+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke izgubile na težkem gostovanju v Domžalah.
slikcaSinoči so naša dekleta začele pionirsko Superligo. Po težkem boju so v zaključnih momentih igre izgubile z dvema točkama razlike. Tekma je bila zanimiva tudi po tem, da je trajala kar 2 uri in pol.
Starejše pionirke 94, 22.9.2008, 2. krog Superlige

ŽKK Antar Domžale : KK Odeja Ked 64:62 (15:12, 16:10, 14:18, 19:22)

Odeja: Frilc, Hafner 15 (8:14 ) /1x3/,Kopač, Lazar 17 (6:7)/1x3/,Istenič, Bošnjak 7 (2:4) /1x3/, Šmid 3 (1:3), Stanonik 2, Mlinar 14 (2:11), Čadež.

Domžale: Vrbančič,Krobot 8 (2:3), Kreft 11 (3:4), Ajkič 4 (2:6), Cunja 11 (3:6), Tajher, Keržič 1 (1:2), Žura 10 (3:7) /1x3/, Smolnikar 9 (1:8), Gavranovič 10 (2:8 ), Urek

Tekma se je začela z naletom domačink, ki so hitro povedle 5:0 in po nekaj minutah povečale svoje vodstvo na 15:7. Borbene Ločanke se niso pustile in do konca četrtine zmanjšale vodstvo na 3 točke. V drugi tretjini se naša dekleta kar niso mogla sprostiti. Naredile so nekaj osebnih napak in tako so igralke Domžal predvsem s prostimi meti (v tej četrtini 18 vrženih) prišle do prednosti 9 točk. V drugem polčasu se je groba igra nadaljevala in tako sta bili ekipi primorani tekmo končati brez prvih peterk, ki sta jih sodnika s osebnimi napakami izključevala iz igre. Ločanke so prvič povedle v 35 minuti igre, ko je na semaforu kazalo 47:52, a so se domačinke s 13-imi prostimi meti v zadnjih štirih minutah uspele vrniti in preobrniti tekmo v svojo korist.

Komentar trenerja Odeje, Boruta Fijavža: »Najprej čestitke mojim dekletom, katerim nimam na današnji tekmi ničesar za zameriti. Borile so se kot levinje, v nekaterih trenutkih v prvem polčasu pa nam je zmanjkalo tudi malce sreče pri metih iz bližine. Dejstvo je, da bo v Superligi vsaka tekma šla tako »na nožÂ« in pomembno je, da se vsi skupaj iz tekem naučimo največ kar lahko, ne glede če na koncu slavimo ali ne! Še enkrat pohvala mojim dekletom za prikazano predstavo.«

Starše pionirske in kadetske ekipe vabimo na tekmo v sredo proti ekipi iz Grosupelj, na Poljanah ob 19:00. Po tekmi bomo naredili tudi sestanek.