo poraza!