+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje še enkrat več...
slikcaTokrat so se naše kadetinje izkazale na tekmi proti Janini iz Rogaške Slatine. Tekmo so odločile v prvi četrtini, nato pa kontrolirale rezultat in zmagale s 19 točkami prednosti.
Kadetinje, 4. krog 2. del, 17.1.2009

KK Odeja Ked : KD Janina 66:47 (20:6, 16:9, 11:16, 19:16)

KK Odeja Ked : Lazar 3 (3:4), Tušek 5 /1/, Hafner 2, Primožič 18(2:5), Jereb 7 (5:5), Kreačič 11 /1/(0:2), Dumenčič, Bošnjak 6 (2:8), Šmid, Stanonik 3 (1:2), Lojič, Močnik 11 (3:5)

KD Janina: Bališ 7/1/(0:2), Unverdorben 11 (5:6), Vodeb 2, Rajniš 9/1/, Krebs 2, Volarič B. 12 (2:7), Galun, Pilko, Volarič A. 4 (2:6), Anderlič

Z lepo kolektivno igro so kadetinje prvo četrtino pod vodstvom svoje kapetanke dobile z razliko 14 točk (20:6), ki se je izkazala za naulovljivo. Do polčasa so se gostje s consko postavitvijo sicer razigrale, a so Ločanke prednost še povišale. Polčas 36:15. V tretji četrtini so Ločanke s pametno igro kontrolirale rezultat vse tja do 28. minute, ko so gostje v 2 minutah pri rezultatu 46:22 naredile delni rezultat 9:0. Ločankam je popustila koncentracija in kljub time-outu so nadaljevale z napakami v napadu in obrambi. V odmoru med tretjo in četrto četrino so se po ostrih besedah trenerja zbrale in zopet zaigrale tako kot znajo. V zadnji četrtini so gostje naredile veliko ptevilo osebnih napak, tako da so naše punce preko protih metov višale prednost nazaj na varnih 20 točk. Pri gostjah je najbolj izstopala mlajpa od sester Volarič s 12-imi točkami, Ločanke pa so tudi na tej tekmi bile nevarne na več »frontah«.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Vesel sem da smo tekmo začeli s hitrim vodstvom, nato pa tudi uspeli to prednost zadržati. Veseli tudi dejstvo, da smo skoraj ¾ tekme napadali proti conski postavitvi gostij, a vseeno uspeli držati razliko. Čestitke dekletom za zmago, nasprotni ekipi za zahvala za fairplay.«

To soboto, 24.1.09, bodo Ločanke igrale doma proti ekipi Domžal, katero vodi nekdanji trener članske vrste Odeje Drago Klemenčič. Gre za dvoboj dveh še neporaženih ekip naše skupine v drugem delu lige in navijači ste seveda vabljeni, da pridete pogledat zagotovo lepo predstavo obeh ekip.