+386 59 935 619

03128-1000010043

Mladinke slavile proti gostjam iz Ljubljane.
slikcaMladinke so po medlem prvem polčasu odigrale vseeno zbrale dovolj moči in preprečile presenečenje na Podnu.
Mladinke, 1.Skl, 6. krog, 9.11.2008

KK Odeja Ked : Žkd Panter Ilirija 75:57 (15:18, 18:12, 21:18, 21:9)

KK Odeja Ked: Stanonik, Tušek, Močnik 8(0:1), Primožič 3(1:4), Jereb, Dolenc, Pograjc 7/1/, Istenič 10 (2:2), Oblak 26/2/(2:4), Lah 13 (1:2), Kreačič 3 (1:2), Bošnjak 4

ŽKD Panter Ilirija: Šeme 6 (2:2), Rožmanec 3 /1/, Bajrektarevič 25/1/(0:2), Kosec, Mučič, Šeme 4, Peterlin, Vertot 8/2/, Bosnar 4 (0:1), Trampuš, Medič 7(3:4), Korent-Pečjak

Mladinke so tokrat začele tekmo v prepričanju, da so veliko boljše od nasprotnic, kar pa so le te s pridom izkoristile v svojo korist in prvo četrtino dobile z razliko treh točk. Počasi so se Ločanke prebujale iz šoka in pod vodstvom Teje do polčasa obrnile razultat na 3 točke v korit domačink. Nekaj krepkih besed v garderobi je v tretji četrtini prineslo hitro vodstvo domačih, a se borbene Ljubljančanke niso predale in so vztrajno držale priključek. V četrti četrtini so Ločanke zaigrale veliko agresivneje v obrambi in razlika je začela naraščati. Glede na potek tekme je visokih 18 točk na koncu kar presenetljiva razlika. Najboljša igralka tekme je bila teja Oblak s 26 točkami.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Tekmo smo začeli prepričani v zmago, a to prepričanje se je pri nekaterih igralkah odrazilo kot podcenjevanje nasprotnika. Tako je bila klofuta, ki smo jo dobili od gostij v prvem polčasu več kot zaslužena, saj si nobena ekipa ne zasluži takega odnosa. Spoštovanje nasprotnika je osnova zmagovalne miselnosti, podcenjevanje na eni strani in strah na drugi pa nista nič drugega kot rak rani. Zahvala navijačem za podporo, nasprotnikom pa za lepo tekmo.«

Teja se je v drugem polčasu (17 točk) razigrala in povedla mladinke do zmage.