+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje ob koncu tekme strle odpor gostij iz Tolmina.
slikcaPo odličnem začetku tekme so kadetinje dovolile gostjam, da so se razigrale, na koncu pa vseeno zanesljivo obdržale zmago doma.
Kadetinje, 22.11.2008, 7. krog

KK Odeja Ked : Žkd Tolmin 94:51 (21:11, 16:16, 24:20, 33:4)

Kk Odeja Ked: Tušek 4/1/(1:2), Primožič 20 /1/(5:6), Jereb 6, Kreačič 15 (5:6), Dumenčič 6, Bošnjak 9 (5:9), Stanonik 6 /2x3/, Mlinar 5 (1:1), Močnik 21 (1:4)

Žkd Tolmin: Jerkič, Perak, Rejec 8 (4:13), Istenič, Hrast 10 (2:3), Hoti, Pepdih, Kogoj 8, Čujec, Mandič, Marijanovič 23 /1/(2:2), Perše 2 (0:1)

Tekmo so Ločanke začele odlično in navkljub conski postavitvi gostij v 6. minuti vodile 16:0. Nato je ritem igre rahlo padel in gostje so dosegle nekaj košev ter razliko do konca četrtine zmanjšale na 10 točk. Cona gostij je še naprej povzročala veliko problemov domačim igralkam, katerim tudi met iz razdalje ni stekel in tako so se gostje vztrajno približevale ter v 18. minuti tekme s košem Marijanovič razliko stopile na 3 točke (30:27). Ivanina trojka in Tinkarin »foul-košÂ« sta naše punce povedla nazaj na varnih 10 točk (37:27). Po nekaj ostrih besedah v garderobi so dekleta zaigrala bolj zbrano, a igra kar ni in ni stekla kot bi morala. Po nekaj taktičnih spremembah pa so se Ločanke razigrale in v četrti četrtini z delnim rezultatom 23:0 odločile zmagovalca. Najboljša strelka tekme je bila Marijanovič s 23 točkami, pri domačih sta izstopali Vanja (21) in Tara (20).

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Tekmo smo začeli fenomenalno, potem pa predvsem fizično padli, kar so gostje s pridom izkoristile. Po dveh četrtinah prilagajanja njihovi conski postavitvi smo zaigrali bolj odločno in rezultat se je obrnil v našo smer. Dekletom čestitam za zmago in prikazano borbenost.«

Kadetinje so se v soboto igrale z živci navijačev.