Pionirke priznale premoč dekletom iz Grosuplja.
slikcaNaša dekleta so v sredo v Poljanah z nepričakovano visoko razliko izgubile.
Starejše pionirke, 24.9.2008, 2. krog

KK Odeja Ked : KK Grosuplje 50:77 (9:19, 16:13, 16:27, 9:18)

KK Odeja Ked: Frlic (0:2), Tušek 5 /1x3/, Hafner 3 (3:6), Lazar 8 (3:6)/1x3/, Istenič, Dumenčič 10 (8:10), Bošnjak 13 (1:6), Šmid, Stanonik 6, Mlinar 5 (1:4), Lojič, Čadež

KK Grosuplje: Rački, Viršek 4, Rozman 12 (2:4), Kastelic 19 (3:6), Gjerkeš 16 (2:4), Potokar 3 /1x3/, Weiss 2, Zupančič 16 (4:6), Azarov 2, Maver, Škoda 1 (1:2), Koželj 2

Tekmo so bolje odprle gostje, ki so v uvodnih minutah naredile delni izid 2:9 in nato prvo četrtino zaključile s 10-imi točkami prednosti. Ločanke so se borile po svojih najboljših močeh, a so v zaključkih svojih obrambnih akcij bile zelo nezbrane in dovolile gostjam da so z velikim številom skokov v napadu držale razliko na varnih 12 točk. Konec druge četrtine sta zadeli Maja in Ivana in razlika je padla na 7. Drugi polčas se je nadaljevala podobna zgodba, le da je pri Ločankah začela utrujenost puščati posledice. Tako so gostje s nekaj lepimi protinapadi prišle do visokega vodstva, Ločanke pa se kljub borbeni igri niso uspele vrniti v igro. Pri gostjah je bila z 51 točkami razpoložena naveza Gjerkeš-Kastelic-Zupančič, pri domačinkah je izstopala Bošnjak s 13-imi točkami in veliko ujetimi žogami.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Ponedeljkova tekma je pustila sledi, danes nikakor nismo bili pravi. Nismo tekli in igrali obrambo tako kot znamo, vidno pa je šepal tudi skok v obrambi. Do nedelje imamo 4 dni in verjamem, da bomo proti Celju tisti pravi. Gostjam čestitam za povsem zasluženo zmago.«