+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke pokazale zobe!
slikcaLočanke so po nesrečnem porazu v Murski Soboti s 7 točkami razlike morale nedeljsko tekmo dobiti z vsaj 8 točkami, kar bi jih ob enakem številu zmag na končni lestvici uvrstilo pred ekipo Pomurje Skinny.
Pionirke, 23.11.2008, 10. krog

KK Odeja Ked : KK Pomurje Skinny 92:63 (20:14, 22:10, 21:18, 29:21)

KK Odeja Ked: Frlic 1 (0:1), Tušek 19 /3/, Hafner 9 (1:2), Kopač, Lazar 6 (2:2), Istenič, Dumenčič 13 (1:1), Bošnjak 19 (1:3), Stanonik 14 /1/(3:4), Mlinar 11(1:4), Lojič, Čadež

KK Pomurje Skinny: Živko 7 /1/, Vogrinčič, Dora 8 (2:2), Vrbavčič, Kerčmar 33 /2/(7:14), Car, Juteršnik 4, Karolina 2, Horvat, Hajdinjak Rebrica 5 (3:6), Slinjek

Kar se je zgodilo na tekmi ni zares nihče pričakoval. Ločanke so v tekmo stopile odločno in takoj povedle 7:0, nato pa prednost zadržale do konca četrtine (20:14). V drugi četrtini so prednost povišale na 11 (25:14), a se gostje niso dale in so vztrajno topile prednost domačih, ter v 16. minuti zadele za 29:24. Nato pa so Ločanke po minuti odmora strnile vrste in naredile delni rezultat 13:0 ter na polčas odšle z razliko 18 točk (42:24). V tem delu se je razigrala Alenka, ki je odsegla 7 zaporednih točk. V tretji četrtini so Ločanke preko Maje, Tinkare in Mance držale prednost na varnih 20 točkah razlike, v četrti četrtini pa še dodale plin in tekmo zaključile na 29 točkah razlike. Pri gostjah je izstopala odlična Kerčmar s 33 točkami, pri domačinkah pa je kar 5 igralk doseglo 11 ali več točk.

Komnetar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Iz srca čestitam mojim dekletom za današnjo igro, tako v obrambi kot v napadu. Končno smo dočakali tekmo, na kateri je prav vsaka pokazala vse najboljše, obenem pa se je to zlilo z ogromno pozitivne energije s klopi in s strani navijačev. Danes enostavno nismo mogli izgubiti. Dekletom čestitam za prikazano srčnost in garanje v obrambi, ki je bila danes na zavidljivi ravni.«

Naslednjo nedeljo pionirke potujejo v Trbovlje, kjer se bo tekma pričela ob 11:00. Navijači vabljeni, da se nam pridružite na avtobusu in da skupaj doživimo še zadnje gostovanje v letošnji pionirski ligi.

Današnjo tekmo je dobil pozitiven odnos in ekipni duh naših pionirk!